چند کارگر در دریاچه نقره ای تمام مواد غذایی فروشگاه قرارداد Coronavirus

لس آنجلس (CBSLA) – چند نفر از کارگران در کل یک فروشگاه مواد غذایی در دریاچه نقره ای محله لس آنجلس قرارداد coronavirus.

فایل — A Whole Foods فروشگاه در شهر نیویورک در آوریل 5 سال 2020 است. (گتی ایماژ)

چند نفر از کارمندان این فروشگاه واقع در 2520 گلندیل بلوار قرارداد coronavirus و در قرنطینه یک سخنگوی تمام مواد غذایی به تایید CBSLA.

آمازون متعلق به شرکت خواهد نه تایید تعدادی از کارکنان که تا به حال قرارداد این بیماری ،

فروشگاه دستخوش عمیق تمیز کردن و نیز ضد عفونی. فروشگاه باز می ماند.

“ما در حال همکاری نزدیک با فروشگاه ما اعضای تیم و حمایت از آن تشخیص داده می شود اعضای تیم که در قرنطینه” این شرکت نوشت: در بیانیه ای. “از فراوانی احتیاط فروشگاه انجام شده است یک حرفه ای عمیق تمیز کردن و ضد عفونی در بالای فعلی ما افزایش بهداشت اقدامات است.”

در ماه مه یک کارمند از یک کل فروشگاه مواد غذایی در پاسادنا درگذشت پس از عقد قرارداد coronavirus. حداقل دو بیشتر کارکنان در همان فروشگاه نیز قرارداد این بیماری است.

با توجه به آخرین شماره از L. A. عمومی کانتی در بخش بهداشت و درمان حداقل سه نفر از کارمندان تمام مواد غذایی فروشگاه در وستوود باید آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با یکی دیگر از سه در یک کل مواد غذایی در ال سگوندو.

در اینجا است که این شرکت کامل بیانیه زیر را در مورد موارد مثبت از آن دریاچه نقره ای فروشگاه:

“ایمنی از اعضای تیم ما و مشتریان اولویت ما است و ما مجدانه پس از تمام راهنمایی از محلی بهداشت و ایمنی مواد غذایی مقامات. ما در حال همکاری نزدیک با فروشگاه ما اعضای تیم و حمایت از آن تشخیص داده می شود اعضای تیم که در قرنطینه. از فراوانی احتیاط فروشگاه انجام شده است یک حرفه ای عمیق تمیز کردن و ضد عفونی در بالای فعلی ما افزایش بهداشت اقدامات است. تمام غذاهای کل فروشگاه بازار همچنان به فعالیت های اجتماعی فاصله و کنترل جمعیت اقدامات است. علاوه بر این ما نصب شده از جنس پلکسی گلاس موانع در اتمام هستند نیاز به حرارت چک و ماسک صورت برای هر کسی که مشغول به کار در فروشگاه ما و اجرا شده اند افزایش روزانه نظافت و ضد عفونی پروتکل در همه فروشگاه های ما.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de