چند ده کارمل کاتولیک دبیرستان دانش آموزان در زمان یک گام به دموکراسی جمعه با رای دادن برای اولین بار.

به عنوان بخشی از خود را پیشرفته قرار دادن دولت طبقات 41 دانش آموزان از موندلین مدرسه شلوغ محل رای در شهرستان لیک مرکزی مجوز تسهیلات در 500 W. وینچستر جاده در لیبرتیویل به بازیگران برگه های رای در محلی و ایالتی و فدرال مسابقات در مارس 17 اولیه انتخابات.

                                                                                                                                                                                                                       

“من همیشه یک nerd برای این نوع از چیزی که” معلم, جک Waddle گفت: به عنوان او به بررسی این نوجوانان و سالمندان تشکیل یک خط که بیرون رفت و درب های اولیه رای گیری در محل.

“من واقعا هیجان زده است که من انجام این کار. یکی از اهداف من این است که به دانش آموزان من بهتر شهروندان” گفت: Waddle که همچنین معاون Lake County ثبت.

در گذشته او به ثبت رسیده چند تن از دانش آموزان خود را به رای و به او کمک کرد تا چند بیشتر قبل از آنها رای جمعه, او گفت:.

“ما روابط خوبی با او. او ما را تشویق می کند به عنوان یک شهروند خوب می شود و بخشی از جامعه ما” ارشد تری Brinkman گفت: پس از او رای دادند و با استفاده از رای گیری الکترونیکی ماشین.

“من احساس می کنم واقعا خوب است. من مطالعه آن را به طوری که آن را خوب به آن را به عمل” Brinkman گفت.

Waddle گفت که او به نام پیش رو برای هشدار دادن به انتخاباتی که یک busload از اولین timers آینده شد. “آنها گفت: آنها سعی خواهد کرد برای دریافت کمک بیشتر در اینجا,” او گفت:.

                                                                                                                                                                                                                       

در واقع پنج قضات انتخابات تا به حال دست خود را کامل با کنجکاو دانش آموزان است. پس از 45 دقیقه آنها خواسته Waddle اگر او خواهد ذهن اگر جامعه دیگر ساکنان در پشت خط قطع می تواند به جلو به طوری که آنها می تواند بازگشت به کار. او تایید شده و او با دانش آموزان یکی گفت: او این ایده را دوست داشت و از دست رفته بیشتر کلاس اسپانیایی.

“من به عنوان افتخار از این که هر چیزی که من انجام داده ام به عنوان یک معلم” Waddle گفت. “این نوع از بلوک های ساختمان از ارسال آنها را به جهان است.”

قبل از سوار شدن به اتوبوس به سر به عقب به موندلین مدرسه دانش آموزان برای جمع آوری یک عکس در مقابل این مرکز به مناسبت گرامیداشت روز خود را گام به دموکراسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im