“ما هرگز خواب است که این امر می تواند یک عمر زندگی حرفه ای” قتل با مرگ خواننده و ترانه سرا آدم Turla می گوید: تأمل در گوتیک-Americana گروه بیستمین سالگرد. “ما فقط فکر کردیم که ما کمی از هنرمندان ما عجیب و غریب counterculture.”

Turla تشکیل قتل با مرگ به عنوان یک نوجوان در ایندیانا و در حال حاضر زندگی در لوئیزویل, کنتاکی, که در آن او و قتل با مرگ نوازنده سارا Balliet, که همچنین او با همسر خود و راه اندازی یک رستوران ایتالیایی به نام Lupo به نام بعد از یکی از گروه ها آلبوم ها. به تماس قتل با مرگ “مستقل” خواهد بود غول پیکر کتمان حقیقت به عنوان فرقه موفقیت هرگز حتی رزرو اتاق هتل تا زمانی که آن را بازی کرده بود تقریبا 500 را نشان می دهد خواب در طبقه و در یک تور ون برای سال.

“ما همه چیز بود ‘در مقابل مردم آنها را به اطلاع شما و امیدوارم آنها را در زمان آینده'” Turla به من گفت که به تازگی در حالی که قتل با مرگ بود در کلرادو سالانه خود استنلی هتل اقامت. “زمانی که ما بازی اول ما کلرادو نشان می دهد در سال 2002 شاید یک یا دو نفر می دانستند که ما بودند. که راه قدیمی از مدرسه از تور…در پشت یک رکورد فروشگاه و یا در یک فروشگاه که در آن آنها را پاک و دور از همه جداول و یا در یک مغازه پیتزا و یا شما نشان می دهد و آنها می گویند “ما لازم نیست که شما ذکر شده در این لایحه’ و شما مانند’،'”

در اولین تور قتل با مرگ بازی در هر نقطه مخاطب را نشان می دهد از جمله پارک سرپناه و حتی یک حلقه بوکس. در سال های اخیر گروه بازگشت به کلرادو — که قدیمیترین آن را نشان می دهد و در سالن های کوچک مانند باشگاه 156 در تخته سنگ و در حال حاضر از بین رفته DIY میمون فضایی شیدایی در دنور — بازی سنگ قرمز شورش متحرک آن سالانه استنلی هتل گیگابایت است. در این هفته از قتل به مرگ خواهد شد و بازی روز پنج شنبه در واشنگتن در فورت کالینز و در روز جمعه در اگدن تئاتر در دنور.

برای این تور یک صلیب کشور جشن قتل با مرگ بیستم سال با هم Turla و شرکت ایجاد یک فن-منابع مجله, عکس و داستان و تمرین بیش از هفتاد و آهنگ ها از جمله مواد آن خام وحشی و punky 2002 اولین مانند جن گیر, اما بیشتر Breakdancing. Turla اذعان می کند که قتل با مرگ آمده است یک راه طولانی خود را با آهنگسازی و نوازندگی و کیفیت تولید آن سوابق — از اوایل روز اما او هنوز هم دوست دارد از مواد زگیل و تمام.

“آن چه در آن بود و آن دو آلبوم اول که ما و ما برنده تمام طرفداران ما با این آلبوم. جالب است برای رفتن به عقب و می گویند ” وای رویکرد به نوشتن این بود که خیلی متواضع و سازمان ملل متحد-بلند پروازانه.’ ما تنها فکر کردن در مورد موسیقی که واقعا سرد است. در حال مرتب کردن بر اساس یک خارجی گروه ما فقط تا به حال هرگز انگیزه دیگر اجازه دهید فقط سعی کنید به نوشتن چیزی خاص.”

در اول از آن پنج هتل استنلی نشان می دهد در ماه ژانویه, قتل با مرگ شروع شب با “کسانی که ماند” اولین آهنگ از اولین آلبوم. با چند bandmembers که به این گروه پیوست و پس از مانند جن گیر منتشر شد و دو دهه از پخش موسیقی در زیر کمربند خود گروه ساخته شده از مواد اولیه به صورت زنده که باعث سوال: re-ضبط برخی از Murder by Death آهنگ ها امکان?

“من تا به حال برخی از مردم می گویند که” Turla توضیح می دهد: “اما من فکر نمی کنم انجام برخی از مرتب کردن بر اساس بازنگری چیز لازم است به این دلیل که از راه های که مردم می دانند با کسانی که آهنگ در حال حاضر دقیقا در تورهای مانند این. وجود دارد چیزهایی که من فکر می کنم با دانش بیشتر ما می تواند انجام داده ایم این بهتر’ اما من به آن افتخار می کنم و من همیشه فکر می کنم از آن به عنوان ‘که چه ما که در آن ما هستند که دسته ای از نوجوانان به نوشتن این همه چیزهای عجیب و غریب.'”

زمان Turla بود 25, قتل, مرگ در حال حاضر سه آلبوم و یک زن و شوهر از EPs. این bandmembers شد و در سن زمانی که اکثر نوازندگان شروع تور و گروه خود شد و در سن زمانی که بسیاری از شکستن.

“ما تا به حال همچنین چیزی شبیه به 700 نشان می دهد با قتل مرگ [سپس],” Turla می گوید. “ما حد عالی رساندن مهارت های ما به عنوان افراد جوان فقط در زیرزمین و تبادل نظر فضاهای, و آن را بسیار سازنده — و من نمی فکر می کنم من قادر به بود که فقیر که برای مدت طولانی و کار است که سخت می شود و در جاده ها به صورت سه چهارم از این سال به سال در یک ردیف به عنوان یک بزرگسال. من نمی توانم تصور کنید که با شروع این باند بعد مگر ما منفجر حق کردن خفاش. من نمی دانم چه می کردم اتفاق افتاد اگر ما خیلی جوان است.”

یکی از قتل با مرگ محبوب ترین و قابل تشخیص آهنگ, “برادر” منتشر شد چهارده سال پیش و افتتاح خط Turla آواز می خواند این است که “چهارده سال گذشت از آن روز است.”

“این خنده دار است برای من که سال 2020 که ما در حال حاضر جشن در یک نوع دلتنگ راه است که در واقع چهارده سال پس از آن آهنگ به جهان معرفی شد,” Turla می گوید. “پس از آن خنده دار به فکر می کنم که زمانی که من آواز این آهنگ در مرحله, من در واقع در یک متا جدول زمانی از آلبوم تأمل در آهنگ. ناگهان تمام آن را به جای می افتد و آن را در واقع خطوط.”

آن را در زمان زمان طولانی برای این گروه چشم انداز و استعداد به خط با کیفیت از سوابق خود را مانند 2012 مشهور تلخ نوشیدنی تلخ ماهگروه بزرگترین تجاری رسید. یک نظر اجمالی به این لیست گسترده ای از کنسرت, که, قتل با مرگ بازی در بیست سال گذشته آن را باور نکردنی برای دیدن چگونه بسیاری از گروهها و سالن های این گروه احترام. هنوز Turla می گوید او عجیب و غریب قدیمی مدرسه, قتل, مرگ, فرفره — مانند خشن, عرق اوت 2019 نشان می دهد در نوار زیرزمین در LoDo که در آن نوازنده بیس تایلر مورس استفاده می شود به کار می کنند — حتی اگر آن مستلزم reliving روز هنگامی که طرفداران بودند به معنای واقعی کلمه در تنفس پایین Turla گردن.

“آره, آن را مانند تجربه است که همه در آن وجود دارد” می گوید: Turla. “ما در حال بازی اگدن و این نوع از مسائل است که نگه می دارد شما را به عنوان یک گروه و پرداخت صورتحساب ایجاد مشخصات خود را و شما در مقابل افراد جدید اما ما نیز بازارهای ما نیست که همه به خوبی در. ما فقط بازی استرالیا وجود دارد و تنها پنجاه تا هفتاد و مردم برای برخی از کسانی را نشان می دهد. این احساس مانند آن را در روز هنگامی که ما به دست آورده طرفداران ما را از وارد شدن در مقابل افراد دیگر طرفداران و فقط مانند ‘بیایید لعنتی آنها را دور ضربه; اجازه دهید آنها را نشان می دهد برخی از سرد گه.’ این چیزی است که من به نوعی از دست ندهید.”

دلیل قتل توسط مرگ هفت سال از پخش آن آینه سینمایی و موسیقی فریبنده در استنلی هتل Turla یک ستاره از انواع در استس پارک تشخیص و افتخار نه فقط به دلیل معروف خوب سالانه را نشان می دهد اما همچنین به دلیل رشد است که این گروه — که برای اولین بار به مرحله یک کنسرت راک در 110 سال مشهور خالی از سکنه استنلی — آورده به هتل و جامعه به طور کلی.

“من ملاقات مردم از [Estes Park] شورای شهر و فقط محلی مردم راه رفتن در اطراف شهر که تشخیص بده و آنها فقط با من صحبت در مورد نشان می دهد. سلام جالب چون من فقط برخی از شخص و آن را نیمه خنده دار برای راه رفتن در اطراف و بخشی از چیزی. بدیهی است که شما امیدواریم که که هنگامی که شما را تبدیل به یک نوازنده و شما فراموش کار خلاق شما امیدواریم که که شما یک تاثیر مثبت بر روی افراد, اما من هرگز در یک میلیون سال فکر می کردم که آن را مانند یک اثر مثبت در آن شهر کوچک. آن بزرگ است.”

این واقعیت است که کنسرت در استنلی در حال حاضر به طور منظم چیز خوب است, اخبار به Turla که شناخته شده است به اویختن با طرفداران در استنلی نوار پس از هر قتل از مرگ نشان می دهد وجود دارد.

“ما سعی می کنید برای تعیین کمیت مانند آنچه در آن است در مورد این رویداد است که فقط مناسب برای گروه ما? ما هنوز در حال قرار دادن انگشت ما بر روی آن, اما آن را فقط احساس می کند درست است و این چیزی: من می دانم که گروههای دیگر انجام دهد وجود دارد, و آن را احتمالا سرگرم کننده, اما من می خواهم علاقه مند به پیدا کردن این گروه است که متناسب به عنوان به خوبی به عنوان ما انجام دهد. آن را فقط بسیار طبیعی برای ما و طرفداران که بسیار علاقه مند و مایل به بازگشت هر سال باعث می شود یک مورد خوب برای آن.”

حلق آویز کردن با طرفداران تا زمانی که استنلی را ویسکی نوار بسته می شود چیزی است Turla قطعا نمی باید انجام دهید و بسیاری دیگر از هنرمندان شناخته شده را نمی خواهد انجام دهد اما او می گوید قتل پس از مرگ و تربیت در DIY صحنه های سراسر کشور ساخته است ،

“این همیشه درست است که بخشی از تجربه ما با موسیقی به بالا بردن خودمان” می گوید: Turla. “من فکر می کنم که همانطور که ما تبدیل شدن به موفق تر و بیشتر شناخته شده, من فکر می کنم این چیز خوبی است زیرا شما حذف هر گونه fetishization از خودتان است. آن را فقط مانند ” من حق در اینجا شما می توانید صحبت کردن با من; من اینجا ایستاده ام و تمام شب.” آن را حذف یک عنصر از ارتفاع است که برخی از هنرمندان در واقع رشد کردن اما من فکر می کنم آجیل است.

“من همچنین فکر می کنم که ما فقط نمی خواهیم که فرد; ما نمی خواهیم به یک نماد یا چیزی” او می افزاید. “که برای تلفن های موبایل واقعا سخت است. که صدا بسیار سرگرم کننده است. ما سعی می کنیم اجازه دهید به هنر بود محتوا و اجازه دهید که آیا صحبت کردن. من حداقل یک پیام یک روز از کسی که به من می گوید که چگونه موسیقی خود را تغییر داد و این بزرگترین اعتبار شما می تواند داشته باشد — که به معنی آن است.”

Murder by Death با باریک Cessna خودرو باشگاه در 7 بعد از ظهر روز پنج شنبه 5 مارس در واشنگتن, 132 لاپورت خیابان در فورت کالینز. بلیط ها $25 به 30 دلار و در دسترس washingtonsfoco.com.

این گروه همچنین با آمیگو شیطان در 8 بعد از ظهر روز جمعه 6 مارس در اگدن تئاتر 835 ایست, Colfax, خیابان. بلیط ها $25.75 به 30 دلار و در دسترس ogdentheatre.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de