اتهام قتل به روز رسانی برای افسر که به زانو در جورج فلوید گردن; 3 دیگر افسران متهم

مینیاپولیس (WCCO) — هر چهار اخراج مینیاپولیس ماموران پلیس درگیر در جورج فلوید مرگ در حال حاضر با اتهامات عنوان شده علیه. با توجه به سوابق دادگاه Tou Thao, توماس خط و J الکساندر Kueng تمام صورت کمک و معاونت در جرم درجه دوم غیر عمدی قتل و همچنین به عنوان کمک و معاونت در جرم درجه دوم قتل نفس.

علاوه بر این درک چوین را به اتهام قتل به روز رسانی شده است به درجه دوم غیر عمدی و قتل است. او هنوز هم چهره سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

بیشتر: خواندن چوین را اصلاح شکایت

در یک به طور گسترده ای دیده می شود ویدئو چوین دیده می شود بر روی زانو های خود در جورج فلوید گردن قبل از مارس 25 مرگ است. خط و Kueng کمک نگه فلوید پایین در حالی که Thao ایستاده بود و تماشا کنید.

در رابطه با چوین را ارتقا شارژ مینه سوتا را از صدور دستورالعمل نشان می دهد دو امکانات مختلف به صورت عمدی قتل درجه دوم و غیر عمدی و قتل درجه دوم. سابق صدور حکم راهنما تماس برای بر محکومیت 25 سال و نیم در زندان در حالی که دومی برای تماس های 12 و نیم سال است.

وکیل اریک نلسون از Halberg دفاع جنایی خواهد بود به نمایندگی چوین.

در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر چهارشنبه در مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون اولین بار اعلام کرد دیگر اتهام قتل برای چوین در کنار Hennepin County وکیل Mike Freeman.

“من معتقدم که شواهد در دسترس ما در حال حاضر پشتیبانی قوی تر اتهام قتل درجه دوم,” الیسون گفت.

از سوی دیگر افسران در حال شارژ الیسون گفت: “من قویا بر این باورند که این تحولات به نفع عدالت برای آقای فلوید, خود, خانواده, جامعه ما و دولت ما.”

الیسون گفت: اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر خواهد شد که این تحقیقات همچنان ادامه دارد اما مقامات “به دنبال عدالت” توسط قانونی و اخلاقی به معنی در دسترس است.

الیسون گفت: اعتقاد راسخ سخت خواهد بود اما او اشاره کرد فریمن رکورد که تنها شهرستان وکیل را محکوم به یک افسر پلیس است.

بیشتر: دنبال پت کسلر را به روز رسانی از کنفرانس مطبوعاتی خود را در صفحه توییتر

رژیم صهیونیستی. تیم Walz منتشر شد بیانیه زیر الیسون اعلام و یک عکس از او در جورج فلوید یادبود:

من گل گذاشته در جورج فلوید مراسم یادبود این صبح است. به عنوان یک سابق دبیرستان معلم تاریخ من نگاه کردن در نقاشی دیواری از جورج چهره نقاشی شده در بالا و من در آنچه که مرگ را معنی برای نسل های آینده است. چه خواهد شد ما جوان مردم در مورد این لحظه ؟ خواهد شد و مرگ او فقط یک نوسان گذرا در یک کتاب درسی? و یا آن را به پایین در تاریخ به عنوان زمانی که کشور ما تبدیل شده به سمت عدالت ،

آن را در هر یک از ما را تعیین کنند.

اتهامات اعلام شده توسط دادستان کل کیت الیسون امروز به معنی گام به سمت عدالت برای جورج فلوید. اما ما نیز باید تشخیص دهند که غم و اندوه رانندگی تظاهرات در سراسر جهان است که در مورد بیش از یک حادثه غم انگیز.

جورج فلوید مرگ است نشانه ای از یک بیماری است. ما نمی خواهد یک روز از خواب بیدار و بیماری های سیستمیک نژادپرستی درمان برای ما. این است که در هر یک از ما را حل کند و ما کار سخت پیش رو است.

ما مدیون که خیلی به جورج فلوید و ما مدیون که بسیار به یکدیگر است.

(اعتبار: رژیم صهیونیستی است. تیم Walz)

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری ستایش دور جدیدی از اتهامات عنوان شده علیه.

“که جورج فلوید درخواست – که مبارزه خود را برای زنده ماندن – رفت و ناشناخته و غیر مسلح نه فقط یکی بلکه چهار افسران برای همیشه زنده خواهد به عنوان دلسرد کننده ترین لحظات در شهر ما تاریخ است. عدم عمل به مبلغ یک شکست به رسمیت شناختن جورج بشریت است. به عنوان رئیس Arradondo است اظهار داشت: سکوت و همدستی و همدستی نمی تواند تحمل” فری گفت.

روز دوشنبه بن Crump وکیل به نمایندگی از جورج فلوید خانواده منتشر شد نتايج مستقل کالبد شکافی و گفت: آنها مشخص شد که فلوید درگذشت خفگی از فشار پایدار. اما Hennepin County Medical امتحان نهایی گزارش کالبد شکافی گفت که علت مرگ قتل به علت ايست قلبی ريوی پیچیده اجرای قانون subdual, خویشتن داری و گردن فشرده سازی.

الیسون در زمان رهبری در مورد هفته گذشته و کار خواهد کرد در کنار Hennepin County وکیل Mike Freeman. وجود دارد تماس در جامعه برای الیسون به تعقیب فلوید مرگ است. رژیم صهیونیستی. Walz گفت: حرکت ساخته شده بود به عنوان شنیده عمیقی پیام از معترضان: “آنها بر این باورند وقت و زمان دوباره سیستم کاملا با این نسخهها کار به خوبی آن را به عنوان طراحی شده بود: به انکار این حقوق و انکار عدالت به جوامع رنگ.”

هفته گذشته جان هارینگتون کمیسر مینه سوتا وزارت امنیت عمومی اعلام کرد که چوین, 44, از اوکدیل گرفته شده بود به زندان مینه سوتا اداره جنایی, دلهره, که گفت که چوین دستگیر شد در مینیاپولیس. او در حال حاضر انتقال زندان دو بار از زمانی که به زندان برده شد.

روز سه شنبه وزارت مینه سوتا حقوق بشر اعلام کرد آن آغاز خواهد شد رسیدگی به مینیاپولیس اداره پلیس پس از تشکیل پرونده حقوق مدنی به اتهام مرتبط با فلوید مرگ است. رژیم صهیونیستی. تیم Walz گفت که این تحقیقات به سیاست, روش ها و شیوه های بیش از 10 سال گذشته تعیین خواهد کرد اگر MPD است “مشغول سیستمیک شیوه های تبعیض آمیز نسبت به مردم از رنگ و اطمینان از هر گونه شیوه ها متوقف شده است.”

فلوید مرگ تا به مخفیگاه آنان را خاموش گسترده و در سراسر کشور سری از اعتراضات و شورش و روح جستجو در مورد کشور پلیس استانداردها و تداوم نژادپرستی نظاممند. شهرستانها از نیویورک و لوس آنجلس به Baltimore, دالاس و واشنگتن دی سی دیده می شود که تمام تظاهرات مسالمت آمیز و همچنین خشونت و غارت و نابودی است.

در مینیاپولیس و سنت Paul صدها نفر از ساختمان ها شده اند یا از بین رفته و یا آسیب دیده توسط آتش غارت و یا پایدار صدمه به اموال و یا برچسب گذاری شده با نقاشی های دیواری. قلب دریاچه خیابان کشش در هر دو جهت از آن تقاطع با میننهها خیابان — محل MPD را در حال حاضر-سوخته 3 حوزه — در مجموع از شش مایل است به خصوص نابود شده است. شده اند وجود دارد گسترده خسارت انجام شده در مینیاپولیس به سمت شمال و همچنین به عنوان سنت پل میدوی محله در امتداد خیابان دانشگاه.

جدول زمانی از اصلی چوین شکایت

افسران اعزام به جام جهانی مواد غذایی در این گزارش از خرید کالا با تقلبی $20 bill. مدت کوتاهی پس از 8 p. m., افسران توماس خط و J الکساندر Kueng با وارد بدن خود دوربین فعال و ضبط شده است. افسران یاد شده از فروشگاه کارگران که مرد بعد از شناسایی به عنوان فلوید بود پارک شده در یک خودرو در اطراف گوشه.

بدن دوربین فیلم نشان می دهد که ماموران با نزدیک شدن به خودرو با خط و در سمت راننده و Kueng در سمت مسافر. سه نفر در ماشین: فلوید یکی مرد و دیگری زن است.

به عنوان خط شروع به صحبت کردن با فلوید او کشیده تفنگ اشاره کرد و آن را در Floyd و دستور داد او را به نشان می دهد دست خود را. فلوید پس از آن قرار دادن دست خود را بر روی فرمان و خط holstered خود اسلحه گرم. لین سپس دستور داد فلوید از ماشین و دستبند او اما فلوید “به طور فعال در برابر بودن دست به دستبند” شکایت متحده است. یک بار دست به دستبند, اما پلیس گفت: فلوید را مقاومت در برابر نیست و راه می رفت با خط به پیاده رو. فلوید سپس نشسته بر روی زمین در خط جهت. شکایت می گوید لین صحبت با فلوید برای کمتر از دو دقیقه درخواست فلوید خود را برای شناسایی و نام. او همچنین خواسته فلوید اگر او “در هر چیزی” و گفت فلوید او بود دستگیر و برای گذراندن ارز تقلبی. سپس خط و Keung ایستاده بود فلوید و تلاش او را به تیم ملی خود ماشین. فلوید پس از آن “سفت تا به زمین افتاد و گفت: ماموران او ترس” شکایت متحده است.

زمانی که افسران چوین و Tou Thao وارد صحنه شدند در یک جداگانه تیم ملی ، پس از چندین تلاش برای به دست آوردن فلوید در حد مرگ از طرف راننده شکایت فلوید می گوید نمی خواهد در امر مبارزه با افسران توسط عمدا در حال سقوط است. شکایت می گوید که فلوید شروع به گفتن و تکرار او نمی تواند نفس بکشد در حالی که ایستاده در خارج از خودرو. چوین سپس به سمت مسافر و تلاش برای به دست آوردن فلوید در از آن طرف با خط و Keung کمک.

چوین سپس کشیده فلوید از مسافر به سمت ماشین در 8:19 بعد از ظهر و فلوید رفت و به زمین رو به پایین در حالی که هنوز هم دستبند.

در حالی که Keung و لین برگزار شد فلوید را به چوین “قرار داده شده چپ خود را تا زانو در منطقه از آقای فلوید سر و گردن.” فلوید می تواند بارها و بارها شنیده گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان “مادر” و “لطفا.” افسران اما در آنجا ماند در مواضع خود. افسران گفت فلوید “شما در حال صحبت کردن خوب” به عنوان او ادامه داد: برای مبارزه است. در یک نقطه, خط پرسید: “ما باید رول او را در سمت خود را?” که چوین پاسخ داد: “نه ماندن قرار داده که در آن ما به او” شکایت متحده است.

لین سپس گفت که او “نگران هذیان هیجان زده یا هر” که چوین پاسخ داد: “به همین دلیل ما او را در معده است.” آنها در ادامه برگزاری و موقعیت خود را.

در 8:24 بعد از ظهر فلوید متوقف شد. Kueng سپس بررسی فلوید راست مچ دست به صورت یک پالس و گفت: “من می توانم پیدا کردن یکی است.” ماموران در ادامه به برگزاری مواضع خود. در 8:27 بعد از ظهر چوین را برداشته زانو از فلوید گردن به پزشکان وارد شده است. فلوید گرفته شد دور در آمبولانس. او مرده در Hennepin بهداشت و درمان.

این شکایت مشخص شد که چوین او زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه در کل. دو دقیقه و 53 ثانیه از آن زمان بود که پس از فلوید شد بی توجه.

“پلیس آموزش دیده است که این نوع خویشتن داری با یک موضوع در موقعیت مستعد است ذاتا خطرناک” شکایت گفت.

اینجا کلیک کنید برای لینک به شکایت (.PDF).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de