کوستا مسا (CBSLA) – در برابر اتهام قتل یک زن مراجعه کننده به ضرب سلاح سرد به یک مرد نزدیک به سه سال پیش در کوستا مسا خانه شده اند کاهش یافته است پس از دادستان اعلام کرد که شواهد جدید تعیین می شود او عمل کرده در دفاع از خود.

در تاریخ 11 مارس سال 2017 سپس 21 ساله کهربا Angelovic چاقو کشته و 32 ساله درک ولنتاین در کوستا مسا صفحه اصلی در حالی که در یک تاریخ.

سه روز بعد Angelovic بود به اتهام یک جرم تعداد قتل و بهبود شخصی و استفاده از سلاح.

روز دوشنبه اما اورنج کانتی معاون دادستان منطقه هدر قهوه ای رفت و قبل از یک قاضی درخواست کرد که از اتهامات عنوان شده بود کاهش یافته است چرا که دادستان “به دست آمده شواهد اضافی و در حال حاضر متقاعد شده خانم Angelovic به حال حق قانونی برای دفاع از خود.”

در شب قتل Angelovic و ولنتاین گرفته بود Uber بازگشت به خانه خود را پس از یک شب از نوشیدن در یک نوار دا را گفت.

Angelovic گفت کوستا مسا پلیس که ولنتاین شد و سپس خشونت برخورد و توقف او را از خروج از خانه. ترس او ممکن است کشته شود و یا تجاوز جنسی, او از جیبش یک چاقو که او تا به حال نگه داشته و او را برای حفاظت و “درگیر در دفاع از مته او آموخته است که در دفاع از کلاس” دا در دفتر اظهار داشت: در انتشار اخبار سه شنبه.

او چاقو ولنتاین دو بار و سپس نام 911 دادستان گفت. ماموران وارد در صحنه برای پیدا کردن او مرده در پایین پله ها.

Angelovic پلیس گفت که او تا به حال تنها در یک تاریخ با ولنتاین قبل از آن شب.

محققان بعد از کشف مواد مخدر متعلقات در در خانه اش همراه با یک تخته سفید همراه با یادداشت های در مورد چگونه به ساقه زنان, تلفن همراه پیام های متنی است که در آن او denigrated زنان و کتاب در مورد چگونه برای متقاعد کردن زنان به رابطه جنسی از دا را گزارش. بر روی کامپیوتر خود را آنلاین, تاریخچه آنها همچنین دریافتند او تا به حال برای جستجو تاریخ-تجاوز به عنف و مواد مخدر.

دادستان را تایید نمی کند چه شواهد خاص آنها را وادار به رها کردن اتهامات نزدیک به سه سال پس از آنها ثبت شد.

“تصمیم به اخراج اتهامات جنایی – به خصوص اتهامات عنوان شده است که شامل مرگ یک شخص است نه یک تصمیم ساخته شده است که به آرامی” دادستان منطقه تاد اسپیتزر نوشت: در بیانیه ای. “به عنوان دادستان ما باید نه تنها در نظر گرفتن شواهد; ما همچنین باید در نظر بگیرید ممکن است تمام سیستم دفاعی. پس از بررسی و دقت نظر وجود شواهد کافی در این مورد به اثبات قتل فراتر از شک معقول. به همین دلیل – و همین دلیل به تنهایی – که من درخواست این اتهامات بود را رد کرد.”

این همه می آید پس از اسپیتزر در هفته گذشته اقدام به اخراج جنسی اتهامات در مورد بالا مشخصات در برابر نیوپورت بیچ جراح و دوست دختر خود را که به اتهام drugging و تجاوز به چندین زن. اسپیتزر گفت که بررسی این پرونده هیچ مدرکی که این زن و شوهر تا به حال مرتکب تجاوز جنسی.

اسپیتزر متهم سلف خود تونی Rackauckas از امکان دادستانی سوء: sensationalizing مورد و رانندگی آن را به جلو به عنوان یک شیرین کاری تبلیغاتی برای بیشتر خود را دوباره انتخابات تلاش.

اما در ستیز دادگاه Feb. 7 قاضی حاضر به رها کردن آن اتهامات خواستار شواهد بیشتری قبل از انجام این کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su