مورفی به میزبانی 2020 سرشماری رویداد در Schaumburg, مارس 23

اعضای جامعه که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد 2020 سرشماری دعوت به شرکت در یک جلسه اطلاعات و استخدام رویداد توسط سناتور ایالت لورا مورفی (D-Des Plaines) در 23 مارس از 6:30 تا 8 بعد از ظهر در Al لارسون دشت مرکز هنرهای 201 Schaumburg Ct., در Schaumburg.

“کار برای سرشماری یکی از راه های شما می تواند کمک به اطمینان حاصل شود جامعه خود محسوب می شود اما این تنها راه” گفت: مورفی. “این که آیا شما به دنبال یک شغل و یا شما فقط می خواهید برای کمک به گسترش این کلمه ما می توانیم به شما کمک کند کشف گزینه های خود را.”

                                                                                                                                                                                                                       

مورفی همکاری با روستای Schaumburg کامل تعداد کمیته های سرشماری کنگره رجا Krishnamoorthi دولت Rep. میشل Mussman و طبخ شهرستان کمیسر Kevin B. موریسون به میزبان این رویداد است.

در این مراسم مقامات محلی به بحث در مورد چگونگی سرشماری را بر جامعه و چگونه ساکنان می تواند اطمینان حاصل شود که همسایگان خود را شمارش. نمایندگانی از اداره آمار ایالات متحده نیز در دست برای پاسخ به سوالات در مورد کار برای سرشماری.

“برای دهه های آینده اطلاعات حاصل از سرشماری سال 2020 تعیین خواهد جامعه ما را نمایندگی دولت فدرال کمک های مالی و اقتصادی توسعه حمل و نقل عمومی و مسیرهای بیشتر گفت:” مورفی. “هر کس می تواند بازی یک بخشی در ساخت مطمئن شوید محله ما نشان داده است.”

کسانی که علاقه مند به حضور در این رویداد را تشویق به ثبت نام آنلاین در http://bit.ly/2TXLvP7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im