موزه از هنر ارائه می دهد یک کلاس کارشناسی ارشد با رابرت روشنبرگ

رابرت روشنبرگ یکی از این هنرمندان است که خیلی معروف است که ما با استفاده از فقط نام خانوادگی خود به عنوان موزه از هنر در عنوان روشنبرگ: بازتاب و Ruminations. نشان می دهد اختصاص داده شده به کار یک هنر غول مشترک نیست در مترو دنور اما در این هنر استثنایی فصل نه تنها هنر دنور, موزه ساخت یک بمب دارای قدرت تخریبی در اطراف مونه یکی دیگر-نام-کافی است اما در حال حاضر روشنبرگ با بهره گیری از یک محلی تفرج.

به عنوان با مونه نمایشگاه های معا را روشنبرگ نشان شده است سال در ساخت. دهه واقعا: John Madden, املاک و مستغلات, نجیب زاده و پدر سینتیا Madden لایتنر با او راه اندازی معا کردم به دانستن روشنبرگ شخصا در دهه 1970 زمانی که او در یک خانه در Captiva جزیره فلوریدا که در آن روشنبرگ استوار بود. با توجه به Madden لایتنر چند نفر زندگی می کردند وجود دارد و این اجتناب ناپذیر است که پدر و هنرمند خواهد باد نشست. به صورت گذشته نگر آن را نیز به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که آنها دوستی خود را بر اساس منافع مشترک در هنر است. Madden است اشاره کرد art collector که همچنین تاسیس Madden موزه; موزه $10 میلیون به علاوه مجموعه داده شد و به دانشگاه دنور در سال 2016. این Rauschenbergs که او و همسر اواخر جمع آوری شده در حال حاضر در DU مجموعه بخشی از معا را روشنبرگ نشان می دهد.

بازی Madden Rauschenbergs نیست هسته اصلی نشان می دهد اما به جای آن استفاده می شود به منظور افزایش و گسترش اصلی مجموعه خصوصی است که مجریان این نمایشگاه و موجب Madden لایتنر ایده برای نشان می دهد در وهله اول. که مجموعه شده است به قرض داده معا توسط ناشناس جمع آوری که تا به حال دیرین شخصی و حرفه ای ارتباط با روشنبرگ. او همچنین در جریان دوستی با دیوانه لایتنر که در یادداشت ها که در این نمایشگاه گرد هم می آیند از طریق روابط شخصی توسعه یافته بیش از چند دهه.

Robert Rauschenberg's "Big and Little Bullies," from the "Ruminations" series.گسترش

رابرت روشنبرگ “بزرگ و کوچک قلدر” از “Ruminations” سری.

حسن نیت ارائه میدهد از موزه هنر, هوای آزاد,

با وجود نزدیکی به رئیس قرض دهنده و مواد Madden لایتنر تصمیم به معاون کشیش بخش از خود نشان می دهد اما در عوض شنود گذاشته از یک زن و شوهر از متخصصان مستقل دن Jacobs و سارا Magnatta. به حدی داران محدود شد با این کار ارائه شده توسط ناشناس جمع آوری, که تاریخ از 1990s به روشنبرگ مرگ در سال 2008 اما آنها قادر به پیدا کردن اضافی Rauschenbergs که بینندگان به اوایل فاز هنرمند آثار مفصل. این قبل از آن و حتی همزمان به قطعات قرض داده شد نه تنها توسط DU های مس موزه هنر و معا خود را, اما همچنین با جمع دیگر و همچنین جهانی محدود هنر نسخه های printmaker که انجام بسیاری از روشنبرگ کار در تقسیم عددی بر مضرب از اولین روز خود به عنوان یک هنرمند.

با وجود این گسترش و پیشرفت Jacobs و Magnatta نمی تواند در حال حاضر گوشت-از زمانی گذشته نگر; چه چیزی را در نمایش به جای آن که در عمق غلظت روشنبرگ را چاپ ویژه با توجه به جدیدترین ، و در مقابل یک سری از چاپ است که ما را به قهرمانانه روز هنگامی که روشنبرگ و دایره خود را از دوستان و همکاران تغییر دوره بین المللی هنر معاصر در دهه 1960 است.

Robert Rauschenberg's "Ruby Climb."

رابرت روشنبرگ را “یاقوت صعود.”

حسن نیت ارائه میدهد از موزه هنر, هوای آزاد,

حتی قبل از اینکه شما وارد این موزه شما برخورد سه enormous چاپ در لابی جمعی با عنوان “زندگینامه” همه از سال 1968 و به معنای تأمل در زندگی این هنرمند. “زندگینامه” انجام شد در ارزان-to-make افست روش در یک نسخه به طوری که تقریبا هر کسی می تواند استطاعت به خرید چاپ (آن روزها از بین رفته نیازی به گفتن نیست). این اولین بار است که توسط یک کامل بدن X-ray از این هنرمند با, عکس نقل و انتقالات از یک چرخ دوچرخه و یک چتر باز. دوم عکس انتقال روشنبرگ به عنوان یک بچه در یک قایق, احاطه شده توسط متن که مدار تصویر در یک بیضی. چاپ نهایی شامل یک تصویر معروف از روشنبرگ انجام در غلتکی اسکیت و چتر نجات.

در این روشنبرگ نشان می دهد او هدیه ای برای فشرده سازی تاریخ هنر اخلال در حالی که استانداردهای تصویر – ساخت. گاهی اوقات تصویر یک hieratic قرار دادن در حالی که تصاویر دیگر شده اند آزادانه قرار داده شده در ترکیب آشتی اکسپرسیونیسم با فرمالیسم مثلا. این است که چرا او می تواند به عنوان یک پل بین اکسپرسیونیسم انتزاعی از مربیان و هنر پاپ از جمعیت خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که او را تحت تاثیر قرار. به دنبال در آینه دید عقب آن روشن به نظر می رسد که آنچه روشنبرگ بود و در واقع در انجام کار می کند مانند این چاپ شد به روز رسانی و تجدید قوا دادا به عنوان او را از طریق تمام زندگی خود را.

Installation view of Rauschenberg: Reflections and Ruminations .گسترش

نصب و راه اندازی نمایش روشنبرگ: بازتاب و Ruminations .

Robert Delaney

موزه داران زیر خط دار خط متن که در آنها بازیگران این نمایش بعد کار دیده می شود به عنوان وارثان این هنرمند عصر طلایی — با پیروی از این چاپ با قطعات از سال 1999 “Ruminations” سری که همچنین به نظر می رسد در روشنبرگ زندگی بازگشت مفهومی به روز هنگامی که “زندگی نامه” ساخته شده بود. در “Ruminations” چاپ است که اساسا تشکیل شده مونتاژهای از, عکس قدیمی, روشنبرگ می سازد مستقیم و غیر مستقیم اشاره به این که جمعیت از برش لبه خلاق دوستان از جمله زمانی شریک جاسپر جانز همراه با Cy Twombly جان قفس مرس کانینگهام و حتی اندی وارهول, در میان دیگران. جالب توجه است هر چند روشنبرگ و وارهول نمی شد بسیار نزدیک وارهول زخم داشتن نفوذ بیشتر در روشنبرگ از نزدیک مخاطبین به عنوان اخیر بیشتر قطعات ثابت کند.

در حالی که نشان می دهد شامل همه نوع از با شکوه چیزهایی قطعات انجام شده در بزرگ و فلزی پانل های وحی است. برخی از آنها ساخته شده از برنز است که تحت پوشش آکریلیک و حلال برای تولید patinas مانند غنی آراسته “لنگر” از Borealis سری از سال 1990. به نظر می رسد لوکس با نقره فام مجموعه در برابر طلا آنهایی که تصور هیچ وجه در تضاد با جسم دنیوی است که غالب عنصر از ترکیب: یک دوچرخه است.

"Pegasits," by Robert Rauschenberg.گسترش

“Pegasits” توسط رابرت روشنبرگ.

حسن نیت ارائه میدهد از موزه هنر, هوای آزاد,

اگر هم انجام شود در فلز قطعه ساخته شده از ورق آینه تمام استیل بسیار متفاوت اورا. یک شاهکار از این نوع است “Pegasits,” انجام شده در سال 1990 و یکی از روشنبرگ را مورد علاقه های شما از آن زمان است. این تصاویر شامل انتقال عکس از موبایل, نفت, نماد, پگاسوس كاشي با دیگر عکس نقل و انتقالات از دانه چوب, متن آجر و تجهیزات صنعتی; در بالا سمت چپ آلومینیومی بازیگران صندلی قدیمی. این سه بعدی عنصر پانوشت یکی از روشنبرگ رئیس ادعا می کند به شهرت ترکیب نقاشی است که در آن مجسمه عناصر افزوده شده به نقاشی.

روشنبرگ کلاسیک رویکرد به instinctually ترتیب تصاویر و رسا معابر و سطوح منعکس نیروی بینندگان را به ارتباط برقرار کردن با این قطعه پس از بازتاب خود تبدیل به بخشی از این ترکیب به عنوان عناصر جنبشی. در قطعات با فضای بیشتر بین تصاویر منعکس شده بیننده پخش و حتی بیشتر نقش به در خیره کننده “Crowing” از سال 1991 را “شهری بوربن” سری. در این کار یک ترکیب از تصاویر عکاسی شده است blotted با خط خطی از رنگ های روشن در پوشش یک pop-ish با کار انتزاعی-اکسپرسیونیستی یکی.

اولیه درس از این نمایشگاه این است که اگر چه روشنبرگ توسعه سبک خود را امضا و در حالی که هنوز در دهه بیست سالگی خود را, آن را هرگز شکست خورده او در طی شصت سال است. در میان پنجاه قطعه در روشنبرگ: بازتاب و Ruminationsوجود ندارد تنها ورزشها. همین حالا این را نشان می دهد.

روشنبرگ: بازتاب و Ruminationsاز طریق ژوئن 13, موزه, هوای آزاد, هنر 1000 انگلوود پارک وی 303-806-0444, moaonline.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de