برادر من نوار است که در وقفه

برای 147 سال ساختمان در 2736 پلت خیابان شده است ریختن مهمان نوازی برای دنور; گذشته پنجاه و آن را انجام شده است به طوری که برادر من را در نوار. و در شب 14 مارس آن را به عنوان استقبال مثل همیشه حتی اگر جمعیت به طور قابل توجهی کوچکتر از حد معمول است.

برادر من است که هرگز باز در روز یکشنبه. اما فردا آن را خالی خواهد بود بیش از حد.

“از طریق کولاک, سهام, بازار یو پی اس و فراز زندگی و حتی جنگ های جهانی ما همیشه وجود دارد برای مهمانان ما و برای ما کارکنان” می گوید: مالک مشترک دنی نیومن در Facebook post. “و در حال حاضر در پی COVID-19 گیر ما در حال انتخاب قرار داده و ما مهمانان و کارکنان اولین بار توسط به طور موقت بسته شدن درب ما و کند کردن روند گسترش این ویروس است.”

نیومن نمی دهد یک تاریخ برای زمانی که معشوق مشترک ممکن است بازگشایی اما اشاره می کند: “این بسته این است که یک فرصت برای ما کارکنان و مهمانان ما به ماندن بگیرید امن و همچنان به تمرین های اجتماعی فاصله. قلب و روح از عملیات در برادر من نوار است و همیشه خواهد بود ما باور نکردنی کارکنان. برادر من نوار را انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت ما به مراقبت و کمک همه کارکنان در این مختصر وقفه دور از محل کار.”

یکی از اعضای کلیدی که کارکنان شده است نیومن مادر پائولا آغاز شده که در برادر خود نوار به عنوان یک پیشخدمت زن بیش از سه دهه پیش و تقریبا مدیریت محل هنگامی که او و شوهر او و دنی نیومن آن را خریداری بیش از سه سال پیش از Karagas خانواده است. برادران جیم و آنجلو Karagas منتقل شده بود از دیترویت به رستوران کسب و کار اینجا را در اواخر 60s; در حالی که جیم نظارت برادر من Angelo زد Wazee سالن و شام که در آن مورن امروز است. آنجلو و جیم هر دو در حال حاضر رفته; برادر الکس که زخم کاری در برادر من هم سال گذشته در گذشت.

اما با وجود تمام تغییرات دنی نیومن وعده داده است که بسته شدن موقتی است و این که برادر من را به ادامه آن در دراز مدت است. “این سخت ترین تصمیم ما تا به حال به را و ما آن را انجام می دهند چرا که ما عاشق مهمانان ما و کارکنان ما و ما عشق ما دنور جامعه” او آمده است.

ذخیره یک جدول برای ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de