Nagy می خواهد خرس برای جلوگیری از خیره شدن به صفحه نمایش تمرکز بر روی تمرینات

به عنوان غیر معمول به سه ماه گذشته بوده است برای خرس مربی مت Nagy فکر می کند که بازیکنان و مربیان تسلط دارند و آن را به نقطه که در آن او را خواستار نهایی کردن 10 روز از خود دور offseason برنامه.

“ما واقعا تا به حال فوق العاده نه هفته از آموزش مجازی و آموزش” Nagy در گفت تلفنی با خبرنگاران. “من واقعا افتخار ما بچه ها برای نمایش هر روز این همه داوطلب و ما انجام داده ایم زیادی است. من فکر می کنم در حال حاضر عاطفی شده است وجود دارد بسیاری در آخرین هفته و نیم. در بالا از آن در فوتبال سمت ما انجام داده ایم بسیاری ذهنی با آنها.”

                                                                                                                                                                                                                       

Nagy هنوز هم مطمئن نیستید که بازیکنان یا مربیان خواهد بود قادر به بازگشت به Halas سالن و یا اگر اردوگاه آموزشی به تعویق خواهد افتاد. اما او فکر می کند بهترین راه را برای بازیکنان به آماده شدن برای انتشار آنها را از روی صفحه نمایش کامپیوتر.

“اول از همه این بازیکنان می تواند تمرکز بر آموزش” Nagy گفت. “این یک بخش است که سخت تر است ما همه با هم. بنابراین در حال حاضر آنها به نگرانی در مورد جلسات خیلی دوشنبه از طریق شنبه, اما آنها واقعا می تواند تمرکز بر روی بدن خود و آموزش آمدن به اردوگاه های آموزشی واقعا آماده شده است.

“ما یک طرح عمل به عنوان به چگونه ما در حال رفتن به ماندن در تماس با آنها و فقط ارتباط برقرار کنید و مطمئن شوید که زندگی خود را خوب آنها در شکل خوب و چگونه آنها در حال دست زدن به آن است.”

بازبینی سرود

چند خرس بازیکنان خواسته شد که اگر آنها برنامه ریزی شده به زانو زدن در طول سرود ملی قبل از بازی در این فصل در نور از آنچه که اتفاق می افتد در سراسر کشور است.

                                                                                                                                                                                                                       

ایمنی اردن Lucas رایگان-عامل علاوه بر این از کانزاس سیتی گفت: “110 درصد قصد دارد به زانو زدن” و افزود که زمانی که سن فرانسیسکو کارفرمایی khezri شروع تمرین در سال 2016 او شرکت نکرد.

“من rookie سال به عنوان بسیاری از شما احتمالا می توانید حدس می زنم من می ترسم به زانو زدن,” لوکاس گفت. “من نمی خواهم به از دست دادن موقعیت من در تیم من نمی خواهم به نگاه متفاوت فقط جلوی دفتر و یا مربیان به خاطر من نیست که نام من واقعا به یک نقطه در این تیم است. من نمی خواهم به از دست دادن هر چیزی. من فقط وجود دارد.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حاضر شاهد آن بسیار بزرگتر از پرچم و بی احترامی به پرچم. ما نه بی احترامی به پرچم و نه نظامی و من فکر می کنم مردم واقعا شروع به درک که در حال حاضر است.”

ایمنی شکن Skrine پیشنهاد کرد هر آنچه اتفاق می افتد خرس به احتمال زیاد خواهد شد به یک اجماع در میان همه بازیکنان است.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به آمده تا با یک تیم تصمیم” Skrine گفت. “ما در حال رفتن به آن را انجام دهد همه با هم به خاطر اینکه در تیم ما همه برادران.”

                                                                                                                                                                                                                       

NFL کمیسر راجر Goodell ساخته شده بیانیه ای که در لیگ پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز چیزی است که آن را انجام نداده و با Kaepernick در سال 2016. Skrine صحبت در مورد لیگ احتمالا در نظر گرفتن مراحل بیشتر.

“اگر کسی در خانواده یا کسی که می میرد در خانواده خود را هنگامی که شما رویکرد که شخص شما در حال رفتن به سازمان دیده بان آنچه شما می گویید چون حساس با موضوع” Skrine گفت. “من فکر می کنم این یک موضوع حساس برای همه نژادها و همه فرهنگ ها. بنابراین شما فقط می توانید بیرون بروید و نه فکر می کنم در مورد آنچه شما می گویند قبل از اینکه شما آن را می گویند.

“اگر آن را کمی طولانی تر برای آنها را به بیرون آمدن با یک بازی برنامه ریزی, پس از آن که آنچه در آن است. اما من احساس می کنم برای رسیدگی به این وضعیت و برای رفتن به عقب و می گویند: “شاید ما و سنن و بازیکنان صحبت در مواضع خود قبل از همه این آمد” این نشان می دهد که برخی از تغییرات ساخته شده است.”

خنده دار چگونه است ؟

ایمنی شکن Skrine خواسته بود روز شنبه به توضیح دهد که چرا او احساس سوم-سال linebacker Roquan اسمیت خنده دار است.

“من از گرجستان او را از گرجستان است. و من می دانم که در آن او از او از مکن و آن را مانند فوق العاده-کشور طرف گرجستان” Skrine گفت. “اگر Roquan پیاده روی در یک اتاق او ممکن است انجام کاری و بچه ها از شهرهای بزرگتر آنها ممکن است فکر می کنم این خنده دار است اما به Roquan آن را هنجار.

“اگر شما تا کنون شده است در اطراف یک مرد می خواهم که یک مرد از کشور که نمی, چیزی, کشور, مربوط, به همین دلیل من می گویند او خنده دار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de