Naperville مرکزی جکسون می رود با روده میدارد پوردو

Sam Jackson روده پاره شده است در انواع جهات سال گذشته است.

آن را در نهایت حل و فصل در پوردو.

                                                                                                                                                                                                                       

کلاس 2021 Naperville مرکزی کارفرمایی که قبلا مرتکب دو بار به مینه سوتا decommitted از Gophers روز چهارشنبه و به جای آن تصمیم گرفت به پذیرش بورس تحصیلی از پوردو تقریبا دقیقا یک سال پس از Boilermakers ارائه شده 5-پا-11 و 175 پوند دو تهدید signalcaller.

“این چیزی است که من شده فکر کردن در مورد یک زن و شوهر از هفته,” او گفت:. “این صادقانه روده تصمیم گیری است. من فقط احساس می کنم اگر من می خواهم برای رفتن به سطح بعدی و موفقیت این بهترین تصمیم برای من است.”

جکسون که به عنوان یک تازه وارد انداخت برای 1,726 متری و 16 touchdowns شد قاطعانه در مورد تمایل به بازی کارفرمایی در کالج. حتی اگر او را نشان داده توانایی اکسل در موقعیت های دیگر Jackson گفت: Purdue مربیان باید به او گفت که او به شما داده می شود از هر فرصتی برای به خود کارفرمایی.

جکسون متعهد به مینه سوتا پس از سال اول در Bolingbrook, فقط قبل از او منتقل به Naperville مرکزی. او decommitted چند ماه پیش اما ثابت تعهد خود را به Gophers در اواخر ماه آوریل است.

                                                                                                                                                                                                                       

“من احساس می پوردو بهترین مکان برای من به عنوان یک کارفرمایی و فرد,” او گفت:. “من صحبت کردن به Purdue پس قبل از آنها به من پیشنهاد داد و من در تماس با آنها همراه است. راه آنها بازی بازی در راه من به بازی بازی. جرم خود را قطعا متناسب با من و من متناسب با جرم خود را.”

پس از آشفتگی در فرایند استخدام چند ماه گذشته Jackson آماده است تا آن را پشت سر او و تمرکز بر reuniting هفته آینده با Naperville, مرکزی, فوتبال, تیمی برای تهویه.

“من احساس می کنم با انجام همه چیز” جکسون گفت. “استخدام من بسته است و من احساس می پوردو است برای من.”

توییتر: @kevin_schmit

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de