Naperville چگونه بحث برای حمایت از هنر عمومی

وجود ندارد و در عین حال توافق بر سر بهترین راه برای ایجاد یک برنامه هنر اداره شهر Naperville.

حدود نیمی از شورای شهرستان — چهار اعضای شورا و شهردار استیو Chirico — رای دادند و این هفته به دنبال طرح از مشاوران که می تواند شناسایی بهترین شیوه برای اجرای یک شهری برنامه هنر.

                                                                                                                                                                                                                       

اما چهار نفر دیگر اعضای شورا گفت: آنها در مخالفت با این ایده از هزینه های یک مشاور و می خواهم برای دیدن یک وظیفه نیروی Naperville ساکنان و هنرمندان خود را گام به گام به سوی ایجاد یک برنامه هنر.

سوال چگونه به سازماندهی ایده ها و کمک های مالی برای هنر عمومی — و همچنین به عنوان چگونه به حفظ آثار در حال حاضر در محل — شده است تحت بررسی از اوایل این سال است.

زمانی که نام تجاری Bobosky رئیس قرن پیاده روی Corp., یک سازمان غیر انتفاعی که قرار داده شده هنر عمومی در 50 مکان در نپرویلل از سال 1996 پرسید که آیا می تواند یک راه بهتر از بودجه هنر نسبت به نیاز به برنامه های کاربردی از طریق همین روند جشنواره به دنبال دریافت پول از برنامه های ویژه فرهنگی و امکانات رفاهی صندوق.

اعضای شورا موافقت کردند که سوالات پیرامون برنامه ریزی بودجه و تعمیر و نگهداری هستند و آنهایی که خوب برای پاسخ به.

“این مدت زمان طولانی گذشته است که ما بهتر روشن شدن برنامه بلند مدت برای همه بسیار مهم هنر است که ما دیده ایم آمده به جامعه ما از طریق قرن راه رفتن و چگونه آن را باید حفظ شود, امیدوارم در ابد” عضو شورای کوین کوین گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

کوین به همراه اعضای شورای Patty Gustin, پل Hinterlong و جان Krummen گفت: هنرمندان محلی و ساکنان بهترین خواهد بود آماده برای پاسخ به این سوالات.

اما اعضای شورای ترزا, Sullivan, جودیت Brodhead, Patrick Kelly بنی سفید و Chirico در زمان های مختلف موضع. آنها گفت: شورا باید اجازه می دهد کارکنان شهرستان به درخواست پیشنهاد از مشاوران که می تواند “کمک به نه تنها در حال توسعه دراز مدت برنامه ریزی استراتژیک بلکه هدایت شهر در بهترین شیوه برای ایجاد یک گروه هماهنگ هنر عمومی طرح های در Naperville” پم Gallahue مدیر شهرستان منشی گفت: در یک یادداشت.

سالیوان گفت: یک مشاور می تواند به راهنمایی در مورد چگونه به درخواست هنر جدید را انتخاب هنرمندان و اطمینان از هنر با کیفیت بالا است و در خط با Naperville نام تجاری و سپس آدرس پست-ایجاد مسائلی مانند مسئولیت مالکیت و تعمیر و نگهداری.

Brodhead گفت: یک مشاور را یک “هدف” دیدگاه از شهرستان دریافت کرده است در گذشته است. هر دو Brodhead و سالیوان گفت: این مهم شامل نه تنها قرن اما همچنین دیگر افراد و سازمان ها در ایجاد هنر.

قرن راه رفتن را Bobosky گفت: او را پشتیبانی نمی کند مربوط به یک مشاور در تصمیم گیری در مورد نحوه حمایت از هنر عمومی در Naperville. او گفت: موجود سیستم تنها نیاز به بهینه سازی برای رفع عناصر فرآیند بودجه است که آن را دشوار است برای آثار هنری به رقابت با حوادث و یا پروژه های دیگر برای رویدادهای ویژه و امکانات فرهنگی پول است.

پس از شورای 5-4 رای شهرستان اعضای هیات درخواست پیشنهاد از مشاوران را از طرح های پیشنهادی را برای شورای شهر بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de