Naperville رای دهندگان می گویند ” بله ” به گلدان فروش اما بحث همچنان ادامه دارد

مخالفان قانونی تفریحی شاهدانه فروش در نپرویلل در حال حاضر فراخوانی برای یک سوال رفراندوم در ماه نوامبر پس از یک اکثریت رای دهندگان در روز سه شنبه, پشتیبانی فروش.

مقامات می گویند 28,968 مردم بازیگران برگه های رای برای روز سه شنبه مشورتی رفراندوم و 15,426-یا 53.25% — پشتیبانی شاهدانه فروش نسبت به 13,542 که مخالف آنها.

                                                                                                                                                                                                                       

اما مخالفان می گویند این نتایج ناقص هستند به دلیل نگرانی در مورد جدید کروناویروس ممکن است نگه داشته اند برخی از رای دهندگان از انتخابات.

Naperville شهردار استیو Chirico, طرفدار, تفریحی, شاهدانه, فروش وی تعهدات از شش اعضای شورای شهر به دنبال خواهد از رای دهندگان که وزن در روز سه شنبه سوال و مشاوره راهنمایی به قانون محلی است.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که آنها را” Chirico گفت.

به دنبال توصیه از رای دهندگان این شورا می تواند لغو ممنوعیت تفریحی ماری جوانا فروش به تصویب رسید در ماه سپتامبر پس از آن مجموعه ى پارامترهای مغازه های حاکم بر مسائلی مانند تعداد و محل و ساعت فروشگاه. این شورا همچنین می تواند حرکت به مالیات هر ماری جوانا محصولات فروخته شده به صورت غير استفاده در نرخ تا 3 درصد است.

“من فکر نمی کنم کسی خواهد اعتراض به مالیات آن اگر آن را می شود در اینجا” Chirico گفت.

این شورا می تواند برنامه ریزی یک جلسه به بحث در مورد مالیات به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه خواهد بود که در پیش از دولت مهلت تاریخ 1 آوریل به فایل مدارک لازم برای شروع به مالیات بر فروش به عنوان به زودی به عنوان ژوئیه 1.

در حالی که هواداران خوشحال خواهد بود به جلو حرکت کردن مخالفان هستند سوال رای گیری در چند جبهه به طور عمده مربوط به شیوع کروناویروس.

DuPage County منتقل 14 رای گیری در مکان های دور از ارشد امکانات زندگی و مقامات فدرال اند توصیه می شود در مقابل, تجمع بیش از 10 نفر — همه در تلاش برای کمک شامل گسترش coronavirus.

                                                                                                                                                                                                                       

جنیفر Bruzan تیلور رهبر انتخاب کردن Naperville یک گروه تشکیل شده است که به مخالفت با گلدان فروش گفت: چنین اقداماتی مانع بسیاری از ساکنان خانه سالمندان از رای گیری و دلسرد دیگر افرادی که در خطر ابتلا به موارد شدید این ویروس از مصاحبه برگه های رای.

“متاسفانه این است که دقیق ترین رای” Bruzan تیلور گفت. “این نبود که برای هر دو طرف ترین نماینده.” انتخاب کردن Naperville تحت فشار قرار دادند برای همه پرسی قرار داده شده در Nov. 3 رای گیری در وهله اول و در حال حاضر Patty Gustin, یک عضو شورای شهر که مخالف تفریحی ماری جوانا فروش گفت: او را فشار برای این ایده دوباره.

اما این که چگونه آن را قرار است برای کار با رفراندوم سوال گفت: Patrick Skarr سخنگوی Naperville قانونی شاهدانه تایید شده که با تشکیل برای حمایت از فروش گسترش است.

“فقط به خاطر اینکه شما نمی مانند این نتایج به این معنا نیست شما تماس بگیرید برای انجام بیش از” Skarr گفت. “پس از وزن حقایق رای دهندگان صحبت کرد و آنها می خواهند امن دسترسی قانونی به فیلم استفاده از شاهدانه.”

                                                                                                                                                                                                                       

سوال روز سه شنبه خود جلب کرد تعداد زیادی از شرکت کنندگان که در مقایسه با Naperville نژادها در گذشته است.

این 28,968 آرا در هر دو طرف بودند بیش از 10 ، 000 بیش از 18,674 کل آرا در نپرویلل شهرداری مسابقه بهار گذشته محکم جنگیدند مسابقه بین Chirico و چلنجر ریچارد “راکی” Caylor.

Chirico و رهبران نما سبز صنایع اجرا می شود که این 3C دلسوز مرکز مراقبت های پزشکی ماری جوانا فروشگاه در Naperville گفت: این سوال را جلب سوم-بیشترین تعداد رای دهندگان در هر Naperville رفراندوم از سال 2001 صدر توسط گنجینه در سال 2010 در مورد اینکه آیا برای ایجاد شورای شهر بخش و اینکه آیا به اعمال محدودیت مدت.

“این امر می تواند بسیار دشوار استدلال را می گویند مردم داده بودند این فرصت را به رای دادن و یا رای دادن نیست,” Chirico گفت.

در عوض 6.5-درصد-نقطه پیروزی حاشیه چیزی است که هواداران از فیلم با استفاده از شاهدانه فروش تماس بگیرید نشانه روشن است که رای دهندگان می خواهند چنین تجارت را به محل.

“اکثریت شورا را متعهد به حمایت از قضاوت رای دهندگان و آن را روشن Naperville ساکنان می خواهید امن دسترسی قانونی به فیلم استفاده از شاهدانه در محلی داروخانه” دینا Rollman معاون ارشد رئیس جمهور از دولت و امور نظارتی برای انگشت شست سبز صنایع گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما مشتاقانه منتظر به کار با جامعه در اجرای یک مسئول انتخاب فرمان در هفته ها و ماه های آینده.”

Chirico گفت: به دست آوردن مالیات اقتدار خواهد بود که اولین گام به سوی تدوین اجازه برای فروش. مراحل پس از آن را شامل جلسات قبل از برنامه ریزی و منطقه بندی کمیسیون ها و پتانسیل فرمان تصویب.

در طول دوره اجتماعی فاصله به دلیل جدید coronavirus Chirico گفت: این شهرستان به منظور تشویق استفاده از فناوری به منظور تسهیل مشارکت عمومی در جلسات و پیدا کردن جدید جدایی فیزیکی پروتکل را در فرد مشارکت امن به عنوان به خوبی.

Bruzan تیلور هر چند گفت: در حال حاضر زمان را به عجله.

“من فکر نمی کنم شورای شهر می تواند حتی یک رای در آینده نزدیک در مورد این موضوع باید منصفانه به هر دو طرف” او گفت:. “اگر وجود دارد با عجله به این فشار از طریق آن می شود بسیار مشکوک است.”

Naperville یک پرت در میان جوامع در قرار دادن این موضوع به رای دهندگان.

پس از دولت بهار گذشته به تصویب شاهدانه مقررات و مالیات, قانون شوراهای شهر یا روستا تخته در اکثر جوامع ساخته شده تصمیم خود را در مورد فروش محلی. در میان 89 از جوامع در شمال غرب و غرب حومه 43 را مجاز فروش و 46 را تصویب ممنوعیت یا moratoriums.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im