پاسادنا (CBSLA) — اشتغال سن تبعیض در طرح دعوی در دادگاه علیه ناسا در پاسادنا مستقر در آزمایشگاه پیشرانش جت نهایی شده است.

JPL متهم شد سیستمیک و غیر قانونی تخمگذار کردن کارگران بیش از 40 سال و سپس جایگزینی آنها با کارگران حداقل از سال 2010 که آن را انکار می کند.

“آزمایشگاه دارای یک تعهد طولانی مدت به متنوع و فراگیر محل کار عاری از تبعیض است. JPL قوی تر است چرا که ما تنوع و ما ارزش همه همکاران ما در هر مرحله از زندگی حرفه ای خود گفت:” JPL سخنگوی ورونیکا مک گرگور.

با توجه به ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی, JPL خواهد پرداخت 10 میلیون دلار به یک صندوق برای کارکنان که گفته می شود از کار اخراج شدند.

JPL نیز موافقت کرده است برای پیگیری اخراج تعیین یک اشتغال, نظارت بر اخراج هماهنگ کننده و تنوع مدیر به عنوان بخشی از حل و فصل.

“ما ستایش JPL برای تمایل خود را متعهد به رعایت (تبعیض سن در قانون استخدام) برای در حال حاضر ساخت فعال در تلاش برای پیاده سازی بسیاری از امداد رسانی تاکیدی و برای در نظر گرفتن اقدامات است که تاثیر مثبت در کارکنان” گفت: آنا پارک منطقه ای وکیل برای ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی را لوس آنجلس منطقه. “ما را تشویق کارفرمایان به دنبال JPL سرب و نقد و بررسی خود را استخدام و استخدامی سیاست ها و شیوه های به مطمئن شوید که آنها در انطباق با قانون فدرال است.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de