ناتالی دورمر و ناتان لین بحث استخوانی آن را در “Penny Dreadful: City Of Angels’: ‘یک چالش بزرگ و تعداد زیادی از سرگرم کننده’

Penny Dreadful: City Of Angels فصل اول به پایان می آید این جمعه, ژوئن 28th در 10:00بعد از ظهر ET/PT در SHOWTIME. یک “روحانی نوادگان” اصلی Penny Dreadful سریال شهر فرشتگان است که در سال 1938 لس آنجلس و بررسی ساختمان اولین بار در شهرستان بزرگراه و آن سنت عمیق مکزیکی-آمریکایی و فرهنگ عامه و خطرناک جاسوسی اقدامات رایش سوم و ظهور رادیو تبلیغ.

CBS’ مت ویس صحبت به سری ستاره Natalie Dormer و ناتان لین در مورد قرنطینه آخر این هفته آخر و استخوانی نقش های متعدد.

MW: ناتالی ناتان صبح به خیر. فوق العاده هیجان زده بحث به هر دو شما امروز در مورد Penny Dreadful: شهر فرشتگان, اما قبل از اینکه ما پرش به که من فقط می خواهم بدانید که چگونه قرنطینه شده است می گذرد ؟ هر یک سرگرمی جدید و یا هر چیزی سرگرم کننده به تصویب زمان ؟

NL: من در همپتون در لانگ آیلند مبارزه با آن را با بیش ممتاز برای کاغذ توالت اما از آن است. نکته مهم در تلاش است تا ساختار خود را روز چون واقعا شما با داشتن قهوه و شما در حال فکر کردن من قصد دارم به انجام برخی از جارو امروز و چیزی که بعد از شما می دانید آن را شش ساعت است. و سپس شما در حال فکر کردن هست چه برای صرف شام ؟ شما واقعا باید به برنامه ریزی روز خود را.

همچنین سگ من که 14 او شده است با بسیاری از مسائل مربوط به سلامت و ما تا به حال را که وحشتناک تصمیم به خداحافظی. آن را فقط آن را به یک زمان خوب است.

MW: من خیلی متاسفم!

NL: من نمی توانم باور کنم که من در تلاش برای فروش این نشان می دهد و من به شما گفت من سگ درگذشت. که یک دلیل خوب برای اتصال.

MW: آره شما سزاوار آن واضح است.

NL: بله بله من انجام دهید!

MW: ناتالی چه در مورد شما ؟ من امیدوارم که شما قرنطینه شده است که حداقل کمی بهتر…

ND: فقط کمی بهتر از ناتان. من متاسفم در مورد سگ خود را ناتان! من در لندن و ناتان نیویورکر بنابراین حتی اگر ما لذت بردن از بودن در لا وجود دارد چیزی است که من فکر می کنم که ما هر دو simpatico به عنوان بزرگ مانند شهر جهان وطنی نوع که مانند اشتیاق پس از ما بزرگ سیگار میکشد. پس از اینکه در لا به مدت هشت ماه پس از آمدن به خانه و گرفتن قفل شده اعلام شد نوع مفید برای چند هفته اول به این دلیل که من یک مقدار زیادی از خواب و تمیز کردن خانه من است که من شده اند در بیش از نیمی از یک سال.

این یک زمان فوق العاده ای واقعا و قلب من فقط می رود به هر کس در جهان است. آن را فوق العاده و بسیار متفاوت چشم انداز به زمانی که ناتان و من با امضا Penny Dreadful. جان لوگان می گوید نشان می دهد در مجموعه ’38 اما آن را در مورد امروز است. زمانی که آن را آمد در سال 2019 وقتی که ناتان و من برای اولین بار در زمان این کار ما می تواند تشخیص قطبش طیف سیاسی و شرارت افراد دیگر و چه کسی این چیزهایی است که ما فکر بسیار مرتبط است. وجود دارد تمام این چیزهایی که ما از جان گذشته برای کشف. چه کسی می دانست که سرنوشت را پرتاب و حتی بیشتر از شکر و تخم مرغ در بالا از آن, کیک, به عنوان آن را در گذشته چهار پنج ماه و تجزیه و تحلیل انسانیت ما. واقعا این یک زمان فوق العاده ای.

MW: آن بوده است ، در حال حاضر ما در واقع پرش به Penny Dreadful. پرش به عقب به زمانی که این نشان می دهد برای اولین بار تن به تن برای هر یک از شما بود این اسکریپت و یا بازیگران یا مدیر – آنچه در آن ساخته شده است که هر یک از شما می خواهید به بخشی از این نشان می دهد ؟

ND: در واقع پس از آنچه که من فقط گفت. من فکر می کنم این تم واقعا به من صحبت کرد که جان لوگان می خواستم برای کشف. به من گفت: در مورد شرارت جوامع و ملیت و این قطبش که به نظر می رسد اتفاق می افتد ما در چشم انداز سیاسی که در آن راست و چپ نمی تواند به نظر می رسد که مناسب و معقول گفتگو کنه. ما در حال از دست رفته است که خاک های خنثی که در آن مردم می توانند صحبت می کنند و در نیمه راه منطقی برای هر یک از دیگر.

من فکر می کنم گاهی اوقات با بازیگران آگاهانه یا ناخودآگاه شما انتخاب شغل از آنجا که شما در حال تلاش برای فرایند چیزی برای خودتان. من فکر می کنم جان بسیار قوی در ابراز در مورد چیزهای که. همچنین برای من آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال تا آنجا که در زمانی که چیز دیگری از شما خواسته می شود به بازی در چهار نقش برای قیمت یکی است ؟ این واقعا یک ترکیبی از این دو عامل برای من که تا به حال به من گفت: “کاملا!”

MW: Nathan چه در مورد شما ؟

NL: آنها از من پرسید.

MW: که ساده متعجب?

NL: جان لوگان من شناخته شده کمی بیش از سال, و او به من ارسال یک ایمیل و او به من گفت او نوشت: این قسمت برای من و امید من می خواهم آن را انجام دهد. من فقط فکر می کردم نوشتن استثنایی بود و این تعجب آور نقش برای من. او می دانست که کار من از تئاتر است. من فکر می کنم که چرا او فکر می کردم در مورد من برای این شخصیت خاص. این یک فرصت بزرگ است. من فقط احساس می کنم بسیار خوش شانس و سپاسگزار است که او از من به خاطر آن قابل توجه بود.

همانطور که قبلا گفته ام این است که قطعا بیشتر احساسی, شخصیت پیچیده, من و بعد فورا رفت واز به قرار دادن بر روی فیلم است. که واقعا مرا جلب کرد و سپس آن را فقط معلوم است که ما باید همه این فوق العاده ای بازیگران. چیزی که تمام شده است و یک شادی بزرگ به کار بر روی.

MW: فوق العاده است. ناتالی شما را لمس در این زودتر شما در حال بازی Magda اما واقعا شما در بازی چهار شخصیت های مختلف نشان می دهد. چقدر اضافی آماده سازی کار اضافی است که آن را به ناخن نیست و یکی از شخصیت, اما شما باید به ناخن چهار ؟

ND: منظورم بله در مرد ساده ساعت از گویش کلاس ها و ساعت ها در اتصالات صحنه و دوربین آزمون به نظر می رسد آن است که به معنای واقعی کلمه چهار بار کار می کنند. باید بگویم بازیگران و خدمه بسیار حمایتی از من رفتن را از طریق آن. من واقعا نمی کاملا می دانم آنچه در آن خواهد بود. من فکر می کنم آدرنالین و چالش…من مازوخیست که در راه است که به عنوان بسیاری از بازیگران هستند. اگر شما به من یک gambit من مثل OK بیایید ببینید که چگونه به دور من می توانم خودم. من واقعا لذت می برد این روند به صداقت.

آن را به پایان رسید تا چهار های مختلف خصوصیات. ما مرتب کردن بر اساس کاری که در پیش تولید و در اوایل شما تیراندازی روز. ما متوجه شد که من نمی توانستم بازی آن تکرار Magda فقط مرتب کردن بر اساس حرکت در دوربین و هنوز هم در آن روان است. ما واقعا باید به ایجاد سه جداگانه دیگر شخصیت های روانی. در غیر این صورت آن را تضعیف صحنه تضعیف من costars عملکرد این حقیقت از لحظه ای. بنابراین آن را یک چالش بزرگ و تعداد زیادی از سرگرم کننده در این رابطه.

NL: و او ناخن آن را به عنوان شما گفت!

MW: البته او می کند.

NL: او به ناخن چهار و او ناخن های آنها را. در پایان هر روز او را به نوبه خود و می گویند آن را به میخ! [می خندد]

MW: [می خندد] است که سیگنال آن زمان برای رفتن به خانه برای روز ؟

NL: آن را به میخ!

ND: من که از شما عزیزم!

MW: پس ناتان دیگر از ناتالی استخوانی نقش خود را چه چیز دیگری می تواند بینندگان انتظار از آخر این هفته یک فصل آخر?

NL: آنها را ببینید بسیاری از داستان است که همه گره خورده است تا t در اینجا مقدار زیادی از عمل وجود دارد یک شورش. وجود حکومت نظامی در سانتا مونیکا با سربازان با اسلحه و ماشین آلات. آن را ممکن است به نظر می رسد کمی آشنا است. وجود دارد بسیار دشوار است تصمیمات اتخاذ شده در آخرین قسمت. آن نوع از همه منجر شما به امید چه خواهد شد فصل دوم.

MW: کاملا من فکر می کنم ما همه به امید دیدن که. این نشان می دهد شگفت انگیز بوده است. آن شده است یک لذت صحبت کردن به هر دو شما امروز. بهترین و ایمن ماندن!

ND: با تشکر!

NL: بله شما هم با تشکر از شما.

Penny Dreadful: شهر فرشتگان صبر کنید هوا را آخر فصل چهار شنبه, ژوئن 28th در 10:00بعد از ظهر ET/PT در SHOWTIME. چک لیست های محلی خود را برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de