گارد ملی می رسد به LA پس از شب از ناآرامی های با, سنگ, آجر, فلز, لوله پرتاب پلیس

لس آنجلس (CBSLA) — گارد ملی وارد به لس آنجلس یک شبه ساعت پس از تظاهرات محکوم مرگبار دستگیری جورج فلوید تبدیل به خرابکاری و آتش سوزی و غارت.

به عنوان شب سقوط کرد تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز در Fairfax منطقه سازماندهی شده توسط سیاه و سفید “زندگی” موضوع تبدیل به هرج و مرج به عنوان یک جناح از معترضان شکست ماشین ویندوز, مجموعه رزمناو پلیس در آتش و پرتاب سنگ و آجر و لوله های فلزی در پلیس. افسران شلیک گلوله های لاستیکی به جمعیت. چند استفاده از باطوم.

یک زن حامل ‘Black Lives Matter’ ثبت نام گذشته ایالات متحده سرباز گارد ملی در Fairfax منطقه. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

فروشگاه ها منطقه مانند Nordstrom در بیشه را غارت کردند و تعدادی از آتش شد از جمله یک پلیس کیوسک در مقابل آن. در حالی که همه این unfolded, اخبار خدمه برای CBS Los Angeles, آیا شاهد برخی از معترضان خواست دیگران باقی می ماند قانونی بیش از نگرانی های که پیام پشت تظاهرات — پایان خشونت پلیس و تغییر policing — از دست رفته.

این درگیری از طریق شب چراغ شهردار اریک Garcetti اعلام سراسر شهر بود حکومت نظامی است که تمام شده در 5:30 صبح یکشنبه. شهرهای دیگر مانند پاسادنا غرب هالیوود بورلی هیلز و سانتا مونیکا مشابه نهاد حکومت.

توسط صبح ساکنان در Fairfax منطقه از خواب بیدار شد برای پیدا کردن سوخته وسایل نقلیه ناشی از آتش بازی در حال پرتاب به اتومبیل های شیشه ای خرد و خرابکاری گسترده. اعضای گارد ملی حمل M-16s شد گشت زنی در منطقه نیز هست.

صاحب یک دود و vape فروشگاه در Fairfax منطقه به حال خود فروشگاه غارت یک شبه. او همه چیز را فراموش کرده.

“آنها را نگه داشته که در امواج. به طوری که آنها می آیند آنها غارت آنها به پایان رسید و همه چیز را در فروشگاه و سپس آنها را ترک. گروه دیگری از مردم آنها پیدا کردن چیزی در فروشگاه آنها شروع فوق العاده همه چیز در فروشگاه های شیشه ای و قفسه. من اصلا هیچ دلیلی برای آن است. من هر چیزی را به هر کسی.

“کسب و کار من بسته شد به مدت ده هفته به دلیل بیماری همه گیر. این است که من تنها کسب و کار. این است که من تنها زندگی است. و من خیلی خوشحالم که ما قرار بود به عقب برگردید و این برای من اتفاق می افتد,” او گفت:.

در مرکز شهر لس آنجلس, صحنه بسیار مشابه با شیشه های شکسته و کسب و کار غارت. حدود 1000 نفر دستگیر شده بودند در شهر لس آنجلس هر چند تعداد دقیق نشده اند منتشر شده توسط پلیس لس آنجلس که از زمانی که این مقاله منتشر شد. افسران می گویند یک گروه از حدود 150 نفر وارد به این منطقه در یک کاروان از خودروهای ربطی به اعتراض و با قصد غارت و شکستن را به کسب و کار.

“همه چیز خراب شده است” گفت: Nati Abarito یک صاحب رستوران. “ما سخت کار برای این است. برای آنها را به انجام است که آن را غم انگیز است. من می دانم که آنها می خواهند عدالت و همه چیز اما این است راه راست را به انجام آن است.”

در جای دیگر در بورلی هیلز برخی از تجهیزات سنگین استفاده می شود به سر و صدا ویندوز از یک رزمناو پلیس و مسطح لاستیک سانتا مونیکا اداره پلیس خودرو, در میان دیگران. در بازار مال فروشان درایو گروه زیادی از افراد جوان بودند گرفتار شکستن به الکساندر مک کوئین فروشگاه ترک با کالا. اوایل کوچک و مسالمت آمیز گروهی از معترضان در راهپیمایی پایین خیابان با علائم.

در سانتا آنا در حدود 250 نفر اعتراض با پرتاب آتش بازی در افسران. حدود دو تا سه ساختمان را غارت کردند و یک زن و شوهر از کوچک آتش سوزی شد. حداقل یک معاون مجروح شد.

در اوایل روز شنبه اعتراضات مسالمت آمیز و با تمرکز بر مرگ جورج فلوید, مینیاپولیس مرد که مرگ دستگیر شد در فیلم به عنوان یک افسر برگزار زانو خود را به گردن او. یک جمعیت عظیم بود راهپیمایی از طریق Pan Pacific Park. بسیاری گفته اند که آنها نمی خواهند به خشونت برای منحرف کردن اذهان از خواستار عدالت برای فلوید و بسیاری دیگر که فوت کرده اند در دست پلیس است.

برای پوشش کامل از وضعیت در مینیاپولیس بازدید CBSMinnesota.com و جریان O’DONNELL مینه سوتا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>