اتباع ضرب و شتم Blue Jays 4-0 در 10 در جاده بازی در خانه

واشنگتن — آدم ایتون پایگاه لود هلی کوپتر را شکست بدون گل کراوات در 10 دور در یک بازی و Asdrúbal Cabrera به دنبال با سه اجرا سه گانه کمک به اتباع ضربه محکم و ناگهانی یک بازی از دست دادن رگه ضرب و شتم توسط تورنتو بلو جیز 4-0 شب چهارشنبه.

در یک دمدمی بازی در خور این همه گیر-تغییر وارونه فصل تورنتو تیم خود را ‘œhome بازکن’� در واشنگتن – پنبه حلاجی شده در نیمه پایین هر زمین باز یافته با پوشیدن آن لباس سفید بازی بازیکنان خود را’ walk-up موسیقی و حتی وافغان آهنگ ‘œOK Blue Jays,’� باشگاه سنتی هفتم-زمین باز یافته کشش اصلی.

                                                                                                                                                                                                                       

تورنتو Nate پیرسون در لیگ اولین و واشنگتن را حداکثر Scherzer در 358th شروع در رشته های اصلی قرار داده تا مقدار زیادی از صفر. بنابراین از بین برنده است که به دنبال.

در بالای 10th, هر چند واشنگتن نقل مکان کرد و جلوتر در یک فرد به دنبال بازی. پس از شروع با خودکار دونده در پایه دوم واشنگتن لود کیف با دو جنبه از تورنتو ششم پارچ, اجتناب, Yamaguchi (0-2).

پس از دو strikeouts Eaton منعکس توپ خاموش موند. دوم baseman, کون Biggio برداشت آن و تلاش برای شیرجه دستکش-برای اولین بار در کیسه بود اما لبه دونده اندرو استیونسون. پس از پخش بررسی بیش از دو دقیقه ‘œsafe’� تماس بود را تایید کرد و آن را 1-0. Cabrera سپس homered.

دانیل هادسون (1-0) پنج ناشران برای پیروزی.

ببر 5 رویالز 4

دیترویت — JaCoby جونز آمار tiebreaking انفرادی هومر در هفتم زمین باز یافته و دیترویت اغل گاو یا حشم آمد از طریق دوباره به ضرب و شتم کانزاس سیتی است.

                                                                                                                                                                                                                       

یک شب پس از تبادل بدون گل شش نوبت در برنده شدن بیش از Royals, ببر’ از بین برنده بوهای برگزار شد کانزاس سیتی بدون baserunner برای چهار. دیترویت بسیج از یک 4-0 کسری با تشکر در بخش های بزرگ به جونز که دو برابر دو برابر قبل از اتصال خاموش ایان کندی (0-1) برای سومین هومر.

جاناتان Schoop همچنین رفت و عمیق برای ببر. Maikel فرانکو آمار دو دونفره و تک برای, کانزاس, شهرستان و مدارك مرریفیلد تا به حال دو بازدید به ثمر رساند و دو بار.

برایان گارسیا (1-0) به دست آورده خود را برای اولین بار لیگ های برنده شدن در یکی از چهار دیترویت مسکن که تن به تن در بازی. جو Jimenez مشغول به کار نهمین برای چهارم خود را ذخیره کنید.

WHITE SOX 4, سرخپوستان 0

CLEVELAND — Yasmani Grandal و الوی Jiménez آمار قربانی مگس و شیکاگو به ثمر رساند و چهار اجرا در نهمین دور – سه متهم به بی اثر کلیولند نزدیک براد دست.

                                                                                                                                                                                                                       

سرخپوستان کردم هشت فوق العاده نوبت از شماره 5 شروع ژاک Plesac. او را زده یک حرفه ای-بالا 11 خاموش کردن جوراب سفید در سه بازدید و ادامه داد: قوی اجرا کلیولند تبادل به شروع فصل.

Rookie رابرت لوئیس آمار دو اجرای تک در نهم به عنوان شیکاگو جامعی سه بازی از دست دادن رگه و سالم یک بازی در سری است.

شیکاگو استارت لوکاس Giolito همسان Plesac زمین به زمین از طریق شش برگزاری سرخپوستان بدون گل در چهار بازدید. آن را خوب به گزاف گویی با این همه ستاره right-hander که داد تا یک خانه اجرا در مینه سوتا در اولین گام از فصل و لمس شد برای هفت اجرا می شود در 3 2/3 نوبت.

رنجرز 7, دایاموند 4

آرلینگتون تگزاس (AP) -جوی Gallo ضربه به تساوی دو-اجرای هومر در هشتم باز یافته و تگزاس به ثمر رساند سه اجرا می شود و پس از آن به ضربه محکم و ناگهانی یک بازی از دست دادن خط.

پس از Gallo صف مخالف-زمینه شوت به سمت چپ خاموش اندرو Chafin (0-1) برای دومین هومر از فصل رنجرز لود پایگاه با دو outs. الویس Andrus سپس دو اجرای تک قبل از نیک سلک اضافه شده یک RBI تک.

تاد Frazier ضربه اول خود را هومر و تا به حال دو برابر تگزاس که پنج-اجرای زمین باز یافته اختصاص تنها یک اجرا کمتر از آن بود را به ثمر رساند ترکیب خود را برای اولین بار در چهار بازی جدید $1.2 میلیارد ورزشگاه با جمع شدن سقف.

جاناتان هرناندز (1-0) رو برد با وجود از دست دادن دو اجرا در هشتم و نیک مغز گردو و غیره مشغول به کار کامل و نهم برای اولین بار او را نجات دهد.

رشته کوه های راکی 5 دو و میدانی 1

اوکلند کالیفرنیا. — آلمانی Márquez زده از هشت بیش از شش چشمگیر نوبت به گزاف گویی پس از از دست دادن در روز افتتاحیه و کلرادو پیچیده کردن یک فصل موفق-باز کردن سفر جاده ای.

چارلی Blackmon تحویل بیمه اجرا با یک ترجمه در هشتم و سپس رسیده خطا در نهم که منجر به یک جفت اجرا می شود.

گرت Hampson آمار متهور قربانی پرواز در چهارم برای کمک به بازگشت Márquez (1-1).

کارلوس Estévez رها Márquez و فرار هفتم صدمه ندیده با تساوی اجرا در دوم.

Jairo دیاز زده از رابی گراسمن با پایگاه های لود شده در هشتم قرار دادن اوکلند در 0 تا 14 با دوندگان در به ثمر رساندن موقعیت در طول این دو بازی.

مت چپمن homered در پایین برای اولین بار ، کلرادو آمد حق بازگشت تونی Wolters آمار یک تساوی تنها در بالای دوم مقابل فرانکی Montas (0-1).

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر