بومی قهوه Club تظاهرات برای حمایت از کلرادو سرخ

بومی قهوه باشگاه آغاز شده و در سال 2018 به عنوان یک آنلاین قهوه اشتراک خدمات فروش کلرادو هنر و صنعت قهوه است. جیک Stechmeyer و مارگارت Hotovec تاسیس بومی با این ایده که محلی قهوه بهترین قهوه; ماموریت خود را: برای به اشتراک گذاشتن همه از قهوه کلرادو ارائه کرده است. هر ماه کاربران دریافت یک کیسه قهوه یک نوشیدنی رایگان کارت و کوله پشتی از آن ماه را سرخ. و حمایت از کلرادو سرخ مهم تر است به Stechmeyer و Hototvec تر از همیشه.

“من همیشه به حال واقعا یک شور و شوق برای کلرادو قهوه تخصص. ما باید یک مقدار مسخره از تخصص فعالیت های تجاری می گوید:” Stechmeyer. “به عنوان کل موج سوم آغاز شده به مردم در حال کشف راه های جدید برای دریافت طعم های مختلف از قهوه و درک آن به عنوان یک تخصص مورد مواد غذایی. من سقوط کرده ام بیشتر به این دسته از تلاش و خرید لوبیا و ساخت آن در خانه من LaCavone دستگاه اسپرسو.”

کسی که با یک در خانه دستگاه اسپرسو بدون شک طول می کشد قهوه به طور جدی و دانستن است که دیگران را بیش از حد او فرض شده است که یک سرویس مانند بومی در حال حاضر وجود داشته است اما او به زودی کشف کرد که تنها وجود دارد بزرگ ملی قهوه اشتراک. پس Stechmeyer تصمیم گرفت او را به انجام برسانند نیاز به یک محلی کلرادو, خاص, خدمات, شروع, شرکت در حالی که مشغول کار بر روی MBA.

“نود درصد از مطالعه انجام شد در تخصص کافی شاپ; هر کافه خود آن را پرنیان و جامعه وجود دارد,” او به یاد می آورد.

علاوه بر ارائه کلرادو سرخ, چه چیزی باعث می شود مدل خود منحصر به فرد است که یک نوشیدنی رایگان کارت می آید با هر اشتراک. “مردم می رفتن و چک کردن کافی شاپ که در جوامع خود به جای دریافت یک کیسه و هرگز به فکر آنها دوباره,” او می گوید. ویژه سرخ شامل وفادار در کلرادو اسپرینگز منادی در فورت کالینز واگن در بولدر اما اکثریت در منطقه مترو دنور مانند جشن خار و از دست داد.

با این دستور بسته شدن از کافی نت ها به دلیل coronavirus اپیدمی Stechmeyer ساخته شده است آن را هدف جدید برای صرفه جویی در کلرادو قهوه بنابراین این هفته بومی راه اندازی #SaveColoradoCoffee مبارزات انتخاباتی. بسیاری از کافه ها تبدیل به آنلاین فروش تقریبا یک شبه به دلیل اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود قرار داده توسط دولت امیدوار به انتقال خود فرد سبک به مشتریان در اینترنت. Stechmeyer با استفاده از پلت فرم آنلاین او در حال حاضر به تجمع در پشت کلرادو قهوه جامعه است. “بسیاری از این سرخ نیست حتی صرف پول در بازاریابی آنلاین از آنجا که آنها تا به حال که ترافیک پا از مردم که می تواند در آمده است پس از آن یک اختلال بزرگ برای کسب و کار خود را مدل” او اشاره می کند. “ما رسیده به همه ما سرخ همکاران و گفت:” بهترین راه افراد می توانند شما را از طریق این زمان است؟”

“همه از این محلی سرخ که در حال مبارزه فوق العاده سخت هستند آنهایی بودند که مایل به ملاقات با ما در زمانی که فقط سوپر پاره پاره بنابراین من احساس می کنم متقاعد شده است که من نیاز به کمک به آنها را به عنوان آنجا که ممکن است به نوبه خود. ما هنوز قادر به دریافت محموله های — ما یک عملیات کوچک — اما وجود دارد مقدار زیادی از baristas و کافی شاپ که بیرون کار می کنند. این مسئولیت ما را امتحان کنید برای کمک به.”

در هفته گذشته بومی راه اندازی یک صفحه در وب سایت خود را طوری که بیننده می تواند از هر فردی برشته شریک در مورد چگونه آنها می تواند بهترین پشتیبانی سرخ و کارکنان از جمله سفارش لوبیا و کارت های هدیه آنلاین دادن به اهدای استخر به صورت نهفته کارکنان, سفارش تحویل و منظقه انتخاب کنید تا از کافی شاپ ها و دیگر جزئیات مربوط به هنجار جدید.

از هم اکنون تا پایان خاموش کردن هر خرید شما را از قهوه و کارت هدیه به, نوشیدنی, تنقلات, پوشاک یا هر چیز دیگری از یک کلرادو کافی شاپ و یا سرخ اجازه خواهد داد که شما را به شما برای برنده شدن جوایز هفتگی از قهوه جامعه: کیسه های لوبیا merch یا 10 دلار کارت هدیه به کافه خود را انتخاب. فقط به بومی قهوه باشگاه سایت و پر کردن فرم آنلاین اجازه دهید به این شرکت می دانیم در مورد خرید خود را; آن را در سیستم افتخار بنابراین شما حتی نمی نیاز به اثبات از خرید.

“ما در حال خرید کارت های هدیه خودمان را; ما از انتظار نیست که آنها به ما هر چیزی را ما فقط امیدواریم که این کمک می کند تا آنها را از طریق” می گوید Stechmeyer.

هر ورودی نیز شمارش به سمت جایزه نقشه کشی: سه ماه اشتراک به بومی قهوه با یک نقاشی تاریخ هنوز به تعیین خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de