کشتی بیمارستانی نیروی دریایی می رسد و در شهر نیویورک به بالا و سیستم های سلامت

نیویورک-یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت وارد دوشنبه در شهر نیویورک به عنوان مقامات فشرده فدرال کمک کند. شهردار بیل د Blasio گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد که هزاران نفر از ماسک های پزشکی در حال ناپدید شدن از شهر نیویورک بیمارستان است “توهین” به خط مقدم پزشکی کارگران است.

آخرین coronavirus تحولات در نیویورک:

                                                                                                                                                                                                                       

کشتی بیمارستانی

یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت وارد صبح روز دوشنبه در شهر نیویورک برای کمک به تسکین coronavirus بحران آوردن این شهر بستری است.

این USNS راحتی که فرستاده شد به شهر نیویورک پس از 9/11 استفاده می شود به درمان غیر coronavirus بیماران در حالی که بیمارستان ها درمان افراد مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: بیمارستان کشتی را از بین بردن استرس در بیمارستان های شهرستان به عنوان عظیم کشتی کشیده به یک کشتی کروز ترمینال خاموش منهتن. علاوه بر 1000 تخت های راحتی دارای 12 اتاق عمل است که می تواند به بالا و در حال اجرا در عرض 24 ساعت.

از ورود به کشتی می آید به عنوان ایالت نیویورک مرگ و میر از شیوع کروناویروس صعود یکشنبه, بالاتر از 1000 کمتر از یک ماه پس از اولین شناخته شده عفونت در دولت است.

                                                                                                                                                                                                                       

بسیاری از این مرگ و میر رخ داده است تنها در چند روز گذشته.

نیویورک شهرستان, کانون ایالات متحده شیوع گزارش روز شنبه که از عوارض آن افزایش یافته است به 776. تعداد کل ایالت مرگ و میر نمی رود منتشر خواهد شد و تا روز دوشنبه اما با حداقل 250 اضافی مرگ و میر ثبت شده در خارج از شهرستان از صبح روز یکشنبه دولت در مجموع مرگ و میر حداقل 1,026.

ماسک پزشکی

د Blasio و دیگران انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد با هیچ شواهد روشن است که هزاران نفر از ماسک های پزشکی در حال ناپدید شدن از شهر نیویورک بیمارستان.

در روز شنبه جلسه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: آنها باید پرسید “کجا هستند ماسک رفتن ؟ آنها بیرون رفتن پشت درب؟”

این سخنان هستند “توهین” به بیمارستان کارگران در خط مقدم این شهر coronavirus بحران de Blasio روز دوشنبه گفت:.

“این فوق العاده حساس برای مردم در حال حاضر که در حال دادن خود را در همه,” او گفت:. “من نمی دانم آنچه را که رئیس جمهور صحبت کردن در مورد.”

بیمارستان ها هشدار داده بود هیات های اولیه در هنگام وقوع به ماسک خانه با آنها اما هیچ شواهد پدید آمده در مقیاس بزرگ از غارت و چپاول منابع.

Kenneth Raske رئیس جمهور بیشتر New York, بیمارستان, انجمن در بیانیه ای گفت که کارگران “سزاوار بهتر از خود رییس جمهور نشان می دهد که تجهیزات حفاظتی است ‘بیرون رفتن پشت درب’ نیویورک بیمارستان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de