تیم NBA در آستانه داشتن واقعی شیوه دوباره

تمرین و امکانات در NBA شده است برای باز کردن یک زن و شوهر از ماه با یک عنصر مهم از دست رفته از آنها.

هیچ تیمی تا به حال عمل نشده است.

                                                                                                                                                                                                                       

بسیاری از کار است که رفته در آن ساختمان ها در NBA را shutdown شده است داوطلبانه و همه از آن شده است از فردی انواع – یک بازیکن شاغل در یک سبد خرید با یک توپ. که تغییرات شروع سهشنبه زمانی که برای اولین بار تعداد انگشت شماری از تیم های در دیزنی پیچیده خواهد بود و مجاز به کامل شیوه های دوباره.

‘œEvery روز خواهد بود یک ماجراجویی کمی از ‘OK, اینجا جایی است که ما امروز این عمل را منعکس خواهد کرد این, فردا عمل ممکن است کاملا متفاوت”� هوستون مربی Mike D’Antoni گفت. ‘œAnd که چه چیزی باعث آن جالب است. آن را می سازد آن را سرگرم کننده است. اما آن را کمی مانند یک اردوگاه آموزشی. هر سال شما می دانید شما غیر روحانی کردن تمام این طرح بزرگ و مورد سوم تمرین شما بروید ‘Ooop آنها هستید.”�

این تیم که وارد دیزنی در روز سه شنبه با فرض قرنطينه در حال تکمیل و مسائل دیگر نیست تا ظهور به احتمال زیاد خواهد شد مجاز به عمل مدتی پنج شنبه. بیشتر تیم ها می رسند و چهار شنبه و پنج شنبه را در اولین جلسات تمرین در تئوری می تواند به عنوان اوایل به عنوان جمعه و شنبه بود.

تیم اختصاص داده خواهد شد یک سه ساعته پنجره و قادر به اجرای تمرین بر روی یک جفت از side-by-side دادگاه با آموزش و وزن اتاق در این نزدیکی هست. دیزنی کارکنان را تمیز و ضد عفونی کردن همه چیز پس از یک تیم و برگ و آماده شدن آن برای آینده تیم می رسند.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œJust مانند احتمالا همه چیز در این لیگ انجام شده است و من فکر می کنم این امر می تواند عاقلانه به درجه ای از انعطاف پذیری پاشیده با همه چیز را که شما در حال برنامه ریزی یک درجه از قادر بودن به هر دو پشت خاموش و یا روشن کنید و آن را کمی در هر صورت,’� میلواکی مربی مایک Budenholzer گفت. ‘œBut صادقانه با شما اتفاق می افتد که بسیاری حتی در فصل عادی. وجود یک طرح برای اولین بار تمرین و خواهیم دید که چگونه از آن می رود.’�

بازیکنان حتی اجازه داده شده به بازی 1-در-1 و در عین حال در تیم تاسیسات در قوانین تمرینات فردی. که همه تغییرات در دیزنی, که در آن تیم خواهد بود قادر به تمرین برای حدود دو هفته قبل یک سری از سه scrimmages شروع در ژوئیه 22.

فصل رزومه در جولای 30. بازیکنان باید گفت در طول خاموش کردن که با داشتن تنها سه هفته از عمل واقعی به آماده شدن برای بازی عمل ممکن است به اندازه کافی – اما آنچه که لیگ در نهایت تصمیم گرفت این برنامه اجازه می دهد.

اکثر مربیان NBA – D’Antoni, Budenholzer دالاس’ ریک کارلایل و بیشتر – در حال رفتن به این باور است که برنامه باید انعطاف پذیر باشد.

‘œIt نیست برای رفتن به یک نمونه از اردوگاه های آموزشی که در آن شما پرش در یک روز و فقط رفتن کامل با مته سوراخ,’� کارلایل گفت. ‘œOur بازیکنان باید یک کار بزرگ انجام کار خود به فردی مطبوع با تمرینات فردی با مربیان در طبقه بر 1 به 1 اساس … بنابراین من احساس می کنم واقعا خوب در مورد که در آن ما در. اما این یک وضعیت های مختلف آن را در زمان های مختلف آن متفاوت مجموعه ای از شرایط است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

تورنتو حاکم NBA قهرمان شده است در جاده ها برای چند هفته در حال حاضر خود کار فردی در قبل از کمپ از انواع در فورت مایرز, Florida. رپتورز نمی تواند خود را قبل از دیزنی کار در خانه به دلیل محدودیت های مسافرتی را که اعمال می شود به بازیکنان آمدن به کانادا از آمریکا

رپتورز مربی نیک پرستار گفت: خود بازیکنان نیست مخوف 1-روی-0 کاری که آنها محدود شده است تا کنون گفت: تیم خود را با نزدیک شدن این هفته با “œgreat حرفه ای” که برنامه های خود را برای دیزنی نسبتا شل در حال حاضر.

‘œI واقعا نمی دانم که در آن ما در” پرستار گفت:. ‘œI می توانید به صورت جداگانه. من فکر می کنم ما واقعا خوب است. اما آنچه را که ترجمه به زمانی که ما به عقب بر گردیم به شما می دانم که خواستار نقش و دفاع در حال اجرا و انجام برخی از چیزهایی است ؟ … من می دانم که من هستم سنجش آنها واقعا می خواهید به بازی بسکتبال است.”

لس آنجلس لیکرز وارد در دیزنی در روز پنج شنبه و در حالی که مربی فرانک وگل نیست به دنبال به جلو به هفته و ماه به طور بالقوه دور از خانواده خود او معتقد است که فرد تمرینات را بدست کنفرانس غرب رهبران آماده است.

او گفت: کسانی که در جلسات انفرادی طراحی شده اند که در بخش های بزرگ برای به دست آوردن بازیکنان به نوعی از تمرین شکل و با این امید که قادر به آمار زمین در حال اجرا زمانی که هر کس می تواند در نهایت با هم دوباره در دیزنی.

‘œWe فقط می خواهید آن را به عنوان بالا که ممکن است برای به حداقل رساندن خطر آسیب و فقط بیشتر مطبوع همراه تا آنجا که ما می توانیم’� وگل گفت. ‘œSo بچه ها شده اند قادر به انجام کار بسیار مجدانه چند روز گذشته یا بیشتر. و شما می دانید ما به دنبال به جلو به بسته بندی این و گرفتن در هواپیما.’�

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de