NBA به بازیکنان: جلوگیری از بالا و سپاس به عنوان ویروس نگرانی رشد می کند

میامی — NBA به بازیکنان برای جلوگیری از بالا fiving طرفداران و غریبه ها و جلوگیری از مصرف هر آیتم برای امضا لیگ آخرین پاسخ آن نظارت مستمر coronavirus بحران گسترش یافته است که به بسیاری از گوشه و کنار این سیاره.

لیگ در یک یادداشت فرستاده شده به تیم در روز یکشنبه و دوشنبه به دست آمده توسط آسوشیتد پرس ارائه شده 10 توصیه به بازیکنان با امید کاهش ریسک ابتلا به این ویروس در میان آنها نیست در نظر گرفتن موارد مانند قلم نشانگر توپ و لباس از تولدش جویندگان.

                                                                                                                                                                                                                       

NBA نیز گفت: تیم آن است که مشاوره ‘œwith کارشناسان بیماری های عفونی از جمله مراکز کنترل بیماری’� و بیماری های عفونی محققان در دانشگاه کلمبیا در نیویورک است.

‘œWe نیز در ارتباط منظم با یکدیگر NBA تیم از جمله تیم پزشکان و مربیان ورزشی, سایر ورزش حرفه ای لیگ و البته بسیاری از شما’� لیگ نوشت و در آن یادداشت به تیم خود پزشکان و ورزشی آموزش کارکنان. ESPN اولین گزارش در مورد محتویات این یادداشت.

برخی از بازیکنان در حال حاضر غذای مشاوره.

‘œCorona,” بابی Portis از نیویورک نیکز گفت: ارائه برخی از مشت دست انداز با سلام در پنج شنبه شب قبل از تیم خود مواجه Houston Rockets.

جیمی باتلر از گرمای میامی گفت که او لزوما نگران و یا فکر کردن در مورد اجتناب از بالا-سپاس.

‘œI فکر نمی کنم در مورد هر یک از آن” باتلر گفت. ‘œI هستم هنوز هم می شود که من هستم. ما هنوز هم برای رفتن به ما هستند.”

                                                                                                                                                                                                                       

پورتلند گارد CJ McCollum گفت: در یک توییت در روز شنبه که او است در نظر گرفتن این موضوع به طور جدی گفته او ” œofficially گرفتن یک استراحت از امضای امضا تا اطلاع ثانوی.’�

‘œYou فقط باید مراقب باشید” McCollum گفت: دوشنبه شب در اورلاندو است. ‘œ’�بدیهی است که آن را بر مردم به ویژه افرادی که در حال نمایش ضعیف تر سیستم ایمنی بدن و مردم بیش از 60. شما رو به خودتان را بررسی کنید و دستهای خود را امتحان کنید برای کاهش تماس با بیگانگان و خارج از میکروب ها است.”

McCollum توییتی است یا بازتوییت چندین ویروس-پست های مرتبط در چند روز گذشته.

‘œThe coronavirus باقی می ماند یک وضعیت بالقوه به سرعت در حال تغییر – NBA و بازیکنان ارتباط ادامه خواهد داد به کار با کارشناسان برجسته و تیم پزشکان به ارائه تا به روز اطلاعات و روش های توصیه شده است که باید به دنبال جلوگیری از گسترش coronavirus’� لیگ گفت: در این یادداشت.

بسیاری از راهنمایی های ارائه شده توسط NBA یافت و عقل سلیم سطح از بهترین شیوه ها وقتی که می آید به بیماری پیشگیری: اجتناب از تماس با افراد بیمار ماندن در زمانی که احساس بد تمیز کردن و ضد عفونی اغلب لمس اشیاء و سطوح. لیگ همچنین پیشنهاد کرد بازیکنان را به مطمئن شوید که آنها ‘œare تا تاریخ با تمام روال واکسن از جمله واکسن آنفولانزا.’�

                                                                                                                                                                                                                       

در سراسر جهان مرگ و میر در صدر 3,000 روز دوشنبه و تعداد کسانی که آلوده افزایش به حدود 89,000 در 70 کشور جهان در هر قاره اما قطب جنوب است. در ایالات متحده این ویروس متهم شده است به مدت شش مرگ و میر در ایالت واشنگتن.

‘œContainment امکان پذیر است و باید با اولویت بالا برای همه کشورها,’� سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

___

AP بسکتبال Writer Brian Mahoney در نیویورک و AP نویسنده مستقل کیر Scanlon در اورلاندو فلوریدا کمک به این گزارش.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>