تقریبا تمام SoCal سواحل بسته باقی می ماند این تعطیلات آخر هفته

لس آنجلس (CBSLA) — تقریبا همه Southland سواحل بسته خواهد شد برای تعطیلات آخر هفته اما همه این است که برنامه ریزی برای دور ماندن.

“من نمیفهمد من خودم هیچ کس واقعا در اطراف گفت:” جان کمپبل که موفق به دریافت در شنا در جمعه. “من نمی خواهد آن را انجام دهد در آخر هفته اما امروز نوع از لرز بعد.”

در ونیز و سانتا مونیکا, تصاویر, نشان داد, چند, ساحل را برانگیخت جمعه نیز با نجات غریق ظاهر نیست برای به اجرا درآوردن ساحل تعطیلات بسته.

و برخی از بازدید کنندگان می گویند حتی به عنوان آنها را مطابق با COVID-19 محدودیت های آنها نمی خواهید برای دیدن یک سرکوب ساحل را برانگیخت.

“این چنین یک موضوع بحث برانگیز گفت:” ویکتور Zaud. “هر کس می خواهد به آزادی خود. آن است که واقعا پیچیده و واقعا گیج کننده است. من خوشحالم که آنها بازداری مردم از آمدن به ساحل.”

در جای دیگر در منهتن ساحل که در آن تعداد موارد تایید شده رفته از 80 در آغاز ماه ژوئن به 140 در آغاز این هفته پلیس در حال انجام ندادی.

این گروه قصد دارد تا با استفاده از 14 رویداد کارکنان برای کمک به پلیس به گسترش این کلمه در مورد ساحل پارکینگ و مسیر دوچرخه سواری خاموش شدن ناگهانی.

“راستش من اطلاع داد که مسیر دوچرخه سواری بسته شد. وجود دارد بنابراین بسیاری از افراد دوچرخه سواری در اینجا” گفت: Nunya بروکس سانتا مونیکا ساکن ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de