نزدیک به هشتاد یخ بازداشت شدگان در شفق قطبی در انتظار COVID-19 نتایج آزمون

هفتاد و هفت نفر بازداشت شده توسط اداره مهاجرت و گمرک در شفق مهاجر در بازداشتگاه انتظار دارد COVID-19 نتایج آزمون.

بازداشت شدگان قرار دارد با هم در یک واحد تاسیسات; آنها قرار داده شده تحت قرنطینه پس از دو تن از بازداشت شدگان به نمایش گذاشته علائم ممکن است از COVID-19 با توجه به مارس 25 نظارت گزارش از کنگره Jason کلاغ ،

بر اساس این گزارش این دو زندانی منتقل شده به پزشکی اتاق انزوا و سپس هر دو تست شده است. یکی از آزمون برگشتم منفی در حالی که دیگر نتیجه آزمون در حال بررسی است. دو مرد دیگر که در همان واحد مسکن به نمایش گذاشته آنفولانزا مانند علائم و آزمایش مثبت برای آنفلوانزای. پس از آن کارکنان آزمایش تمام زندانیان باقی مانده در غلاف برای COVID-19; نتایج آن در حال بررسی.

در حال حاضر وجود دارد هیچ تایید COVID-19 موارد در میان بازداشت شدگان در شفق تسهیلات. اما دو یخ کارکنان که کار در شفق بازداشتگاه که توسط اجرا خصوصی, زندان, شرکت ژئو گروه از طریق قرارداد با یخ باید آزمایش مثبت برای COVID-19. یک سخنگوی GEO گروه می گوید که هیچ جغرافیایی کارکنان در مرکز آزمایش مثبت است.

بیش از این در هفته های گذشته تسهیلات که تا به حال یک جمعیت از 633 تن از بازداشت شدگان به عنوان از آوریل 25, به نظر می رسد به آزاد شده اند و آنها را در غیر منتظره اعداد بزرگ است.

چند روز پیش در یخ های منتشر شده حدود پنج ترانس بازداشت شدگان برخی از آنها HIV مثبت با توجه به Allegra, عشق, یک وکیل مهاجرت.

در مارس 26, تسهیلات منتشر شد حدود یک دوجین زن بازداشت شدگان با توجه به سارا جکسون, مدیر اجرایی, Casa de Paz, یک سازمان است که بر میدارد به تازگی منتشر شده افراد است. و در مارس 27, Casa de Paz برداشت حدود شانزده به تازگی منتشر شده بازداشت شدگان مرد.

یخ نمی, پاسخ به سوالات در مورد خود آزادی مشروط پروتکل های بازداشت شدگان در شفق قطبی در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در ضمن کلرادو نماینده Jason کلاغ که منطقه شامل شفق مهاجر در بازداشتگاه با ارسال نامه ای در تاریخ 27 مارس به متی Albence مدیر اقدام از یخ خواستار آزادی زندانیان آسیب پذیر در سراسر کشور است که برگزار می شود تنها برای نقض قوانین مهاجرتی. آن را امضا رسید چهارده نفر دیگر از اعضای کنگره از جمله همکار کلرادو نمایندگان جو Neguse, institutvanier و اد Perlmutter.

“ما نوشتن با نگرانی های جدی در مورد سلامت عمومی خطرات ناشی از بازداشت شدگان در بازداشتگاه اداره شده توسط [بستنی] و قرارداد امکانات در سراسر کشور در طول شیوع کروناویروس. اعتقاد ما این است که COVID-19 شیوع در سراسر کشور محاسن ارزیابی روش های موجود در مورد بشردوستانه آزادی مشروط” در این نامه آمده.

گذشته از خواستار آزادی فوری افراد بازداشت شده تنها برای مهاجرت به جرائم مقامات منتخب بپرسید Albence به در نظر گرفتن تمام بازداشت شدگان با غیر خشونت آمیز اتهامات جنایی یا جرائم برای آزادی مشروط به عنوان طولانی به عنوان آنها “مطرح نیست امنیت عمومی خطر است.” در این نامه همچنین تشویق Albence به اطمینان حاصل شود که یخ کارکنان “اطلاع کلیه بازداشت شدگان از حق خود به دنبال انسان دوستانه آزاد کند.”

وکلا در سراسر کشور درخواست فدرال قضات به منظور آن است که یخ انتشار برخی آسیب پذیر زندانیان از زندان. در مارس 26, یک قاضی فدرال در نیویورک دستور آزادی ده یخ بازداشت شدگان در نیوجرسی پس از وکلا گفت که آنها تا به حال شرایط بهداشتی اساسی ساخته شده است که آنها را به خصوص مستعد ابتلا به انقباض مرگبار coronavirus عفونت است.

“خطر که دادخواهان را شدید و احتمالا کشنده عفونت اگر آنها همچنان در بازداشت مهاجرت به منزله آسیب های جبران ناپذیر ضمانت یک [سفارش ضابط موقت] و” قاضی فدرال در او نوشت تصمیم اعطای آزادی بازداشت شدگان است.

یک هفته قبل از این که حکم یک قاضی فدرال در واشنگتن را تکذیب کرد یک درخواست مشابه. کن Cucinelli سرپرست معاون وزیر برای وزارت امنیت میهن ستایش است که قاضی در توییتر گفت: “یک قاضی آن را درست کردم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im