لینکلن Neb. — نبراسکا رضایت هیئت مدیره خودداری شنبه به عفو قتل محکومیت سابق, دوست دختر چارلز Starkweather بدنام قاتل که در رفت و داد و بیداد در 1950s که بعدها جاودانه در, فیلم, کتاب و دو آهنگ.

هیئت مدیره رای 3-0 به انکار این نرم افزار از Caril ان Fugate حتی اگر برخی از بستگان Starkweather را قربانی لابی را به نفع او. این هیئت متشکل از نبراسکا دولتی آیووا دادستان کل Doug Peterson و وزیر خارجه باب Evnen همه خواهان.

                                                                                                                                                                                                                       

Fugate بود 14 هنگامی که Starkweather سپس 19 رفت و در یک ولگردی و قانونی شکنی کشتار در 1957-58 که در سمت چپ 11 نفر مرده در نبراسکا و وایومینگ از جمله مادر و ناپدری و عزیزم و برادر.

قتل دامن زده تا ترس زیادی در اطراف لینکلن که اجرای قانون انجام یک خانه-با-خانه جستجو از شهرستان و فرماندار تماس نبراسکا گارد ملی. همچنین با تشکیل یک شل اساس برای سال 1973 در فیلم ” œBadlands,’� با Sissy Spacek و مارتین شین و همچنین فیلم های دیگر. قتل شد موضوع از بروس اسپرینگستین آهنگ, ‘œNebraska,’� و اشاره شده در بیلی جوئل “ما شروع آتش.’�

Fugate صرف 17 سال در زندان به قتل محکومیت قبل از او paroled در سال 1976. او پس از ازدواج و زندگی در میشیگان تحت نام Caril ان کلیر.

Starkweather اعدام شد در سال 1959 در سن 20 سالگی ،

Fugate در حال حاضر 76 نوشت: در عفو نرم افزار است که درک است که او به میل و علاقه پیوست Starkweather در قتل ولگردی و قانونی شکنی است ‘œtoo بسیار برای من به خرس دیگر.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œReceiving عفو ممکن است به نحوی کاهش این بار وحشتناک,’� او نوشت.

پس از رای پترسون گفت: وی این نرم افزار به دلیل هدف رضایت هیئت مدیره است که برای بازگرداندن یک جانی حقوق و Fugate درخواست شد ‘œmuch بسیار گسترده تر’� از آنچه اعضای هیئت مدیره می تواند ارائه دهد.

‘œThat نیست نقش رضایت هیئت مدیره,” او گفت:.

اما رای خشم برخی از Fugate متحدان که محروم بودند فرصتی برای شهادت دادن. Fugate کاربردی برای عفو یک بار در سال 1996 و رد شد. این زمان او تا به حال غیر معمول متحد – نوه از دو Starkweather را قربانیان.

لیزا Ward, از Duxbury, ماساچوست گفت که او متقاعد شد که Fugate بی گناه بود پس از تحقیق در این مورد و بازدید از تمام سایت های که در آن مردم کشته شدند. بخش نوه S. Lauer و کلارا بخش که کشته شدند در لینکلن در دسامبر 1958.

‘œThere هستند بسیاری از افرادی که در حمایت از او و ما در حال رفتن به اجازه دهید او را می دانم که با این حال ما می توانیم” بخش گفت: از طریق اشک پس از هیئت مدیره رای دادن. او گفت که او شروع به تحقیق در این مورد به کشف آنچه اتفاق افتاده بود به او پدربزرگ و مادربزرگ و ‘œthe بیشتر یاد گرفتم بیشتر متوجه شدم که چیزی درست نیست.’�

                                                                                                                                                                                                                       

Fugate وکیل جان S. بری Sr. گفته مشتری خود به دنبال بخشش برای او به ارمغان بیاورد برخی از بسته شدن در مورد.

‘œShe را پس از هر چیز دیگری به غیر از پاک کردن نام او’� گفت: بری که همچنین co-یک کتاب نوشت با این استدلال که Fugate اعتقاد بود که سقط جنین از عدالت است.

اما دیو الیس از بستگان قربانی دیگری گفت که او خوشحال بود با هیئت مدیره تصمیم گیری است. الیس گفت: او معتقد است Fugate خود را به قتل پسر عموی اولین بار در یک بار حذف کارول پادشاه چون پادشاه شد تا حدی مثله پس از Starkweather raped او. الیس گفت: او فکر می کند Fugate مثله شده او را از ‘œfemale خشم.’�

بخش گفت که او می تواند پیدا کردن شواهدی از Fugate گناه فراتر از شک معقول و اشاره کرد که Starkweather شد دادستان را شاهد اصلی در برابر او حتی اگر او تا به حال تغییر داستان خود را چندین بار و به احتمال زیاد عصبانی به دلیل Fugate به او گفته بود او هرگز می خواستم به او را دوباره ببینم.

بخش گفت که او معتقد است Fugate قربانی یک Starkweather و که درک عمومی از گناه او این است که بر اساس اطلاعات غلط و شایعات در مورد این مورد.

___

به دنبال اعطای Schulte در توییتر http://twitter.com/GrantSchulte

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im