نیاز به تسکین دهنده? سازمان دیده بان Mar ویلیامز رنگ های زنده

دنور هنرمند, هکر و Westword متفکر Mar ویلیامز با این نسخهها کار در تقاطع هنر و تکنولوژی ایجاد انسانی اغلب گت-نگر آثار ذهن خم نقاشی های دیواری و تاسیسات و کوچکتر در مقیاس قطعات است که باید به نمایش گذاشته شده در سراسر جهان — و اخیرا در طول زندگی-نقاشی جلسات در 7:30 p. m. هر شب در Facebook.

ما با ویلیامز توسط ایمیل به بحث در مورد هنر در coronavirus عصر.

Westword: چگونه شما را از دست زدن به این بحران ؟

Mar ویلیامز: مانند من تا به حال به اندازه کافی هرج و مرج و تحول در زندگی من است که من فقط می تواند تبدیل به “مقابله با بیماری همه گیر” حالت ظاهرا. من متقاعد نشده این است که سالم مکانیسم مقابله. Ha.

چگونه آن را تحت تاثیر قرار کار خود و توانایی خود را به فروش کار خود روند ؟

آن را کمی به مخاطره انداخته است. من سمت چپ یک زن و شوهر از منابع ثابت از تصویر کار شده است. من آماده شد به تکیه بیشتر بر روی خرید و فروش از خود من هنر اما در حال حاضر با هر کس دیگری از دست دادن کار این نوع از هنر را به احتمال بسیار زیاد حتی بیشتر از یک کالای لوکس. مردم طبعا برگزاری به آنچه آنها کردم.

آنچه من رفتن برای من این است که من به خوبی تمرین در کار در خانه/استودیو در انزوای نسبی در ناپایدار مالی زمین. من یک بسته در هنرمند, و من تا به حال به تعداد بسیار کمی تغییرات به شیوه زندگی است. هاها.

Mar Williams busy painting on a livestream.

Mar ویلیامز مشغول نقاشی بر روی یک livestream.

Mar ویلیامز

بحث در مورد جریان پروژه. این است که چیزی جدید است ؟ چه چیزی آن را مانند به رنگ زندگی می کنند که می خواهم ؟

این جدید! من شده است که مایل به آن را امتحان کنید در حالی که برای. من انجام شده است Patreon برای چند سال در حال حاضر. من از لحاظ جسمی ایمیل افراد اشیاء هنری مانند برچسب و گربه به شکل baubles. جریان محبوب است که پلت فرم و این وضعیت باعث شده که من آن را امتحان کنید.

در حال حاضر من بیشتر فقط زنده-streaming on Facebook. من فکر می کنم آن را مفید در حال حاضر. اگر مردم را سرگرم و یا ساکت و یا با الهام از تماشای من رنگ عالی.

چگونه شما نمایش برای جامعه و چگونه شما نیاز جامعه نشان برای شما و دیگر هنرمندان ؟

من انجام آنچه من می توانم. چیدن تا دوستان آلبوم در Bandcamp به بازی در این نقاشی جریان یک شروع است. کمک به بدست آوردن کلمه را در مورد بودجه به عنوان من آن را ببینید.

من فکر می کنم هنرمندان, حمایت, هنرمندان, و, که, قوی, اما من فکر نمی کنم آن را از نظر مالی به اندازه کافی در خود را دارد. آن را خوب است برای دیدن وجوه ظاهر. بیشتر از آن امیدوارم از موسسات است که می توانیم آن را به جای پرسیدن از تلاش جامعه برای ادامه حمایت خود را.

هر چیز دیگری شما می خواهید به صحبت می کنند ؟

آن را بزرگ دیدن وجوه مانند پزشکی برای حمایت از هنرمندان و انواع دیگر از برنامه هایی که در حال کمک به مردم آسیب پذیر است. حمایت جامعه بسیار واقعی در حال حاضر. من عاشق دیدن این اتفاق می افتد اما اصلی من فکر است که آن را نباید یک بیماری همه گیر. راه مردم در حال رفتن به تحت تاثیر این است که در حال حاضر بسیاری از مردم روزانه از واقعیت است. امیدوارم ما یاد بگیریم از آن و بله می دانم خوردن غنی در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im