همسایگان باید سوء ظن در مورد درایو کردن آتش بازی نشان می دهد در لوس آلامیتوس پایه

لوس آلامیتوس (CBSLA) — آتش بازی نشان می دهد در سراسر کالیفرنیای جنوبی لغو شده است با توجه به نگرانی از گسترش coronavirus – اما نه در لوس آلامیتوس.

پس از یک جلسه ویژه شنبه به در نظر گرفتن لغو شهر لوس آلامیتوس در حال حرکت رو به جلو با آن سالانه آتش بازی در نمایش مشترک نیروهای پایگاه آموزشی و البته با برخی از تغییرات.

“ما معمولا هرگز تا به حال یک مشکل معمولا همه تجمع و سرگرم کننده” ساکن رزماری Shevlin گفت. “اما در این سال با توجه به وضعیت و نوع بیماری همه گیر از تغییر است.”

این رویداد را سال خواهد بود یک درایو تا آتش بازی نشان می دهد. پذیرش رایگان است و تقریبا از 3000 وسایل نقلیه خواهد بود و مجاز به ورود به پایه – اما هر فرد در هر خودرو را تحت دما را بررسی کنید. عبور و مرور پیاده روی و دوچرخه را نمی توان مجاز شرکت کنندگان باید پوشیدن پوشش صورت و در ماندن یا به طور مستقیم در مقابل از وسایل نقلیه خود را.

در سراسر جنوب کالیفرنیا ترین محلی آتش بازی نشان می دهد که لغو شده است و در لس آنجلس آنها ممنوع شده است در مجموع در تلاش برای جلوگیری از تجمع مردم و احتمالا گسترش COVID-19. LA County ممنوعیت آتش بازی نشان می دهد باعث لغو یکی دیگر از برنامه ریزی درایو در آتش بازی نشان می دهد در Irwindale جاده سریع السیر است که می گوید آن را به طور کامل بازپرداخت 50 دلار در هر خودرو به هر کسی که خریداری شده را به پذیرش خود را در پیشبرد.

با بسیاری از نشان می دهد لغو Shevlin نگران است مردم بیش از حد معمول جمع خواهد شد در خارج از پایگاه و در نزدیکی خانه اش.

“و پس از آن است افرادی که در پارک محله و راه رفتن تا به نرده های سمت راست وجود دارد به این دلیل است که یک نمای کامل از روی آتش” او گفت:. “اگر شما نگاه مستقیم تا آن را به یک نمای زیبا اما آنچه در مورد ما که زندگی می کنند وجود دارد ؟ ما می خواهید به بیرون رفتن و ما می خواهیم به شش فوت از همه.

لیندا Riccio حضور داشتند نشان می دهد در سال گذشته است. حتی با تغییرات برای ایمنی در این سال او می گوید: او نمی خواهد به عقب.

“به عنوان یک انسان و برای خودم نمی خواهد رفتن اما من قادر خواهید بود به تماشای از محل سکونت من” او گفت:. “در این سال من فکر نمی کنم آن را به ارزش آن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de