‘Netflix یک شوخی متحرک اولین بار است که تا کنون زندگی می کنند Netflix, کمدی, جشنواره, مارس 27 – May 3. Netflix است که بیرون کشیدن تمام متوقف می شود و مصرف بیش از لا با همه خنده دار مورد علاقه مردم است. آنها در حال صحبت کردن امینی, پادکست ها, جدول خواند منحصر به فرد نمایش فیلم و بیشتر! آماده به خنده کردن و دریافت کردن مبل چون شما در مقابل تلویزیون دیگر — شما در حال تماشای کمدی زنده در لا نوزاد! هالیوود! 100+ را نشان می دهد. 20+ سالن.

سازمان دیده بان CBS2 اخبار صبح روزهای هفته طول تبلیغاتی پرواز (3/3-3/6) بین 4:30 – 7:00am می باشد PT برای شانس خود را برای برنده شدن. CBS2 را درجه دو (2) کد واژه. یا با وارد کردن یکی از دو کد عبارت زیر را برای یک شانس برای برنده شدن بلیط نمایش کمدی مربوط به کلمه کد. دو برندگان اهدا خواهد شد هر روز.

جایزه: هشت (8) برندگان جایزه اهدا خواهد شد. یک جایزه برنده خواهد شد دریافت دو (2) بلیط به یکی از موارد زیر Netflix یک شوخی متحرک را نشان می دهد: Jamie Foxx در هالیوود پالادیوم; David Letterman در فوندا تئاتر; Pete دیویدسون در Avalon Hollywood; Martin Lawrence در هالیوود پالادیوم; هند همه ستاره نمایش در Avalon Hollywood; Wanda Sykes در Greek Theatre; Dave Chappelle در هالیوود باول; Chelsea Handler در Wiltern.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im