جدید خرس TE گراهام: “من می دانم که چه بازیکن من هستم و من می دانم آنچه من می توانم’

از جان گذشته برای بیش از NFL را حداقل مولد TE سپاه در فصل گذشته خرس زده به سرعت-و جالب-به عنوان رایگان آژانس هفته گذشته باز توزیع 33 ساله جیمی گراهام یک گزارش دو سال 16 میلیون دلار قرارداد از جمله 9 میلیون دلار تضمین شده و برای اندازه گیری خوب بدون تجارت بند.

گراهام گفت: از طریق کنفرانس تلفنی روز شنبه که در جا مت Nagy را matchup-بر اساس TE-محور جرم و شانس دوباره با سابق پرستاران و پرسنل مرد GM Ryan سرعت بودند اضافی امتیاز فروش. سرعت بود “بخشی از اعتقاد به” نیواورلئان در حال تبدیل سابق دانشگاه میامی بسکتبال ستاره با تنها یک سال از فوتبال تجربه به یک سوپراستار با Drew Brees و شان Payton.

                                                                                                                                                                                                                       

“از این فرصت برای رفتن به عقب و بازی برای رایان سرعت و برای اثبات ارزش من در طول NFL. من گرسنه تر از همیشه” گراهام گفت. “به نظر شخص من هستم و به بازیکن من می دانم که من می تواند. و برای رفتن به NFC قهرمانی بازی و خیلی نزدیک به سوپر باول آن را فقط به سمت چپ بسیار طعم و مزه بد در دهان من است.”

هکرها به تازگی منتشر شده گراهام دو فصل به سه سال 30 میلیون دلار معامله پس از او به طور متوسط 46 جلب برای 541 متری به علاوه 5 کل TDs. خلیج سبز قدیمی ترین رقبای گراهام گفت: در حال گرفتن یک بینهایت با انگیزه بازیکن.

“آن را سخت به بلع قرص. این اولین بار من از دست رفته من است. … اما برای من آن آتش روشن است. من می دانم که چه بازیکن هستم و من می دانم آنچه که من می توانید انجام دهید. … من هیجان زده برای ما به عنوان یک کشور, بنابراین من می تواند بازگشت به کار و مارس راه برگشت به بالا چون من همیشه گفته ام اگر من فکر نمی کنم من تا به حال توانایی تسلط این لیگ پس از آن من نمی خواهد بازی کنم. اما من هنوز هم باور دارم که من را که توانایی و من قصد دارم به هر و هر روز و هر بازی برای اثبات خودم شایسته بودن در این تیم و من قصد دارم به آنها همه چیز را من کردم.”

و با توجه به کل 2019 خرس TE سپاه بالغ بر 416 دریافت متری و 2 TDs در 46 با هیچ فردی برای رسیدن به 100 متری یا چند touchdowns فصل گذشته آنها با کمال میل شما را چه گراهام هنوز هم کردم.

                                                                                                                                                                                                                       

سرعت تصمیم گیری به سرعت پاداش گراهام یک 8 میلیون دلار به طور متوسط حقوق و دستمزد — گره خورده با جدید هم تیمی Trey برتون به عنوان ششم-بالاترین در میان NFL تنگ می رسد — چیزی است که منجر به بسیاری از ابرو مطرح شده. آن را حتی به طور کامل روشن کند که آیا خرس قصد نگه داشتن برتون در فهرست و یا جایگزین او با گراهام مشابه بازیکن که بهترین کار خود را به عنوان یک گیرنده جدا از خط داد و بیداد.

در عین حال به دلیل آشکار فلج کننده اثر نه تنها subpar QB بازی اما تقریبا وجود ندارد سهم از یکی از مهم ترین مواضع در Nagy است 29-رتبه نمره جرم آن می تواند این باشد که آنچه او و سرعت ترین ارزش در Graham-حتی سایه ای از سابق خود را پنج بار نرم افزار کاسه و دو بار تمام نرم افزار خود را-این است که اعتماد و اطمینان.

در حالی که گراهام کلی دریافت مهارت را به طور مداوم کاهش یافته است و او هرگز کمک زیادی در همه به عنوان یک مسدود کننده او ظاهر شد و در 16 بازی در شش گذشته هشت فصل ورود حداقل 695 جرقه بزند در جرم هفت بار. آن را کاملا یک مجاورت با برتون ناتوانی در بازیابی از 2019 offseason ورزشی فتق عمل جراحی نیاز های اخیر هیپ روش که خرس امیدوارم که در نهایت رفع کشاله ران که شماره خود را آغاز کرد مرموز سلامت حماسه در آستانه 2018-19 وحشی-کارت شکست در مقابل تیم سابق خود و سابق دوم-طفیلی آدم شاهین را شکست خورده توسعه است.

“من قصد دارم به وجود داشته باشد در این زمینه من رفتن به آنجا برای هم تیمی های من و من قصد دارم به وجود داشته باشد برای سازمان و به آنها هر اونس از آنچه من” گراهام گفت. “بنابراین برای من این بود که یک فرصت بزرگ برای اثبات خودم به همه نشان می دهد آنچه که من می توانید انجام دهید و نوع بازیکن که من هستم.”

به سادگی گراهام هنوز هم تحمیل 6-پا-7, 265 پوند حضور می تواند کمک به Nagy را به جرم تبدیل شدن به کارآمد تر — به خصوص در روز سوم و در منطقه قرمز که در آن پسرفت به 24 و 25 فصل گذشته (از 12 و 11 به ترتیب در سال 2018) – اما گراهام مناظر به ظاهر در حال تنظیم و حتی بالاتر به عنوان آنها باید باشد اگر او برای رفتن به یک بار دیگر خوب را در سرعت باور.

“این بهترین است که به من زد این است که سریعترین من شده است در طی چهار یا پنج سال,” او گفت:. “… برای من که همه چیز توانایی من هنوز هم جدا از مردم و اجرا کردن درزها. من می دانم که من هنوز هم که توانایی — من نشان داد کمی که در پلی آف — اما من بسیار هیجان زده هستم. من قصد دارم به عقب بر گردیم به من من می خواهم به عقب بر گردیم به ساخت بازی می کند و نمره touchdowns چون من فکر می کنم من در جایی در بالای ثمر رساند touchdowns و من می خواهم برای ادامه که من می خواهم برای ادامه نوردی که لیست و رسیدن به جایی که من قرار بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de