بیشتر اختصاص داده شده آدلاید بیمارستان coronavirus درمانگاه را باز کرده اند جنوبی و استرالیا مقامات بهداشتی نبرد شامل مرگبار بیماری است.

در اوج واکنش به نصب بحران جهانی از ویروس جدید عملیات آغاز شد و در روز دوشنبه در فلیندرز مرکز پزشکی در حومه های جنوبی و Lyell McEwin بیمارستان در شمال.

SA بهداشت گفت: بیمارستان و درمانگاه که در آن کارکنان می پوشند ویژه حفاظت شده حیاتی برای کاهش خطر گسترش ویروس و اجازه می دهد تا بیماران برای دور زدن تیره و تار در حال حاضر اورژانس ،

تبلیغ گزارش روز دوشنبه که نزدیک به 100 نفر آزمایش شده است در ویژه coronavirus درمانگاه پس از آن باز at the Royal Adelaide بیمارستان در روز شنبه ،

دولت تعداد تایید موارد باقی مانده در هفت, در میان بیش از 80 در سراسر کشور است.

Central Adelaide Local Health Network nurse consultant Marija Jurala and registered nurse Stephanie Kipirtoglou at the Royal Adelaide Hospital’s coronavirus testing clinic. Picture: Sam Wundke/AAP
media_cameraمرکزی آدلاید محلی شبکه بهداشت و درمان پرستار مشاور Marija Jurala و پرستار ثبت شده استفانی Kipirtoglou at the Royal Adelaide بیمارستان coronavirus تست درمانگاه. عکس: سام Wundke/AAP

جدید در جنوب حومه اولویت مراقبت مرکز نیز افتتاح شد در روز دوشنبه در 453 Morphett Rd Oaklands پارک که دولت گفت: امر کمک به منحرف کردن مناسب موارد دور از EDs.

مراکز همه GP-led با کمک از امدادگران و اورژانس و پرستاران و یک گزینه جدید برای بیمارانی که برای آمبولانس اما غیر تهدید کننده زندگی مشکلات.

بیماران با علائم خفیف درمان وجود دارد در حالی که بیشتر موارد جدی هستند به بیمارستان فرستاده درمانگاه.

SA ارشد بهداشت عمومی افسر دانشيار نیکولا Spurrier خواست هر گونه اخیر مسافر احساس ناخوشی تنفسی-نوع علائم مانند سرفه یا تب تست کنید – نه فقط کسانی که سفر کرده اند در معرض خطر کشورهایی مانند چین و ایران و کره جنوبی و ایتالیا.

اما کسانی که علائم یا “نگرانی خوب” اند خواسته شده است به مسدود کردن امکانات تست.

“ما همچنین نگران … وجود دارد که افرادی که در سفر بازگشت از آمریکا یا انگلستان و کشورهای دیگر که باید توسعه یافته و علائم که آزمایش مثبت برای COVID-19 در استرالیا” دکتر Spurrier گفت: در خارج از FMC درمانگاه در روز دوشنبه.

“ما می دانیم که وجود دارد تعداد زیادی از افرادی که مایل به شرکت (از راه coronavirus درمانگاه) بنابراین ما در حال باز کردن امکانات اضافی.”

چهار اخیر بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19, مشهور آهنگساز برت دین 58 و آدلاید هیلز زن, 24, باقی می ماند در یک وضعیت با ثبات در یک راه جداسازی بخش است.

یک مادر 40 ساله و هشت ماهه نوزاد پسر نیز پایدار در انزوا در FMC.

SA مقامات بهداشتی شده است به فوریت بررسی بيماران پس زمینه و سفر تاریخ است.

سه قبلی SA قربانیان از جمله دو پزشک از ویروس کانون ووهان داشته اند و تمام شده است. بیشتر از شش بیماران در معرض خطر هستند و در انتظار نتایج آزمون.

در سراسر کشور بیش از 80 استرالیا تشخیص داده شده اند بیش از نیمی از آن ها در NSW. آخرین دو سال 10 دانش آموزان در یک مدرسه در سیدنی, غرب و یک سال و 7 دانش آموز در این شهر شمالی.

ملی مرگ و میر افزایش یافته است به سه بعد از سیدنی مرد 82 درگذشت او در مراقبت از سالمندان در منزل.

یکی دیگر از زنان ساکن 95 در خانه فوت ناشی از این بیماری در حالی که پرت پدربزرگ James Kwan, 78 شد استرالیا را برای اولین بار COVID-19 مرگ آخر هفته گذشته.

نمونه های بیشتر در حال ظهور از افرادی که جدا شده خود را هنگامی که بیمار باعث این ویروس به گسترش است.

وزیر بهداشت Stephen وید گفت: نظام سلامت آماده شد برای تاثیر coronavirus و راه اندازی به دنبال یک رکورد تعداد ارائه به دولت از دیگر اولویت مراکز مراقبت در Hindmarsh, Para تپه ها و الیزابت.

حداقل 114 بيمار با حضور در کلینیک در هفته گذشته بیشترین تعداد از محاکمه این مراکز راه اندازی شد در ماه اوت سال گذشته است.

آقای وید گفت: مرکز جدید همراه با اختصاص بیمارستان و درمانگاه و “طرح های متمرکز بر کاهش فشار بر دولت بخش اورژانس معنی ما بهتر آماده برای افزایش coronavirus موارد”.

“هر سه درمانگاه خواهد شد کمک به کاهش فشار بر روی ما بخش اورژانس و پشتیبانی ما GP شبکه,” او گفت:.

Trump’s disastrous response to coronavirus

ما در نظام سلامت است که در تلاش برای آمدن به مقابله با COVID-19. در حال حاضر, این گزارش بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان است.

دشوار قوانین جدید به تصویب دولت و مجلس است که اجازه می دهد افراد مظنون به حمل ویروس به بازداشت شده است.

تندرستی SA اجرایی Lyn دین گفت: پاسخ به بحران مثبت بوده است.

“ما نمی خواهد چنین نتایج بزرگ بدون تعهد گسترده تر SA تیم سلامت برای ارائه به بیماران خود را با بهترین مراقبت ممکن و گزینه های درمان,” او گفت:.

جدید, Marion, PCC در 453 Morphett Rd Oaklands پارک باز خواهد شد هر روز از سال بین 10 صبح تا 8 بعد از ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im