جدید کروناویروس موارد فزاینده در ایالات متحده به بالاترین سطح خود در 2 ماه

جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در دو ماه و در حال حاضر بازگشت به جایی که آنها در اوج شیوع بیماری است. موارد جدید شده اند صعودی برای بیش از یک هفته پس از روند را برای بیش از شش هفته است.

روز سه شنبه ایالات متحده گزارش 34,700 جدید COVID-19 موارد با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز بود که در روز چهارشنبه منتشر. وجود دارد که تنها دو روز گذشته است که ایالات متحده گزارش کرده است بیشتر موارد: 9 آوریل و مارس 24, زمانی که یک رکورد 36,400 موارد وارد شده بودند.

در حالی که اوایل نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی را دیده اند موارد به طور پیوسته کاهش این ویروس شده است ضربه جنوب و غرب است. چندین ایالت در روز سه شنبه مجموعه تک-بعد پرونده برای موارد جدید از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس.

بیش از دو هفته گذشته coronavirus بستری شدن در بیمارستان باید trended به سمت بالا در حداقل 14 متحده از جمله تگزاس که در آن وجود دارد و نگرانی از گسترش شتاب, CBS News’ غرب عراق تفيش ویارئال گزارش روز شنبه.

دکتر مارک بوم, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هوستون متودیست بیمارستان گفت: تعداد COVID-19 بیماران بستری در این شهرستان سه برابر شده پس از روز یادبود.

“اگر ما همه با هم کار کنند را به این منحنی به پایین بله ما میخوایم به چالش کشیدن وضعیت,” او گفت:.

به عنوان میانگین رای مثبت آزمون در ادامه به افزایش تگزاس فرماندار گرگ ابوت است که خواست مردم در دولت خود را به ماندن در خانه.

“از آنجا که گسترش بسیار شایع در حال حاضر وجود دارد هرگز یک دلیل شما را مجبور به ترک خانه خود را,” او گفت:.

3247-tx-daily-new-cases.jpg

تگزاس یکی از 26 متحده گزارش افزایش در میانگین روزانه coronavirus موارد نسبت به دو هفته پیش است. موارد در اوکلاهما هستند تا 245% در طول همان دوره و 168% در فلوریدا.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص گفت: کنگره در روز سه شنبه که هفته آینده حیاتی خواهد بود برای مقابله با این موج در فلوریدا تگزاس و آریزونا و کشورهای دیگر. او از مردم خواست برای رفتن به جمعیت و پوشیدن ماسک اگر آنها را انجام دهید.

Fauci همچنین ابراز اطمینان کرد که یک واکسن می تواند آماده شود تا پایان سال جاری یا اوایل سال 2021 گفت: این ماده از “‘زمانی’ و نه ‘اگر.'”

موارد شده اند بالا رفتن از جاهای دیگر در سراسر جهان است. هند گزارش کرده است یک رکورد روزانه افزایش تقریبا 16,000 موارد جدید. مکزیک نیز یک رکورد با بیش از 6,200 موارد جدید این کشور گزارش داد نزدیک به 800 جدید مرگ و میر در روز چهارشنبه.

بیش از 9.2 میلیون نفر در سراسر جهان آلوده شده با این ویروس و بیش از 478,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

-فضل Segers کمک گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de