جدید coronavirus را تهدید می کند هر دو غنی و فقیر در سراسر خاورمیانه

دبی, امارات متحده عربی — جدید کروناویروس ادامه داد: گسترش آن در سراسر برخی از مهمترین آسیب پذیر کشورهای خاورمیانه روز سه شنبه با عنوان صندوق بین المللی پول هشدار داد که کمبود تجهیزات پزشکی در عراق و سودان و یمن می تواند منجر به افزایش در قیمت ها.

وجود دارد برخی از 30,000 تایید موارد این ویروس در سراسر خاورمیانه و اکثریت قریب به اتفاق در سخت ضربه ملت ایران است. در حالی که بسیاری از بازیابی ویروس و COVID-19 بیماری است که در آن علل bottoming قیمت نفت خام قرار دادن فشار اضافی بر روی حتی ثروتمندترین کشورهای منطقه است.

                                                                                                                                                                                                                       

صندوق بین المللی پول که به طور سنتی به خواست دولت برای اجرای بیشتر برنامه های ریاضتی در حال حاضر خواستار خاورمیانه دولت به ارائه مالیات موقت امداد و نقل و انتقالات پول نقد.

‘œGiven که تعداد زیادی از افراد شاغل در بخش خدمات وجود خواهد داشت گسترده راهپیمایی اگر نرخ بیکاری افزایش می یابد و دستمزد و حواله سقوط,’� صندوق بین المللی پول مدیر خاورمیانه جهاد Azour گفت: در بیانیه ای.

در مصر توریستی لغو رسیده اند 80%, در حالی که خرده فروشی و مهمان نوازی بخش نیز سخت شده است-آمار در کشورهایی مانند امارات متحده عربی که در آن گردشگری است که ستون اقتصاد با توجه به صندوق بین المللی پول.

ورود به جهانی همه گیر در سوریه با یک مورد مثبت و همچنین در نوار غزه و نگرانی از این ویروس می تواند اجرا شایع در برخی از آسیب پذیر ترین مناطق در خاورمیانه است. جنگ زده لیبی و یمن که هنوز برای گزارش هر گونه موارد نیز یک منبع نگرانی است.

                                                                                                                                                                                                                       

بدترین شیوع در خاورمیانه در حال وقوع است در ایران که در آن مقامات گزارش یکی دیگر از 127 مرگ و میر در دوشنبه آوردن تعداد تلفات به بیش از 1800 نفر در میان بیش از 23,000 موارد تایید شده. مرده شامل مادر در قانون از پسر آیت الله خامنه ای وزارت امور خارجه-اجرای خبرگزاری ایرنا گفت:.

خطوط تشکیل داده اند خارج از فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و ایستگاه های گاز در سراسر سوریه به مردم آماده برای تعطیلی گسترده تر. دولت در حال حاضر بسته, رستوران ها, کافه ها و کسب و کارهای دیگر و متوقف حمل و نقل عمومی.

در مصر و مدیترانه در شهر اسکندریه ده ها تن از مردم در اوایل روز شنبه در دعا از خداوند کمک کند در برابر ویروس. آنلاین ویدیو نشان داد مردم نماز خود را از پنجره ها و بالکن. دیگران نشان داد برخی از سه ده مردم در راهپیمایی در کنار خیابان و شعار دادند: ‘œThere است که هیچ خدایی جز الله و محمد رسول او است,’� رسم انتقاد از افرادی که گفت: تظاهر کنندگان باید در خانه ماند.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aya Batrawy در دبی, امارات متحده عربی و سامی Magdy در قاهره کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im