تجهیزات جدید کارکنان ریختن به دریاچه زوریخ زندگی کمک مرکز آمار توسط ویروس

کمک های مالی از دنده محافظ باید ریخت در دریاچه زوریخ زندگی کمک مرکز که در اواخر هفته گذشته گزارش داد وخیم کمبود به عنوان ساکنان و کارکنان مبارزه یک COVID-19 شیوع ویروس.

مقامات با این شرکت است که مدیریت سرو دریاچه زندگی کمک و حافظه مراقبت از 777 کلیسای سنت نیز می گویند که آنها در حال استخدام پرستاران و مراقبان و حرفه ای دیگر از دریاچه زوریخ منطقه پس از ویروس’ گسترش منجر به کمبود کارکنان در تاسیسات.

                                                                                                                                                                                                                       

“شده است وجود دارد ابراز حمایت از دریاچه زوریخ جامعه” گفت: ویلیام Swearingen ارشد معاون فروش و بازاریابی برای دنور مبتنی بر طیف جوامع بازنشستگی. “(آن) بوده است طاقت فرسا و دلگرم کننده.”

سرو دریاچه 65 ساکنان. نه آزمایش مثبت برای COVID-19 ویروس در هفته گذشته شرکت کردند. یک زن که تا به حال شده است در آسایشگاه مراقبت در دریاچه سرو درگذشت جمعه در بیمارستان Swearingen گفت.

که ساکن متعدد مسائل بهداشتی که ایجاد خطر بالاتر مرگ اگر ویروس است که قرارداد او اضافه شده است.

هشت ساکنان آلوده در بیمارستان بستری هستند و بهبود و به خوبی انجام می دهند گفت: Swearingen که شرکت همچنین امکانات در لیبرتیویل, لومپارد, کری ستریموود, South Elgin, بورر ریج و پلس هایقتس و همچنین در نه کشورهای دیگر.

هشت سرو دریاچه ساکنان احتیاطی در انزوا Swearingen گفت: نه 17 که در ابتدا گزارش شده بود جدا شده است.

سرو دریاچه کارکنان مجموع کاهش حدود 20% پس از شیوع آغاز شد و به دلیل مشکوک به عفونت و یا ترس از عفونت است.

                                                                                                                                                                                                                       

دو کارگر آزمایش مثبت هفته گذشته است. نه مراقبان و هر دو دوره نقاهت Swearingen گفت. کارکنان دیگر که فرض به این بیماری شده اند پاک شد.

وضعیتی وخیم از شیوع طیف مقامات رسیده به سازمان های دیگر جمعه به درخواست جایگزینی پرسنل و تجهیزات و کلمه گسترش از طریق هرالد روزانه و دیگر رسانه ها.

این پاسخ Swearingen گفت که “حیرت انگیز است.”

“ما دریافت کمک های مالی متعدد است که کمک به کاهش موقت چالش” Swearingen گفت. “سخاوت خصوصی شهروندان محلی کسب و کار و مدارس و دیگران باور نکردنی بود.”

به عنوان یک نتیجه از این وضعیت در سرو دریاچه “به طور قابل توجهی بهبود یافته است,” او گفت:.

به عنوان پنج خوشه COVID-19 موارد کشف شده در پنج مراقبت دراز مدت امکانات در شهرستان لیک با مجموع 20 نفر.

                                                                                                                                                                                                                       

Lake County Health Department مقامات حاضر به عموم شناسایی امکانات تجربه شیوع و آنها نمی تایید سرو دریاچه در میان آنها است. آنها می گویند این امکانات در دریاچه زوریخ ووکندا, گورنی Lincolnshire و صهیون با یکی تحت تاثیر تسهیلات در هر شهر.

وزارت بهداشت و درمان شده است در برقراری ارتباط با تمام مراقبت دراز مدت امکانات در این شهرستان در طول بحران گفت: Chris Covelli سخنگوی این شهرستان بحران تیم.

امکانات توصیه به بررسی کارکنان برای تب و علائم دیگر یک یا دو بار در روز. بیمارانی که دچار علائم یا باید آزمایش می شود و یا تصور می شود آلوده می شود و جدا از دیگر ساکنان Covelli گفت.

علاوه بر این گروه توصیه می کند نگه داشتن افراد بیمار هم به بهترین شکل ممکن برای محدود کردن گسترش ویروس.

بخش شده است توزیع تجهیزات حفاظت فردی برای دراز مدت مراقبت از امکانات, اما عرضه در حال اجرا است نازک در سراسر شهرستان و منطقه Covelli گفت. بخش درخواست دنده های اضافی از ایلینوی سازمان مدیریت اضطراری, او گفت:.

Swearingen گفت: ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید مطابق توصیه ها و دستورالعمل های بهداشتی مراقبت از مقامات و همچنین باز کردن گفت و گو با کسانی که در سازمان های. او نیز نامیده می شود برای بیشتر تست برای کارکنان بهداشتی درمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de