جدید چهار سال معلمان پیمان در منطقه 207

جدید چهار سال معلمان قرارداد به اثر رفت چهارشنبه در مین Township High School District 207.

این توافقنامه تصویب اعضای مین انجمن معلمان و به اتفاق آرا تصویب شده توسط هیئت مدیره مدرسه ژوئن 25, تماس, برای هزینه زندگی, یخ در صورت هر گونه دولت فراتر از قانون 2022 است که می تواند بر منطقه درآمد مقامات منطقه اعلام روز شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

این پیمان همچنین به معلمان پرداخت بیشتر برای آموزش یک ششم انتساب آن را فراهم می کند گسترش کار-فرصت های به اشتراک گذاری به کمک با مراقبت از کودکان و یا خانواده-مراقبت از مسائل با توجه به انتشار اخبار.

فوق حق الزحمه در حال برنامه ریزی برای رفتن تا شروع با 2021-22 سال تحصیلی و دانشجویی حامیان مالی باشگاه که قبلا در زمان در آن وظایف به صورت رایگان نیز توانایی دریافت غرامت, مقامات گفت.

کردن از جیب برای هزینه های بیمه در حال رفتن به پایین در حالی که معلم دستیاران که رسیدگی شخصی دانش آموز مراقبت و حمل و نقل نیز انتظار می رود برای دریافت پرداخت برجستگی تحت شرایط قرارداد.

قرارداد خواستار شکل گیری نوآوری و اجرای طرح های جدید کمیته و یک محیط یادگیری نیروی کار برای کمک به تسهیل همکاری بین معلمان و هیئت مدیره.

                                                                                                                                                                                                                       

“کل هیئت مدیره است که تحت تاثیر قرار گرفته و با افتخار از هر دو هیئت مدیره تیم و انجمن معلمان خود را برای همکاری و احترام چانه زنی برای رسیدن به یک برنده/برنده قرارداد برای معلمان و همچنین دانش آموزان و مالیات دهندگان” رئیس جمهور هیئت مدیره پائولا Besler گفت. “ما مشتاقانه منتظر ادامه جمعی تمرکز بر همکاری و یادگیری نوآورانه به خصوص در این اقدام بی سابقه ،

“ما همه متعهد به پرورش ممکن است بهترین محیط یادگیری برای دانش آموزان در جامعه ما” رئيس جمهور اتحادیه جولیا Heyden گفت. “هر کس درگیر در این فرایند منحصر به فرد است و نقش مهمی را به بازی. به عنوان عرصه آموزش و پرورش می یابد و پیشرفت می کند بنابراین باید تعهد ما به خودکارآمدی جمعی سوخت مانند پاسخ در همکاری و ارتباطی است. ما معتقدیم شرایط جدید قرارداد گردد برای حمایت از این هدف است.”

قرارداد اجرا می شود از طریق ژوئن 30, 2024. مقامات منطقه گفت: جزئیات هنوز در حال نهایی شدن است و می توان آن ارسال شده در منطقه سایت در آینده نزدیک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>