نیوهمپشایر هدف ارائه درمان برای حیوانات hoarders

کنکورد, N. H. — Hoarders تحت پیگرد قانونی قرار برای حیوانات ظلم می کنید و تحت یک لایحه در نظر گرفته شده توسط New Hampshire قانونگذاران.

این پیشنهاد قبل از خانه محیط زیست و کشاورزی کمیته را ندارد, حیوان, احتکار جرم, اما تعریف آن در درون دولت حیوانات ظلم و ستم اساسنامه به عنوان ” œa وضعیت که در آن یک فرد یا افراد قادر به مراقبت از حیوانات چند در بازداشت خود با توجه به دلایل روانی.’� همچنین این امر اضافه کردن یک ارائه اجازه می دهد یک دادگاه به منظور ارزیابی روانی و درمان برای صاحبان حیوانات گرفته شده به عنوان یک نتیجه از احتکار قبل از یک مورد به دادگاه می رود.

                                                                                                                                                                                                                       

تشکر. Howard مروارید لایحه را حامی گفت: افراد مبتلا به بیماری های روانی بیش از حد اغلب تا پایان نیرنگ در سیستم عدالت کیفری.

‘œAnimal احتکار اختلال به خصوص مجتمع سلامت روان بیماری نیاز به یک رویکرد چند رشته ای با توجه به فرد ناتوانی خود اعتراف حیوانات’ غفلت و رنج’� گفت: مروارید R-Loudon در یک جلسه عمومی در اوایل این هفته است. ‘œSeizure از حیوانات و پیگرد قانونی به تنهایی کافی پاسخ در این شرایط.’�

بسته به شرایط ظلم و ستم حیوانی می تواند یک تخطی از قانون مجازات تا یک سال حبس و یا یک جنایت مجازات تا هفت سال در زندان است.

تشنج و پیگرد قانونی اغلب منجر به تکرار جرم زیرا این پاسخ تنها آدرس علائم این اختلال گفت آیلین Dacey که اجرا می شود, North Shore, سالمند از خدمات مرکز برای احتکار و ریختن در ماساچوست است. اما درمانی که شامل برنامه های تعمیر و نگهداری پس از بهبودی اولیه است که اغلب موفق, او گفت:.

مخالفان گفت: لایحه افزایش نگرانی های دادرسی و می تواند منجر به این جرم از بیماری های روانی.

‘œWe نمی خواهید به راه رفتن که خط و یا عبور از خط پیدا کردن یک بیماری روانی غیر قانونی,’� گفت: Gina Scrofano که حفظ یک وب سایت ردیابی رفاه حیوانات قانون.

                                                                                                                                                                                                                       

نمایندگان مجلس در این کمیته همچنین نگرانی در مورد بار مالی از دادگاه دستور درمان و اینکه آیا دولت به اندازه کافی پزشکان به ارائه آن است.

چند ایالت دیگر از جمله قوانین. در سال 2001 ایلینوی تصویب یک تعریف قانونی برای ‘œcompanion حیوانات محتکر’� و موظف مشاوره برای کسانی که محکوم به حیوانات ظلم و ستم و با تعریف. هاوایی ممنوع حیوان, احتکار خود را در سال 2008 اما این قانون بعدها لغو شد. رود آیلند اضافه شدن یک بخش به آن ظلم و ستم حیوانی قانون در سال 2017 جرم ‘œhazardous تجمع’� از تعداد زیادی از حیوانات به یک نقطه که در آن مالک نتواند و یا قادر به ارائه مناسب شرایط زندگی.

نیوهمپشایر دیده است چندین بالا مشخصات ظلم و ستم حیوانی موارد در سال های اخیر است.

در Wolfeboro کریستینا فی محکوم شد در سال 2018 از 17 فقره حیوانات ظلم و ستم پس از ده ها تن از بیمار دانمارک بزرگ برداشته شد از او گه عمارت. یک قاضی حکم داد که او را خدمت می کنند هیچ زمان زندان اگر او با حضور مشاوره برای یک سال بود و او دستور داد به پرداخت بیش از $1 میلیون دلار برای مراقبت از سگ ها توسط جامعه انسانی از نیوهمپشایر قرار می گیرد که آنها را با صاحبان جدید. دادگاه عالی ایالت است و با توجه به درخواست تجدید نظر او.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر