جدید اسرائیل جاسوسی تلویزیون های سری پردازد سایه جنگ با ایران

تل آویو, اسرائیل — اسرائیل آخرین ضربه سری تلویزیون طول می کشد بینندگان مستقیم به قلب این کشور سیمان ایران.

‘œTehran’� داستان تامار Rabinyan یک جوان موساد عمل وظیفه با هک کردن و غیر فعال کردن هسته ای ایران راکتور بنابراین نظامی اسرائیل می تواند انجام یک حمله هوایی. اما هنگامی که این ماموریت را اشتباه می رود عامل می رود سرکش می افتد در عشق با یک دموکراسی فعال و rediscovers او ایران ریشه در این شهرستان از تولد او.

                                                                                                                                                                                                                       

این یک قوس داستان که لمس در بسیاری از منطقه مبرم ترین خطوط گسل. این هم آخرین قسمت در عصر طلایی تلویزیون اسرائیل.

پس از متعدد اسرائیل نشان می دهد که الهام گرفته از آمریکا اسپین-آف از جمله ‘œHomeland,’� ‘œHostages’� و ‘œIn درمان,’� Netflix یک گام به پیش رفت های در حال اجرا ‘œ Fauda,’� پیشگامانه سری عمل در مناقشه اسرائیل و فلسطین در آن اصلی عبری-عربی شکل با زیرنویس.

‘œTehran’� علائم مرحله بعدی با تلویزیون اپل+ خرید حقوق به هشت قسمت سری و امضای قرارداد به شرکت تولید بین المللی آن در جریان است. این جاسوسی, هیجان انگیز با گفت و گو در عبری زبان فارسی و انگلیسی برای اولین بار در 22 ژوئن در اسرائیل است. آن ها به دنبال یک صفحه از “œFauda’� داستان موفقیت, مخلوط کردن سریع صحنه های اکشن با موضعی سیاسی توطئه و شخصی backstories که در هرج و مرج طبیعت منطقه است.

‘œAlthough آن را بسیار سرگرم کننده نشان می دهد و آن را تا مقدار زیادی از عمل وجود دارد مقدار زیادی از لایه های’� گفت: Dana عدن یکی از نشان می دهد. علاوه بر این ، ‘œWe فقط فکر کردم آن را بسیار جالب برای سعی کنید برای رسیدن به تهران, به ایران است که یک جای ما واقعا نمی دانم و واقعا می خواهید به دانستن بیشتر در مورد.’�

اسرائیل می داند ایران به آن, خطرناک ترین دشمن با استناد به آن خواستار نابودی اسرائیل خود را توسعه موشک های پیچیده و پشتیبانی برای ضد اسرائیل شبه نظامیان در لبنان و غزه. رهبران اسرائیل بر این باورند ایران در تلاش است به منظور توسعه یک سلاح هسته ای و اغلب در اشاره به احتمال حمله نظامی علیه ایران و تاسیسات هسته ای ایران باید تحریم های بین المللی موفق به متوقف مشکوک اتمی ایران برنامه. اسرائیل موساد عوامل معتقد هستند که عمل در پشت خطوط دشمن در سرقت اسناد و مدارک از یک راز هسته ای ایران بایگانی.

                                                                                                                                                                                                                       

اما قبل از ایران در سال 1979 انقلاب اسلامی کشورها و متحدان نزدیک ایران بود و به بزرگ و پر رونق جامعه یهودی. برخی از 250,000, اسرائیل ایرانی تبار و مانده اند نزدیک به موسیقی و فرهنگ و مواد غذایی از ریشه های خود را.

‘œMy شخصیت مرا به یاد مادرم و خاله مادر بزرگم,’� گفت: بازیگر Esti Yerushalmi که نقش Rabinyan ایرانی خاله آرزو. ‘œI گرفت و همه آنها را قرار داده و آن را در شخصیت من. آن است که یک زن ایرانی است که آن نیز یک یهودی است.’�

Yerushalmi و خانواده اش فرار کرد ایران پس از انقلاب زمانی که او 13 بود و او گفت که اقدام در زبان فارسی بود یک تجربه عاطفی.

‘œIt سخت بود چون آن زمان من به خاطرات من از ایران’� او گفت:. ‘œIt بسیار در حال حرکت بود برای من و همچنین بسیار دردناک است. من از دست ایران است. من از دست همه زیبایی همه مردم است. آن است که یک کشور بزرگ اما در حال حاضر من فکر می کنم آنها رنج می برند.’�

                                                                                                                                                                                                                       

نمایش شرکت-نوشته شده توسط Fauda نویسنده موشه Zonder ویژگی های اسرائیلی بازیگر Niv سلطان در سرب و میهن را نوید نگهبان و Iron Man بازیگر Shaun Toub در حمایت از نقش. آن را به ضرب گلوله کشته شد در آتن به تکرار پایتخت ایران.

این سریال تلویزیونی هنوز به ذکر است که مقامات ایرانی هر چند کیهان بین المللی, یک نشریه وابسته به سخت-خط روزنامه ای به همین نام توصیف نشان می دهد به عنوان یک œanti-ایرانی تولید.’� مقاله کیهان نیز اذعان نشان می دهد گفت: در ماه آوریل که آن را نشان می دهد ‘œpro-غرب و قاعده’� طبیعت از فعالان هدف قرار دادن ایران است.

در مد مشابه به Fauda سازندگان گفت: آنها با هدف ارائه یک روایت ظریف به یک دیرینه درگیری که طنین انداز با همه طرف.

‘œWe ندارد و بد و خوب را در این نشان می دهد. آن را پیچیده تر و من مطمئن هستم که ایرانیانی که به تماشای نشان می دهد از آن لذت ببرید بسیار,’� گفت عدن, که همچنین شرکت-تولید سری. ‘œI مطمئن هستم که آن را برای رفتن به یک ضربه در ایران است.’�

____

آسوشیتد پرس تولید کننده آدری هوروویتس کمک به این گزارش.

____

دنبال آرن هلر در توییتر در www.twitter.com/aronhellerap