زندگی جدید برای هانتلی مربع ؟ Carpentersville اتو مهندسی انجام مطالعات اولیه

این هانتلی مربع مرکز خرید نشسته برجسته در یکی از Carpentersville شلوغ ترین تقاطع خدمت به عنوان دروازه ورود به شهر است که سخت کار می کرد به نام تجاری جدید خود را به عنوان یک پر رونق کسب و کار محور جامعه است.

این خالی مختصر و مفید ساختمان در مسیر 31 و هانتلی جاده است که به دور از زندگی است که تصویر ایجاد کرد رهبران گفت: اما آنها بالقوه آن است.

                                                                                                                                                                                                                       

بنابراین آیا محلی سرمایه گذار و تاجر تام Roeser که اخیر با همکاری این روستا می تواند در سوق دادن تجدید حیات از اموال.

“هانتلی مربع است که بخش مهمی از ورود به Carpentersville,” Roeser گفت. “همه ما می خواهیم چیزی انجام می شود وجود دارد و من فکر می کنم من می تواند یک کاتالیزور است.”

اولین گام در redeveloping سایت آن تعیین زنده بودن بهترین شکل ممکن استفاده می کند و هزینه های بالقوه همه از آن مشخص خواهد شد از طریق یک سری از مطالعات تکمیل شده و در چند ماه آینده گفت: Roeser رئیس جمهور Carpentersville بزرگترین کارفرما اتو مهندسی.

به صندوق کمک به کسانی که گزارش های اولیه این روستا هیئت مدیره به تازگی به تصویب تفاهم نامه به بازپرداخت Roeser برای تا $91,200 با استفاده از افزایش مالیات تامین مالی دلار — مالیات پول برگزار کلنگی در منطقه و نه برای دولت های محلی. این اطلاعات می تواند قرار داده شده در فایل با ایجاد کرد و می تواند با دیگر توسعه دهندگان بالقوه باید اتو تصمیم به دنبال پروژه توسعه جامعه کارگردان بن میسون گفت.

تامین امنیت بالا-تراکم پروژه برای سایت 3 هکتار شده است یک اولویت برای ایجاد مدیر اریک جانسون پس او را استخدام کرد تا در بهار گذشته. در حال حاضر برگزار شد با خارج از کشور, مالکیت, مرکز خرید بوده است خالی برای بیش از دو سال و کاهش یافته است به خرابی است.

                                                                                                                                                                                                                       

“آن را تبدیل به یک چشم درد بیش از چند سال گذشته” جانسون گفت. “این چیزی است که ما احساس می کنیم یک محل نخست برای توسعه مجدد و یک سایت است که می تواند بسیار بهتر در خدمت جامعه از ویران دولت آن را در حال حاضر است.”

هر چند مطالعه بازار کمک خواهد کرد که تعیین مناسب ترین استفاده Roeser گفت مقدماتی معتقد است اموال خواهد بود بهترین راه حل مناسب برای متوسط به بالا پایان مسکونی توسعه است که سگ پسند و در راستای “و آینده حرفه ای.” ایجاد کرد مقامات ابراز تمایل به اضافه کردن خرده فروشی به مخلوط بیش از حد.

چند سوال دیگر باقی می ماند بیش از وضعیت ساختمان پایه و اساس آن و حدود 100-نقطه پارکینگ زیرزمینی که همه را دیکته می کند که آیا این ساختار باید به روز رسانی و repurposed و یا تخریب و بازسازی. این گزارش انتظار می رود برای تکمیل همایون در آن نقطه ایجاد کرد و اتو را ارزیابی مجدد سایت ماسون گفت.

شناخته شده در سراسر منطقه به عنوان یک کاتالیزور برای توسعه مجدد Roeser ریخته میلیون دلار به احیای بخش هایی از Carpentersville و شرق و غرب دوندی چند دهه گذشته است. خود را دخالت می دهد هانتلی مربع پروژه بسیار مورد نیاز فشار جانسون گفت: حتی در میان “سوال و زمان اقتصادی نامشخص” از coronavirus بیماری همه گیر.

“ما امیدواریم که واقعا به آن گوشه در شکل اینجا در آینده نزدیک … و پرش شروع خوبی توسعه بیشتر در این راهرو,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر