قوانین جدید اجازه می دهد ماری جوانا مغازه در رووزمانت سرگرمی مناطق

دو رووزمانت سرگرمی ولسوالی در میان مکان های واجد شرایط برای میزبانی تفریحی درمانگاه ماری جوانا تحت مقررات منطقه بندی مورد تایید یکشنبه با ایجاد کرد امنا.

Parkway بانک پارک برجسته از 200 ، 000 فوت مربع مجتمع شرق Tri-State Tollway که باز در سال 2012 و مروارید منطقه با استفاده از مخلوط پیچیده که باز در طرف دیگر tollway در سال 2018 دو سه لکه در شهر که اجازه گلدان مغازه ها با توجه به منطقه بندی و کد تغییر اعضای هیئت مدیره امضا شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

در مجموع دو ماری جوانا خرده فروشان اجازه داده می شود villagewide.

قوانین جدید آمد و در همان روز امنا لغو خود را به مدت طولانی ممنوعیت تصویری قمار باز کردن این امکان را برای برخی از 40 مشروب دارندگان مجوز در شهر برای نصب به عنوان بسیاری از شش ماشین های پوکر در هر.

روستای مصوبات هیئت مدیره به دنبال راهنمایی از رای دهندگان در دو مشورتی پرسی در ماه مارس نشان داد که اکثریت در حمایت از گلدان فروش و تصویری قمار. در همان زمان رهبران روستای شروع دوباره اولیه خود تردید هنگامی که آنها را دیدم چقدر درآمد مالیاتی می تواند از هر دو.

ایجاد کرد برآوردها نشان می دهد فروش ماری جوانا و جدید تصویری ماشین می تواند در ترکیب $2 میلیون به 3 میلیون دلار در سال برای شهرداری خزانه.

در حالی که در حال حاضر وجود دارد هیچ جای خالی در این روستا متعلق به پارک وی بانک پارک مقامات در حال باز نگه داشتن این امکان می تواند میزبان یک درمانگاه آوردن در طول روز ترافیک پا به منطقه ای که به طور معمول تنها می آید زنده در شب.

“بدیهی است که این سوال مطرح شد و من گفت:” چرا که نه؟'” گفت: شهردار براد Stephens. “برای این مکان در حال حاضر ظاهر در همه جا.”

                                                                                                                                                                                                                       

استفن گفت شده است وجود دارد علاقه اولیه از یک گروه است که می خواهد برای باز کردن یک داروخانه در ورود به مروارید جنوب Balmoral خیابان و غرب خیابان مروارید. سایت چشم شده است یک روستای متعلق به قطعه ای از زمین در نزدیکی Metra ایستگاه.

اما او گفت: بیشتر دوام پیشنهاد برای سومین منطقه است که اجازه می دهد درمانگاه — مرکز نوار در Touhy خیابان فقط بلوک شمال Allstate Arena. این امر می تواند یک چرخش سریعتر به یک مغازه وجود دارد و در حال اجرا به دلیل خالی مرکز نوار فضای در دسترس به عنوان مخالف به ساختمان از زمین تا, در, مروارید, او اضافه شده است.

در حال حاضر که محلی احکام درمانگاه ها تایید شده اند Stephens گفت و رسمی پیشنهاد می شود جمع آوری و بررسی توسط یک کمیته داخلی به رهبری ایجاد کرد وکیل جان Donahue.

در حالی که منطقه بندی قوانین می تواند به راحتی اصلاح شود و حتی امکان تفریحی, فروش ماری جوانا در تمام متمایز است تغییر برخی از اعضای هیئت مدیره ” زودتر نگرش در مورد این مسئله. پس از فروش ماری جوانا قانونی شد, ایالت در سال گذشته رووزمانت امنا تقسیم شدند در مورد اینکه آیا برای انتخاب کردن یا نه.

                                                                                                                                                                                                                       

اما مشاوره سوال آنها قرار داده شده در بهار انتخابات به همراه داشت 59 درصد از رای دهندگان به نفع امکان فروش.

که منجر به هیئت مدیره رای گیری روز شنبه به هنر و صنعت جدید مقررات منطقه بندی همراه با تصویب 3% مالیات محلی در فروش. این روستا نیز قادر به جمع آوری کوچکتر درصد از آن خانه موجود قانون مالیات بر فروش و سهم دولت مالیات بر فروش.

ویدیو قمار قوانین مصوب شنبه نیاز به کسب و کار به سرویس کامل منوها و بیش از نیمی از درآمد ناخالص اختصاص داده شده به قمار برای جلوگیری از گسترش قمار کافه, مقامات گفت.

“ما نمی خواهیم یکی از کسانی که بازی کافه و یک پسر با یک یخچال و یک زن و شوهر از شش بسته آبجو و در حال حاضر او خود را یک بار” استفن گفت.

تا کنون Moretti را در و هیگگینس جاده و Adobe Gila را در پارکوی بانک پارک در میان کسانی که علاقه مند به استفاده از ماشین آلات که نیاز به تصویب ایلینوی بازی هیئت مدیره است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de