جدید دریاچه نقره ای نصب و راه اندازی یک ادای احترام به سیاه و سفید آمریکایی به ضرب گلوله کشته شده توسط پلیس


لس آنجلس (CBSLA) – جدید نصب و راه اندازی هنر رفته در دریاچه نقره ای مخزن است که اختصاص داده شده به سیاه و سفید آمریکایی که به ضرب گلوله کشته شده است به مرگ توسط پلیس.

ژوئن 9 سال 2020 است. (CBSLA)

این “می گویند نام خود را: دریاچه نقره ای یادبود” پروژه هنر ویترین نام غیر مسلح سیاه آمریکایی ها از سراسر ایالات متحده که کشته شده توسط پلیس.

آن را تا بیش از یک صد نفر ذکر شده تا کنون در یک زنجیره لینک حصار که محافل مخزن همراه آن 2.2 مایل حلقه دنباله.

پروژه شرکت-سازمان الی Caplan گفت: لس آنجلس تایمز آنها را در انتخاب این محل به دلیل آن بالا دید.

این به پیروی از مرگ جورج فلوید در اواخر ماه گذشته در مینیاپولیس است که برای چندمین بار در سراسر لس آنجلس و ملت و برقراری تماس به صورت جدی عدالت کیفری اصلاحات و پایان دادن به خشونت پلیس.

در مه 25, تلفن همراه دستگیر شده فیلم های خشونت آمیز دستگیری 46 ساله فلوید. این ویدئو نشان داد یک افسر پلیس با زانو خود را تحت فشار قرار دادند در برابر فلوید را گردن او بارها و بارها می گوید که او نمی تواند نفس. او بعد از درگذشت در بیمارستان. این ویدئو موجب خشم و یک هفته و نیم از اعتراضات در سراسر لس آنجلس مترو منطقه و در سراسر کشور خواستار اجرای قانون اصلاحات و پایان دادن به خشونت پلیس.

ژوئن 9 سال 2020 است. (CBSLA)

تمام چهار افسران درگیر در دستگیری از کار اخراج شدند و پس از بازداشت شده است. افسر که زانو در Floyd گردن شده است به اتهام قتل درجه دوم.

با توجه به CBS Minnesota ماموران شده بود اعزام به یک گزارش از کسی که با استفاده از سند جعلی در یک اغذیه فروشی. پلیس در ابتدا ادعا کرد فلوید در برابر افسران و مست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>