آشپز Ryan Gill آوردن گیاهی جنوبی پخت و پز به دنور با Pescky آشپزخانه pop-up شام.

گیل و شوهرش مایکل نقل مکان کرد و از آتلانتا به دنور چهار سال پیش و در حال حاضر آنها در حال خدمت به غذاهای کلاسیک با الهام از جنوب پخت و پز. حتی اگر آنها راه اندازی Pescky آشپزخانه فقط یک ماه پیش خود را وگان مرغ در حال حاضر رضایت بخش مبتنی بر گیاه خواران و تکان دهنده گوشتخواران تلاش کرده اند که این مواد غذایی است.

گیل متولد و بزرگ شده در آرکانزاس و می خواستم برای تبدیل غذاهایی که او دوست داشت از دوران کودکی خود را به نسخه رایگان از محصولات حیوانی. “در ابتدا آن را کمی به چالش کشیدن” آشپز توضیح می دهد اما به لطف یک مدرک آشپزی از موسسه هنر دنور که او قادر به شماره گیری در طعم او بزرگ شده.

Pescky آشپزخانه است که در خدمت seitan مبتنی بر بال مرغ برای “بال چهارشنبه” در تناوب دم (1539 South Broadway) در دومین سهشنبه از هر ماه. بال و ساندویچ طراحی شده برای تکرار طعم و مزه و بافت مرغ همراه با سیب زمینی سرخ کرده.

Garlic Buffalo seitan wings are a hit from Pescky Kitchen.

سیر بوفالو seitan بال یک ضربه از Pescky ،

Pescky آشپزخانه

“ما غرور خودمان را در ما سس” گیل متحده است. همیشه وجود دارد یک جدید سس یا سنتی بر اساس منطقه ای, سبک مانند کارولینای شمالی – یا کانزاس سیتی-الهام سس باربیکیو یا خلاق, خلاقیت مانند آشپز بزرگترین ضربه — و داغترین ارائه: سیر بوفالو. آشپز همچنین با استفاده از تاج سلطنتی مورد علاقه او روح خود در او تاج هلو کباب سس و “سلطنتی سس.”

طرف پوشش طیف گسترده ای از غذاهای راحتی از جمله پوره سیب زمینی با استفاده نا مشروع, افرا, هویج ماکارونی و پنیر و سالاد کلم. آشپز ایجاد کرده توفو تقلا برای صبحانه ، دیگر آیتم های منو شامل خرد شده دنده و آبجو-ضرب و شتم ماهی. گیل همچنین قصد دارد برای خدمت به برنج و لوبیا و بامیه و کاخون سفید adriano با فلفل قرمز و jalapeños.

در علاوه بر این به چهارشنبه در تناوب شما قادر خواهید بود برای گرفتن Pescky آشپزخانه برای سلامتی روزهای دوشنبه در حماسه دم در ابتدای ماه مارس که در آن Gill را ایجاد خواهد کرد سس با یکی از حماسه را stouts. گیل هدف نهایی این است برای باز کردن یک آجر و ملات رستوران در دنور یک بار کمک های مالی امن است. در حال حاضر شما می توانید یادگیری در مورد حوادث پس از Pescky آشپزخانه Instagram صفحه و شما می توانید تماس گیل در Pescky آشپزخانه وب سایت خود را برای اطلاعات در مورد pop-ups و سایر خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im