نیویورک مبارزه با ویروس اسپانیا گسترش اورژانس

دهلی نو — بزرگترین دموکراسی جهان رفت و در زیر بزرگترین مستند چهارشنبه با هند 1.3 میلیارد نفر از مردم دستور به ماندن در خانه در تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر کوروناویروس در حالی که در آمریکا و قانونگذاران و کاخ سفید توافق بر 2 تریلیون دلار داخلی بسته کمک برای کمک به کسانی که تحت تاثیر شیوع بیماری.

هند بی سابقه ای در حرکت بود با هدف نگه داشتن ویروس از گسترش و قریب به اتفاق آن شکننده سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان آن را انجام داده است در بخش هایی از اروپا که در آن عفونت شد و هنوز هم صعودی. نیویورک در ضمن درهم به راه اندازی هزاران تخت بیمارستان و سازمان با تاخیر در این تابستان بازی های المپیک توکیو تا سال آینده.

                                                                                                                                                                                                                       

بازارهای مالی خود را ادامه داد نوسانات با آسیایی, معیار به دست آوردن پنج شنبه بعد از وال استریت نوشته شده بهترین روز از سال 1933 در راستای اقتصادی نجات بسته است. معامله را به پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367 میلیارد برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد.

در هند همه چیز اما خدمات ضروری مانند سوپر مارکت ها توقیف شد. به طور معمول شلوغ ایستگاه های راه آهن در دهلی نو شد و خلوت و خیابان که تنها چند ساعت قبل بودند چندپاره و فاقد تأثیرگذاری با بوق ماشین شد و ترسناک silent فقط با قطره ای از پیاده.

‘œDelhi به نظر می رسد مانند یک شبح, شهر,’� گفت Nishank گوپتا یک وکیل. ‘œI هرگز دیده می شود شهر را آرام قبل از.’�

هند حدود 450 مورد از این ویروس اما نخست وزیر نارندرا مودی هشدار داده است که اگر او نبود قانون در حال حاضر آن می تواند مجموعه ای کشور عقب دهه.

در واشنگتن و مشاور ارشد کاخ سفید اریک Ueland اعلام کرد, اقتصادی, توافق در کنگره راهرو مدت کوتاهی پس از نیمه شب است. ‘œLadies و آقایان ما انجام می شود. ما باید یک معامله’� Ueland گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

این معامله پس از ماه ها چانه زنی و هنوز هم نیاز به در نهایی دقیق قانونی زبان.

یکی از آخرین مسائل مربوط به تصمیم نگران 500 میلیارد دلار برای تضمین وام های یارانه ای به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی که شده اند را نزدیک shutdown از سفر. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

با آمریکایی ها زندگی و معیشت حلق آویز در تعادل رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار به بازگشایی این کشور در کمتر از سه هفته.

‘œI دوست دارم به کشور باز کرده و فقط مشتاق به رفتن عید,’� او گفت: در طول یک فاکس نیوز مجازی سالن شهر.

با عفونت در ایالات متحده بیش از 55,000 از جمله بیش از 800 مرگ و میر و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که عدم حفظ اجتماعی فاصله خواهد بالون عفونت به نقطه سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد غرق شود و بسیاری از مردم می میرند.

بیش از 423,000 نفر در سراسر جهان آلوده شده توسط ویروس و نزدیک 19,000 فوت کرده اند با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

                                                                                                                                                                                                                       

سوسو امیدوارم که ایتالیا است که دیده است و بیشترین مرگ و میر در جهان پژمرده با افزایش سه شنبه در هر دو مورد جدید و مرگ و میر. اسپانیا تا به حال بسیاری از بدن آن را به فرماندهی یک سالن هاکی روی یخ برای آنها را ذخیره کنید.

نشانه هایی وجود دارد که اقدامات شدید برای دور نگه داشتن مردم از یکدیگر فشار می تواند به گسترش این بیماری است. در چین, این استان که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار کشف اواخر سال گذشته شروع به بلند کردن آن مستند.

برخی از ایستگاه های قطار و اتوبوس خدمات بازگشایی در هوبئی در روز چهارشنبه و افرادی که به تصویب بهداشت و درمان بررسی خواهد در نهایت اجازه داده می شود به سفر برای اولین بار از ماه ژانویه است. مشابه کاهش در سخت ضربه کانون ووهان است که برنامه ریزی شده برای 8 مارس هر چند اتوبوس و مترو می تواند شروع هر چه زودتر.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

این دومی است موارد – اغلب نیاز به هواکش و مراقبت های تخصصی – که تهدید به پایمال کردن بیمارستان ها که در چندین کشور در حال حاضر در حال اجرا کوتاه از تجهیزات مهم مورد نیاز برای درمان بیماران و حفظ پزشکان و پرستاران امن است.

در نیویورک تعدادی از موارد است که دو برابر در هر سه روز تهدید به باتلاق این شهرستان در بخش های مراقبت ويژه در هفته های آینده رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. دولت به ثبت بیش از 200 مرگ و میر.

‘œOne از پايتخت به من گفت:” ما به دنبال در یک قطار حمل و نقل آینده در سراسر کشور'” فرماندار گفت. ‘œWe در حال حاضر به دنبال در یک قطار گلوله.’�

کومو پیشنهادی کشور ارسال هزاران نفر از هواکش به شهر نیویورک – منطقه شهری نیاز 30,000 آنها گفت و خواستار آن شدند که تهمت استفاده از زمان جنگ قدرت به نیروی تولید کنندگان برای تولید آنها.

مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد کره ای جنگ دوران دفاع تولید عمل به جلوگیری از احتکار کرده اند و تمایلی به استفاده از آن به نیروی شرکت های تولید تجهیزات پزشکی. معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در فاکس نیوز که 2000 هواکش شده اند به نیویورک و 2000 بیشتر ارسال خواهد شد چهارشنبه.

اسپانیا, در ضمن ثبت یک رکورد در یک روز افزایش نزدیک به 6,600 عفونت های جدید و جهش بیش از 500 مرگ و میر تقریبا به 2,700.

کشور آغاز شده نگهداری بدن در یک سالن هاکی روی یخ تبدیل به یک سردخانه تا زمانی که آنها می تواند دفن و یا سوزانده. همچنین نیروهای ارتش ضد عفونی کننده خانه های پرستاری کشف سالمندان ساکن در میان اجساد مشکوک coronavirus قربانیان. دادستان باز یک تحقیق.

در ایتالیا یک جهش در تعداد مرگ و میر و موارد نقش برآب امیدوار تغذیه توسط دو روز کاهش می یابد. این 743 مرگ و میر گزارش روز سه شنبه تحت فشار قرار دادند ایتالیا تلفات گذشته 6,800.

‘œWoe به هر کس اجازه پایین گارد” وزیر بهداشت روبرتو Speranza گفت.

سازمان بهداشت جهانی سخنگوی مارگارت هریس گفت: موارد در سراسر جهان انتظار می رود به افزایش “قابل توجهی.”

با هیچ پایان دادن به بحران در نظر کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه به تعویق افتاد 2020 توکیو المپیک تا تابستان سال 2021 در آخرین اقدام در توصیه نخست وزیر ژاپن.

در نیوزیلند, دولت اعلام کرد اضطراری قبل از بی سابقه مستند اواخر روز چهارشنبه آغاز می شود.

“من یک پیام ساده برای زلاند جدید امروز که ما سر به چهار هفته بعدی: ماندن در خانه” نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت. “آن را به شکستن زنجیره انتقال و آن را به صرفه جویی در زندگی می کند.’�

در برزیل است که دیده می شود در حدود 2200 موارد جمهور Jair Bolsonaro شد در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت چسبیده با او مشاجره که ویروس نگرانی پر از شکوفه شد.

‘œThe ویروس, وارد, ما در حال مقابله با آن و از آن خواهد شد در مدت کوتاهی او گفت:” در سراسر کشور آدرس شنبه. “زندگی ما را برای ادامه کار باید حفظ شود.’�

او گفت: برخی برزیل متحده باید خود را رها ‘œscorched زمین’� سیاست منع حمل و نقل عمومی بسته شدن کسب و کار و مدارس و ترغیب مردم به ماندن در خانه.

___

بلیک گزارش از بانکوک. آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im