نیوکاسل, انگلستان — نیوکاسل ضرب و شتم 10-مرد شفیلد یونایتد 3-0 در لیگ برتر روز یکشنبه به تقریبا تضمین بالای آن-وضعیت پرواز برای یک سال دیگر و این باشگاه حتی جذاب تر گزینه برای آن است که خریداران بالقوه است.

نیوکاسل با حروف بزرگ در 50 دقیقه ارسال از Sheffield United مرکز بازگشت جان اگان برای یک کارت زرد دوم به نمره از طریق Allan Saint-Maximin پنج دقیقه بعد مت Ritchie در 69 و Joelinton در 78.

                                                                                                                                                                                                                       

پیروزی در خالی سنت جیمز پارک برداشته نیوکاسل به 38 امتیاز 11 روشنی از منطقه سقوط با هشت بازی باقی مانده.

آینده از نیوکاسل شده است یکی از نقاط صحبت کردن در فوتبال را سه ماه تعطیلی با لیگ برتر مقامات در حال حاضر تصمیم گیری برای تصویب تصاحب شمال شرقی باشگاه توسط عربستان سعودی حاکمیت صندوق.

این معامله پیچیده است یک حکم اخیر توسط سازمان تجارت جهانی است که عربستان سعودی تسهیل ورزشی پخش دزدی از حقوق متعلق به قطر beIN Sports – یکی از لیگ برتر را پخش همکاران – در حالی که دیگران ابراز نگرانی در مورد پادشاهی حقوق بشر.

تصمیم گیری در تصاحب است و انتظار می رود در هفته های آینده که در آن زمان نیوکاسل ممکن ریاضی تضمین بقای خود و امن یک چهارم مستقیم فصل پر سود بالا را بدست آورد.

شفیلد یونایتد به دنبال پیروزی است که باید برداشته تیم به مقام پنجم در حال حاضر یک لیگ قهرمانان صلاحیت نقطه در انتظار منچستر سیتی درخواست تجدید نظر در برابر یک دو سال اروپا تحریم به صورت جدی نقض بازی جوانمردانه مالی قوانین.

                                                                                                                                                                                                                       

این بود که بازدیدکنندگان دوم بازی پس از راه اندازی مجدد پس از رسم 0-0 در استون ویلا در روز شنبه و بازی هم در تصمیم گیری به دست اگان دوم رزرو برای عقب کشیدن Joelinton به عنوان آنها مبارزه برای رسیدن به توپ پس از ترخیص توسط نیوکاسل.

پنج دقیقه بعد Ritchie بازی یک توپ در سراسر منطقه شفیلد یونایتد در سمت چپ پشت Enda استیونس به طور کامل از دست رفته و پا زدن خود را و Saint-Maximin اعمال یک پایان در پست دور گذشته دروازه بان دین هندرسون.

جناح مشخص شده هدف با زانو و بالا بردن دست راست خود را به هوا. همه بازیکنان و مربیان و تیم همین بعد از سوت دمیده شد در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

Ritchie اضافه شده هدف خود را با شدید اعتصاب از لبه منطقه قبل از Joelinton ساخته شده برای شرم آور اوایل تلاش – زمانی که او پاک از طریق هدف – توسط کشویی به تبدیل میگوئل Almiron بذارین.

                                                                                                                                                                                                                       

شفیلد یونایتد باقی ماند و در مکان هفتم دو امتیاز پشت سر پنجم منچستر یونایتد.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de