نیوپورت بیچ بیمارستان خواستار پلاسما کمک های مالی برای کمک به کروناویروس بیماران

نیوپورت بیچ (CBSLA/CNS) — مقامات بیمارستان در Hoag بیمارستان یادبود تماس برای بیمارانی که بهبود یافته اند از coronavirus برای اهدای پلاسما بنابراین آنتی بادی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به زمان بیماران بهبود می یابند.

پلاسما کمک به خیریه کمک به بیماران مبتلا به ابولا بهبود می یابند و بنابراین Hoag بیمارستان یادبود دکتر Arell شاپیرو که مسئول انتقال و آزمایشگاه پزشکی در بیمارستان گفت که او شروع به پریدن کرد در این فرصت برای پیوستن به یک مطالعه با استفاده از پلاسما در بيماران بستری در Hoag.

“ما درمان 58 بيمار با بیش از 100 واحد از نقاهت پلاسما” شاپیرو گفت. “ما هنوز نمی دانند که این اثر چگونه به خوبی پلاسما تحت تاثیر بيماران نتیجه اما ما فکر می کنیم که داشتن یک اثر خوب در نتیجه. مشکل این است که ما لازم نیست که اطلاعات از این مطالعه تجزیه و تحلیل نشده است.”

تا کنون در بیمارستان دریافت کرده پلاسما کمک های مالی از 249 بهبود بیماران.

این فرایند شبیه به دادن خون و بیماران دارای پتانسیل برای کمک به بیماران تنها با یک اهدا شاپیرو گفت.

Hoag بیمارستان گفت: در یک صدای جیر جیر که در آن مرکز مراقبت فوری را فراهم می کند coronavirus فعال ویروس و آنتی بادی آزمایش, اما نه تست سریع در این زمان.

بهبود coronavirus بیمارانی که می خواهید برای اهدای باید در سلامت خوب و به طور کامل علامت-رایگان برای مدت حداقل دو هفته به واجد شرایط برای اهدای پلاسما, مقامات گفت.

اطلاعات در مورد اهدای پلاسما در Hoag یادبود بیمارستان پروتستان را می توان در یافت hoag.org/COVID.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de