بوستون (CBSLA/AP) – 57-ساله نیوپورت بیچ زن را در خدمت پنج ماه را در زندان فدرال برای پرداخت هزاران دلار پول رشوه به کسی که دوره های کالج برای پسرش, آخرین والدین محکوم به اعدام در این دانشکده پذیرش رسوایی.

کارن Littlefair محکوم شد در بوستون در دادگاه فدرال روز شنبه به مدت پنج هفته در زندان دو هفته از نظارت آزاد و 300 ساعت خدمت به جامعه است. او نیز باید پرداخت $209,000 خوب است.

فایل — یک عکسي از کارن Littlefair ساحل نیوپورت کالیفرنیا. (Jaclyn منصور عکاسی)

بازگشت در ماه ژانویه Littlefair اعتراف به گناه برای یک تعداد از توطئه برای ارتکاب تقلب سیم برای پرداخت $9,000 به یک فرد را در کلاس های آنلاین برای پسرش به او کمک کند فارغ التحصیل از دانشگاه جورج تاون و پس از او قرار داده شده در مشروط شدن در سال 2018 است.

Littlefair پرداخت نیوپورت بیچ تاجر ویلیام “ریک” خواننده متفکر پذیرش کالج رسوایی $9,000 به یک کارمند برای خواننده کالج مشاوره شرکت “کلید” را چهار کلاس های آنلاین برای Littlefair را در هر دو جورج تاون و دیگر مدارس ایالات متحده دفتر دادستان گفت.

Littlefair خواسته ایالات متحده در منطقه قاضی آلیسون Burroughs برای نرمی پنج شنبه. او گفت که او “واقعا متاسفم” و به نام تجربه یک “کابوس” برای خانواده اش.

“من عمل از عشق برای پسر من است اما من به پایان رسید تا از صدمه زدن به پسر من تا حد زیادی” Littlefair گفت.

Littlefair خواستار تخفیف در فریب داد پس از این فرد به دست آورده C در یکی از دوره های, مقامات گفت.

“نوع فکر وجود دارد که تخفیف در آن یکی. درجه یک C و تجربه یک کابوس بود,” او گفت: خواننده حسابدار در یک ایمیل با توجه به اسناد دادگاه.

Burroughs گفت Littlefair او پسرش “آن را OK به تقلب آن را OK به کلید های میانبر.”

“شما قرار است برای دریافت بیشتر از درآمد آن است و کاری برای آن و من فکر می کنم که یک درس فرزند شما نیاز به یادگیری و متاسفانه او را برای رفتن به آن را یاد بگیریم راه سخت اینجا” قاضی گفت.

در مارس 12, 2019, FBI به اتهام 51 نفر از جمله 34 پدر و مادر و نه مربیان — در یک رشوه خواری گسترده طرح که در آن خانواده های ثروتمند پرداخت میلیون ها نفر را به خواننده برای کمک به فرزندان خود تقلب در آزمون های استاندارد و رشوه آزمون مدیران و مربیان کالج برای کمک به کودکان خود را به دانشگاه های برتر مثل UCLA, USC, دانشگاه ییل, دانشگاه استنفورد و جورج تاون.

تا کنون نزدیک به 30 پدر و مادر مجرم از جمله بازیگران Lori Loughlin and Felicity Huffman. هافمن از “زنان خانه دار ناامید” شهرت خدمت 11 روز از 14 روز حکم در ماه اکتبر 2019 .

Loughlin و Mossimo Giannulli اعتراف به گناه در ماه مه به پرداخت $500,000 به دو دختر خود را به USC به عنوان اعضای خدمه تیم حتی اگر نه تا به حال تا کنون ردیف خدمه. آنها در حال برنامه ریزی برای محکوم on Aug. 21. اگر قاضی را می پذیرد خود را درخواست معاملات Loughlin خواهد شد و محکوم به دو سال زندان و Giannulli خواهد شد و محکوم به پنج ماه است.

همچنین محکوم چهارشنبه دیوید Sidoo سابق کانادا, فوتبال, لیگ, بازیکن, به سه ماه زندان برای استخدام کسی را که امتحانات در محل از او دو پسر

Sidoo که بازی فوتبال حرفه ای برای, Saskatchewan Roughriders و میلاد شیران کاهش سر خود را به دست خود و به اندازه گریه ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton chided او را برای اقدامات خود را. Sidoo گفت: قاضی او را “عمیقا شرمنده.”

“من هیچ عذر و بهانه. شکست من قانون است. من pled گناه به جرم و در حال حاضر من باید به پرداخت برای اعمال” Sidoo گفت.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de