نیوپورت-مسا هیئت مدیره مدرسه پیاده روی به عقب ‘4×4’ تصمیم

نیوپورت بیچ (CBSLA) — فقط یک روز پس از معلمان و دانش آموزان اعتراض یک بحث آموزش مدل تایید شده توسط نیوپورت-مسا هیئت مدیره مدرسه منطقه وارونه شده است ،

هفته گذشته هیئت نیوپورت-مسا Unified School District رای به پیاده سازی یک به اصطلاح “چهار-چهار مدل” که به دانش آموزان ارائه کمتری کلاس در هر ترم در تلاش برای کاهش استرس و اجازه می دهد تا یادگیری عمیق تر با توجه به هیئت مدیره.

اما بسیاری از والدین و معلمان شکایت کرده است که این طرح در کوتاه تغییر آموزان — آنها را مجبور به رفتن ترم کامل و بدون انتخابی مانند باند و هنر است.

این طرح قرار بود برای رفتن به اثر ماه آینده برای 2020-21 سال تحصیلی.

روز سه شنبه هیئت مدیره اعلام کرد که این مدل تنها می تواند اجرا شود در یک مدرسه در منطقه استنکیا دبیرستان. تمام باقی مانده مدارس متوسط و بالا خواهد با چوب سنتی خود را شش یا هشت دوره برنامه.

“من قدردانی و حمایت خود را درک به عنوان ما همچنان به حرکت از طریق این زمان دشوار است” راسل لی سونگ اقدام سرپرست در بیانیه ای گفت:. “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما باید وقف ما زمان و منابع لازم برای شروع سال تحصیلی و برای حفظ تمرکز ما در دوباره باز آموزش از راه دور و اجرای تمامی دستورالعمل های ایمنی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر