اخبار لنگر سابقه با دریافت ضربه اول ما در فاز 3 محاکمه Coronavirus واکسن

لس آنجلس (CBSLA) — دانشمندان وارد فاز 3 مطالعات بالینی پیشرفته ترین مرحله از تست از coronavirus واکسن در ایالات متحده و یکی CBS لنگر شد اولین داوطلب برای دریافت تزریق.

سحر بیکر یک لنگر در CBS محلی ایستگاه WTOC در ساوانا ،

او در میان حدود 30000 نفر از داوطلبان انتظار می رود برای شرکت در مدرن/موسسه ملی بهداشت واکسن برای بررسی اگر آن را با خیال راحت می توانید جلوگیری از علامتی coronavirus.

“من احساس به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است و امروز حتی اگر کاری بسیار بزرگ انجام داد” بیکر گفت.

داوطلبان دریافت دو دوز از واکسن و یا یک دارونما حدود 28 روز از هم جدا.

برخی از کارشناسان می گویند که آنها می تواند قادر به درستی ارزیابی اثربخشی واکسن در حدود شش ماه.

“من فکر می کنم ما می تواند یک کمی خوش بینانه شما می دانید که در این بیماری همه گیر است که تحت تاثیر قرار همه ما نیاز به کمی امید,” دکتر گفت: Ihor Sawczuk.

جدید CBS نظرسنجی نشان داد که تنها 30 درصد از آمریکایی ها را انتخاب کردن برای دریافت coronavirus واکسن “در اسرع وقت” در حالی که نیمی از این کشور گفت: آنها می توانند آن را در نظر خواهد اما “انتظار برای دیدن” چه اتفاقی افتاد به دیگران ، و 20 درصد می گویند که آنها می خواهم “هرگز” آن را دریافت کنید.

فاز 3 آزمایش های در حال وقوع در 89 تست سایت در سراسر کشور از جمله یکی در لس آنجلس و در سن دیگو.

“این اولین بار است که از چندین واکسن که در حال رفتن به آینده همراه کاملا به سرعت و مردم در حال رفتن به شنیدن بسیاری در این مورد گفت:” NIH مدیر دکتر فرانسیس کالینز.

اگر آزمایشات نشان می دهد موفقیت با واکسن است و تایید شده توسط اداره غذا و دارو های مدرن/NIH واکسن خواهد بود که برای اولین بار در نوع خود است.

این شرکت می گوید در نظر دارد برای ارائه به یک میلیارد دوز در سال با شروع سال آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر