Newsom اعلام کرد ایالت ماسک صورت دستور

لس آنجلس (CBSLA) — ماسک صورت در حال حاضر مورد نیاز در سراسر ایالت کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پنج شنبه اعلام کرد.

منظور امر به همه کالیفرنیا در داخل فضاهای تنظیمات بهداشت و درمان در حمل و نقل عمومی و rideshare وسایل نقلیه و در محل های کار که در حال بازدید عمومی و یا که در آن غذا آماده است برای فروش و یا توزیع. ماسک نیز نیاز خواهد بود در خارج از منزل که در آن نمی تواند حفظ فاصله شش فوت از یکدیگر است.

“ما در حال دیدن بیش از حد بسیاری از مردم با چهره های کشف شده — قرار دادن در معرض خطر پیشرفت واقعی ما در مبارزه با این بیماری گفت:” در یک بیانیه صادر شده توسط دولت در بخش بهداشت عمومی.

کودکان زیر 2 و زیر و هر کسی با یک ناتوانی رشدی است که مانع از پوشیدن چهره و پوشش و یا کم شنوا و متکی بر لب خواندن معاف هستند. پوشش صورت نیز لازم نیست زمانی که مردم در حال خوردن یا نوشیدن یا ورزش در خارج از منزل ارائه شده در آنها می تواند به حفظ یک فاصله حداقل شش فوت از افرادی که از خانواده خود را. زندانیان زندان نیز معاف هستند و موضوع را به زندان و حبس-دستورالعمل های خاص.

ایالت کالیفرنیا شده است به آرامی بازگشایی اقتصاد, نقشه کشی, بیشتر مردم از خانه های خود بیرون که همزمان با افزایش عفونت کروناویروس.

مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند پوشش صورت به عنوان راحت و قابل اعتماد راه برای سرعت انتقال COVID-19 اما نیاز به ماسک تبدیل شده است به خصوص ستیز در اورنج کانتی و دیگر کمتر-مناطق. ماسک صورت مورد نیاز در لس آنجلس برای هر کسی که در تعامل با افراد خارج از خانه های خود بودند اما تنها تشویق به رنگ نارنجی و ونتورا شهرستان. ماسک مورد نیاز در ریورساید و سان برناردینو شهرستان کاسته شد در ماه های اخیر.

این اخبار گزارش. اطلاعات بیشتر اضافه خواهد شد به عنوان آن می آید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de