Newsom می پرسد Imperial County برای بازگرداندن Stay-At-Home سفارشات به عنوان COVID بستری شدن در بیمارستان پرش

لس آنجلس (CBSLA) – یک هفته قبل از چهارم جولای, دور شو آخر هفته مقامات دولتی درخواست Imperial County برای بازگرداندن stay-at-home سفارشات پس از هشدار که موجی از coronavirus موارد را تهدید می کند سیستم بیمارستان.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom داد هشدار جمعه پس از اعلام 3.3% پرش در تعدادی از بستری شدن در بیمارستان و 4.4% روزانه سنبله در تعداد زیادی از مردم در ICU تخت با توجه به حالت چهره.

گفت: Imperial County خواهد “نیاز به خارج کردن خود سیستم بیمارستان,” Newsom گفت: مورد در هر 100,000 وجود دارد می ایستد در بیش از 630 – بالاتر از 100 مورد در هر 100,000 آستانه ایجاد شده توسط دولت برای بازگشایی.

با توجه به Newsom این شهرستان در آزمون رای مثبت بیش از 14 روز است که حدود 23 درصد است. حدود 8 درصد از کل فضای بیمارستان شد و در پس از استفاده از تخت جدید آورده بودند, آنلاین, فرماندار گفت.

در حالی که Newsom نشانه های او را تسلیم به مقامات شهرستان را مناسب مراحل اگر آنها موفق به محدود کردن انتقال Newsom گفت: “من متعهد به دخالت.”

با وجود گرمای تابستان متحده مانند تگزاس و آریزونا و فلوریدا دیده می شود جهش های تیز در مربوطه تعداد coronavirus موارد است.

فرماندار در روز جمعه نیز پیش بینی کالیفرنیا را ببینید افزایش نرخ مرگ و میر در روزهای آینده.

“و شما را علامت گذاری کلمات من … با نرخ مرگ و میر آنها عقب مانده. شما خواهید دید که این مثبت شدن نرخ بالا رفتن در آخر هفته یا دو که در هفته آینده یا دو شما شروع به دیدن اعداد افزایش نه تنها در بیمارستان ها … اما شما شروع به دیدن که غم انگیز در زندگی را از دست داده است.

“و این نه فقط 80 و 90 ساله که در حال از دست دادن زندگی خود را. این فقط 65 سال و مسن تر که در حال گرفتن آزمايش مثبت بازگشت. پس لطفا حتی اگر شما احساس نمی کنید که بیمار شما ممکن است در انتقال این بیماری است.”

زمانی که این بیماری همه گیر آغاز شد و در ماه مارس Newsom در نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار بیش از نیمی از دولت حدود 25 میلیون نفر – می تواند با آلوده COVID-19 پایان ماه مه.

همانطور که از ژوئن 26 وجود دارد 202,017 مورد تأیید ایالت – کسری از تعداد ذکر شده توسط Newsom.