Newsom سفارشات پایان دادن به “کاروتید نگه’ آموزش در پلیس دولت برنامه

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (CBS13/AP) — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom دستور داده است تا پلیس دولت برنامه های آموزشی برای جلوگیری از آموزش افسران چگونه به استفاده از یک نگه که می تواند به جلوگیری از جریان خون به مغز.

آن است که Newsom اولین اقدام پس از دو هفته از تظاهرات سراسر کشور بعد از مرگ جورج فلوید. فلوید درگذشت در روز یادبود پس از یک افسر پلیس قرار داده و زانو خود را بر روی گردن خود را برای چند دقیقه.

“من بلافاصله کارگردانی ارسال, است که ما افسران پلیس آموزش به پایان این آموزش که در عمل و من نمی تواند بیشتر خوشحال” Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز جمعه. “زودتر آیا ما به تعهد خود در این پیشنهاد که یک عضو مجلس قانونگذاری مایک گیبسون به اعتبار خود را فقط معرفی یک قطعه ای از قوانین است که من را حمایت و ثبت نام به عنوان به زودی به عنوان آن می شود به میز من قانونگذاری که پایان تمرین در ایالت کالیفرنیا است.”

پس از فلوید کشته شد, برخی از ادارات پلیس منتقل کرده اند برای پایان دادن به استفاده از کاروتید نگه می دارد.

Newsom گفت که هیچ جایی در قرن 21 است.

“سیاه و سفید جامعه نیازی به تغییر. ما نیاز به تغییر. ما باید مسئولیت را تغییر دهید. ما موسسات نیاز به تغییر. ما ظرفیت درک نیاز به تغییر” Newsom گفت. “ما نیاز به بافت نه تنها این لحظه اما لحظات در گذشته که ما هرگز به ملاقات این تماس و این گریه می کند. که ما زد ، ما فرار طولانی در شعارهای کوتاه بر نتایج. “

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de