لس آنجلس (CBSLA/AP) – شهردار لس آنجلس بود که در میان چند مقامات دولتی روز شنبه ستایش یک طرح توسط کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به کاهش قانونی برای ارائه مجبور درمان به بیمار روانی و ساختن پناهگاه بی خانمان.

Newsom در زمان غیر معمول مرحله از زیرپا بیشتر از حالت دوم از حالت آدرس به هم تنیده مسائل از بی خانمانی و مسکن.

بی خانمان ساکنان خارج از چادر خود را در یک پیاده رو در لس آنجلس کالیفرنیا در 8 ژانویه سال 2020 است. (عکس توسط فردریک J. BROWN / AFP) (عکس توسط فردریک J. BROWN/خبرگزاری گتی ایماژ)

در سخنرانی خود والی پیشنهاد کاهش آستانه برای conservatorships برای کسانی که با بیماری های روانی به خصوص برای کسانی که تجربه بی خانمانی که به نوبه خود کمک های پزشکی. او می گوید کالیفرنیا باید عمل می کنند در حالی که هنوز هم احترام به آزادی های مدنی.

L. A. شهردار اریک Garcetti به نام Newsom پیشنهاد یک “فوق العاده گام.”

“انسانیت ما گریه می کند برای هر کس در کالیفرنیا برای پاسخ به تماس برای پایان دادن به این بحران است. طرح ما امروز شنیده فوق العاده ای گام در این جهت و آن را بر همه ما را به انجام کار ساخت آن را واقعی در زندگی مردم گفت:” Garcetti.

حداقل یک مدافع برای بی خانمان ها موافق است. آنتونی عدل اتحادیه ماموریت امداد و نجات در لس آنجلس می گوید: زندگی در خیابان حتی برای یک هفته می توانید انجام دهید قابل توجهی آسیب های روانی. برای کسانی که مبارزه با اعتیاد به مواد مخدر می توان آن را حتی بدتر به همین دلیل است که مقامات نیاز به قدرت بیشتر برای کمک به.

“این آخرین خندق تلاش و صرفه جویی در زندگی کسی” عدل گفت. “اما احساس من این است که ما در حال خروج بسیاری از مردم در خیابان ها برای مدت طولانی است که به مراتب بیش از حد بسیاری از مردم در حال رسیدن به این وضعیت سلامت روانی بحران است.”

بیمار روانی افراد بی خانمان که در سمت چپ و بدون درمان می تواند یک خطر برای دیگران. در سال 2018 یک مرد چاقو به مرگ در حالی که خوردن شام با دختر خود را در شهرستان ونتورا. چهارشنبه ویرایش پست نشان داد که یک حمله تصادفی توسط یک فرد بی خانمان در نزدیکی مرکز کنوانسیون لس آنجلس در مرکز شهر L. A.

مایکل والش که نوشته شده این حمله گفت: یک مرد که به نظر می رسد با مواد مخدر در شارژ یک زن راه رفتن پایین خیابان. او شروع به پریدن کرد و بین آنها به حفاظت از زن است.

“او به طور کامل از ذهن خود را در تلاش برای رفتن پس از او” والش گفت.

در حالی که جمعیت بی خانمان در اکثر ایالت کاهش یافته است به تازگی در کالیفرنیا شروع به پریدن کرد به 16 درصد در سال گذشته است.

سیاه کالیفرنیا شامل 8 درصد از لس آنجلس جمعیت اما 42 درصد از آن بی خانمان با توجه به Newsom. فرماندار همچنین با اشاره به نظرسنجی اخیر که متوجه شد که نزدیک به نیمی از لاتینی ها در دولت می ترسند که آنها یا یکی از اعضای خانواده می تواند تبدیل به بی خانمان.

“بی خانمانی اثرات اما نه به همان اندازه. برخی از جوامع شده است آمار بسیار سخت تر است. نوسازی شهری و gentrification شکست جوامع از رنگ و متوقف شده توانایی های خود را به حرکت به طبقه متوسط است. اینها مسائل سیستمیک ریشه در فقر و تبعیض نژادی گفت:” Newsom.

پس از صدور یک فرمان اجرایی در ماه گذشته که اعزام اورژانس مسکن تریلر به لس آنجلس و اوکلند Newsom اعلام کرد بیشتر تریلر ها به رهبری به رودخانه و دیگر استان ها در سطح ایالت.

این بی خانمانی پیشنهاد آمد و تنها چند ساعت پس از دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جنوب کالیفرنیا که در آن او گفت ساکنان تغذیه با بی خانمانی و دولت او خواهد بود “انجام کاری” در مورد آن.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de