نیوزوم دستور اضطراری برای آزاد کردن قدرت در طول موج گرما را امضا کرد

لیست مراکز خنک کننده باز در طول تعطیلات آخر هفته روز کارگر

لس آنجلس (CBSLA) — با موج گرما مجموعه ای برای فرو بردن کالیفرنیای جنوبی و کل ایالت طلایی این آخر هفته روز کارگر ، دولت گاوین Newsom گام های پنجشنبه در تلاش برای جلوگیری از خاموشی نورد بالقوه و سهولت فشار در شبکه برق دولت است.

خورشید در ۳ سپتامبر ۲۰۲۰ در لس آنجلس پشت خطوط برق غروب می کند. (گتی تصاویر)

نیوزوم یک اعلام اضطراری برای آزاد کردن ظرفیت انرژی بیشتر امضا کرد.

این دستور برخی الزامات مجاز برای نیروگاه ها را به حالت تعلیق در می آورد و به این ترتیب به آن ها اجازه می دهد تا انرژی بیشتری برای پاسخگویی به تقاضا تولید کنند.

انتظار می رود درجه حرارت این آخر هفته به خوبی به سه رقمی برسد. دره سن فرناندو می توانست روز شنبه ارتفاع ۱۱۵ درجه ای را ببیند، در حالی که امپراتوری داخلی می توانست به ۱۱۲ درجه ضربه بزند.

اریک بولدت از سرویس ملی آب و هوا می گوید: «ما در مورد، احتمالاً سوابق تمام وقت صحبت می کنیم، و این به بیش از صد سال پیش برمی گردد.»

هشدار گرمای بیش از حد از ساعت ۱۰ صبح در حال اجرا است. جمعه تا 8 بعد از ظهر دوشنبه برای بیشتر منطقه از جمله دره های سن فرناندو، سن گابریل و آنتلوپ و کوه های سن گابریل و سانتا مونیکا.

اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا هشدار فلکس صادر کرده است که بین ساعت ۳ بعد از ظهر تا ۹ بعد از ظهر در شنبه، یکشنبه و دوشنبه اجرا خواهد شد.

در طول هشدار فلکس از مردم خواسته می شود تا حد امکان انرژی را با پایین نگه داشتن ترموسات های تهویه مطبوع خود پایین تر از ۷۸ درجه و محدود کردن استفاده از لوازم عمده مانند ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی حفظ کنند. آنها همچنین باید خاموش کردن چراغ و قطع شارژر تلفن همراه زمانی که در حال استفاده نیست.

چند روز هشدار فلکس در اواسط ماه اوت به دلیل موج گرما که بیش از یک هفته به طول انجامید و کالیفرنیا را مجبور به پیاده سازی اولین خاموشی نورد خود را از سال 2001، از جمله در سراسر Southland وجود دارد. در طول یک دوره در ۱۵ اوت، ادیسون کالیفرنیای جنوبی گزارش داد که حدود ۷۰٬۰۰۰ مشتری تحت تأثیر خاموشی های نورد از سانتا مونیکا تا وودلند هیلز قرار گرفته اند.

در حالی که وزارت آب و برق لس آنجلس از خاموشی نورد بخشیده شد زیرا مالک نیروگاه ها و خطوط انتقال خود است، هنوز قطع برق را تجربه می کرد. در تاریخ 18 اوت ، بیش از 12،000 مشتریان LADWP برق از دست داده به دلیل استرس در شبکه برق ابزار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر