Newsom: ‘بعید’ اکثر کالیفرنیا مدارس برای بازگشایی قبل از تابستان

ساکرامنتو (CBSLA/AP) — اکثر مدارس کالیفرنیا به احتمال زیاد باقی می ماند بسته برای بقیه سال تحصیلی به دلیل جدید coronavirus رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom روز سه شنبه گفت.

تقریبا همه دولت های مدارس در حال حاضر تعطیل به عنوان پرجمعیت ترین دولت تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش ویروس و بقیه به زودی, او گفت:.

“من می خواهم برنامه ریزی و فرض آن است که بعید است که بسیاری از این مدارس چند اگر هر گونه باز قبل از تعطیلات تابستانی گفت: در یک کنفرانس خبری در جریان آنلاین.

“من نمی خواهم برای گمراه کردن شما به شش میلیون به علاوه کودکان و نوجوانان در سیستم ما و خانواده های آنها نیاز به برخی از برنامه های در زمانی که بسیاری از برنامه ها در حال حاضر محدود” گفت: Newsom, پدر چهار فرزند است. “اما با برنامه ریزی کودکان و نوجوانان است که برخی از چالش برانگیز ترین برنامه ریزی است.”

لس آنجلس ساکن اندرو چوب صرف بعد از ظهر سه شنبه در پارک با پسرش جیمز — که یکی از بی شماری الاییواسدی دانش آموزان در خارج از مدرسه برای حداقل دو هفته با توجه به شیوع کروناویروس. فرماندار نظرات جدید معنی او می تواند در خارج از مدرسه و حتی طولانی تر است.

“[من] هنوز مطمئن شوید که چه چیزی را از همه چیز واقعا” اندرو گفت. “در ابتدا من خیلی می ترسم اما صادقانه به شما بگویم که من دیدم همه خرید همه کاغذ توالت و چرخ دستی های خرید پر از مرغ… حداقل من یکی از آنها هستم. از آن ساخته شده من کمتر می ترسم.”

دولت برای اعمال فدرال چشم پوشی این بدان معناست که کودکان را به صورت آزمون های دانشگاهی هنگامی که آنها در نهایت بازگشت به مدرسه گفت: Newsom یک دموکرات است.

بیشتر: آخرین به روز رسانی Coronavirus

“ما فکر می کنم آن را کاملا نامناسب برای کودکان و نوجوانان به نگرانی در مورد آینده و در حال آزمایش است,” او گفت:.

فرماندار ساخته شده این بیانیه پس از اعلام این که چندین California counties خواهد تصویب محدودیت های سفت و سخت در مجامع عمومی از جمله پرتقال و سان برناردینو شهرستان.

Newsom گفت که او به خانه بازگشت دوشنبه پس از یک روز گیج کننده برای پیدا کردن یکی از دو دختر خود را 6 ساله کون گشاد, در اتاق او پر اسم حیوان دست اموز و بسیاری از ملافه های روی زمین به او گفت: در مورد مدارس بسته و که او نمی تواند در دیدن دوستان خود را.

“به او گفتم: ‘عسل, فکر نمی کنم مدارس در حال رفتن به دوباره باز’ ” Newsom گفت. “اگر من می توانم بگویم دختر من است و نه دختر خود بگویید … پس من نه صادق بودن و درست به مردم این ایالت کالیفرنیا است. پسر من امیدوارم که من اشتباه می کنم اما من باور دارم که به صورت.”

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de